Jaunoji „Mis Lietuva“ ruošiasi brandos egzaminams

Pernai Gabrielė Martirosianaitė, būdama septyniolikos metų, pasipuošė „Mis Lietuvos 2008“ karūna. Jai teko laimė dalyvauti konkurse „Mis Pasaulis 2008“. Po pasirodymo, ji tyliai pasitraukė iš pramogų pasaulio rampų šviesos.

Gabrielė sulaužė nusistovėjusius stereotipus, jog „Mis Lietuva“ maudosi šlovės spinduliuose: žurnalų viršelius puošia jos veidas, ji lankosi žvaigždžių vakarėliuose, dalyvauja televizijos laidose, projektuose.

Gabrielė iškeitė vakarėlius į mokslus, jai kaip ir daugeliui abiturientų artėja brandos egzaminai. Kas jos laukia baigus mokyklą?

„Mis Lietuva 2008“, vos baigusi egzaminų maratoną, debiutuos lietuviškame seriale „Moterų alėjoje“.

DELFI gatvei mergina prasitarė, jog ji niekados nenorėjo būti žinoma ir populiari. „Mis Lietuvos“ titulas - jai nemažas iššūkis.

„Mis Lietuva“ - iššūkis

Gabrielei grožio konkursas „Mis Lietuva 2008“ buvo vienas iš didžiausių gyvenimo iššūkių.

Gyvenime mergina stengiasi nepraleisti pasitaikiusių progų, išbandyti save naujose srityse. Naujovių troškimas ją atvedė ir į „Mis Lietuva“ konkurso atranką.

Konkurse gražuolė įveikė keturiolika merginų. „Laimėjus konkursą, pasikeitė mano vertybės, pareigos. Geriau pažinau save bei žmonės, kurie yra aplink. Esu kitokia, nei buvau prieš tai, taip pat užsiimu veikla, kuri reikalauja daug atsakomybės,“ – pasakoja gražuolė.

Konkursas „Mis Pasaulis 2008“ vyko Pietų Afrikoje. Dideliame būryje gražuolių buvo jaučiama nemaža konkurencija. „Aš manau, kad sveika konkurencija – būtina, ji padeda pasitempti bei nepervertinti savo galimybių,“ – pasakoja Gabrielė.

Gabrielė – labai komunikabili, todėl su dalyvėmis greitai rado bendrą kalbą, dalis iš jų ir dabar yra geros merginos draugės.

Gražuolė mano, jog „Mis Pasauliu“ turėtų tapti mergina, kuri yra graži ne tik išore, bet ir savo vidumi, taip pat svarbūs jos siekiai bei vertybės gyvenime.

„Kai kurie žmonės mano, jog grožio konkursai darosi banalūs. Juk konkurso nugalėtoją išrenka komisija, kuri kartais būna nesąžininga, kiekviena „misė“ teigia: „jog nesitikėjo laimėti konkurso“.

Jų vienodi tikslai: jos nori padėti vaikams,“ – pasakoja Gabrielė. Ji pritaria, kad šis konkursas – ne išimtis, jis banalus, žmonės praranda pasitikėjimą juo. Gabrielė norėtų atnaujinti gražuolių rinkimo kriterijus.

„Norėčiau, kad merginų būdas bei jų charakterio savybės būtų labiau atskleidžiamos ne tik komisijai, bet ir visiems žmonėms, kurie domisi šiais konkursais, šio konkurso naujovės sulaužytų nusistovėjusius stereotipus. Galbūt ir lietuvė taptų gražiausia pasaulio mergina“... – viliasi „Mis Lietuva 2008“

Grožio konkurse - street dance

Gabrielė gatvės stiliaus šokiais susidomėjo prieš trejus metus. Prieš tai ji buvo išbandžiusi kelis skirtingus šokių stilius. Gatvės šokiai merginai buvo naujas, dar neišbandytas stilius.

Mergina pasirinko šį šokį kaip talentą, kurį pristatė Pietų Afrikoje vykusiame grožio konkurse.

Gabrielė savo talentu išsiskyrė iš kitų merginų ir pateko tarp devyniolikos talentų rungties finalininkių.

Užpuolė begemotai

Gabrielė iš Pietų Afrikos Respublikos persivežė tik pačius geriausius prisiminimus. Ši valstybė – viena gražiausių šalių, kuriose jai teko lankytis. Merginą sužavėjo gamta, nuostabūs žmonės bei kitoks gyvenimo ritmas.

„Labiausiai atmintyje įstrigo viena naktis. Miegojome moliniuose nameliuose, kuriuose nebuvo durų, todėl gerai girdėjome, kas vyksta lauke. Pasigirdo keisti garsai bei žingsniai, bet nei aš, nei „Mis Portugalija“ neišdrįsome pažiūrėti, kas vyksta lauke.

Po kelių minučių atbėgo mus saugoję sargybiniai ir perspėjo, kad iš netoliese esančio ežero į kaimelį atklydo begemotai. Tą akimirką „Mis Portugalija“ pravirko iš išgąsčio ir man bei sargybiniams teko ją raminti,“ – pasakoja Gabrielė.

Artimiesiems mergina parvežė iš Afrikos įvairiausių tradicinių afrikietiškų papuošalų, saldumynų, kelis būgnelius bei senoviškas kaukes.

Sulaužė stereotipus

Gabrielė prieš konkursą „Mis Pasaulis“, vienam leidiniui prasitarė, jog tikėjosi didesnio žiniasklaidos dėmesio. „Šią mano mintį įtakojo nusistovėję stereotipai.

Niekada nebandžiau spėlioti, kodėl taip nutiko, kodėl neatsidūriau žiniasklaidos taikinyje. Nenorėjau žiniasklaidos dėmesio ilgą laiką, todėl galiausiai žuralistai manimi nesidomėjo…“ - teigia mergina.

Tačiau gražuolė neliūdi, kad neprilygsta populiarumu „misei“ Jurgitai Jurkutei, Gabrielei svarbiau – įrodyti, jog ji verta „Mis Lietuva 2008” nugalėtojos vardo.

„Jurgita – labai miela mergina, negalėčiau jai pavydėti. Aš niekada nenorėjau būti dėmesio centre, būti atpažįstama gatvėje, galbūt todėl ir džiaugiuosi, o nepavydžiu Jurgitai jos sėkmės,“ - pasakoja mergina.

Gabrielei nėra tikslo pavydėti Jurgitai. Rudenį ji debiutuos seriale „Moterų alėjoje“.

Žvaigždžių vakarėlius iškeitė į mokslus

Gabrielė mokosi dvyliktoje klasėje: dalyvaudama konkurse kiek apleido mokyklą, bet grįžusi iš konkurso, atsisakė visko ir mokėsi. Tik taip pasivijo bendraklasius.

Merginos negalima išvysti žvaigždžių vakarėliuose, nes šiuo metu ji didžiąją savo laiko dalį skiria mokslams. Artėjant egzaminams, gražuolė jaučia padidėjusį jaudulį.

Kiekvienam egzaminui ji ruošiasi individualiai, išskyrus istorijos egzaminą, jam padeda pasiruošti korepetitorius.

Merginai labiausiai patinka mokytis anglų ir lietuvių kalbų, todėl norėtų studijuoti anglų ar lietuvių filologiją Lietuvoje, bet domisi ir užsienio universitetais bei jų siūlomomis studijomis.

Gražuolė – laisva

Šiuo metu gražiausia Lietuvos mergina – laisva. Gabrielę sužavėtų vaikinas, kuris ją gerbtų, sugebėtų nustebinti originalumu bei būtų nuoširdus.

Merginai svarbu, ne tik vaikino grožis bei ir vidinės savybės: „Jei sakyčiau, kad vaikino išvaizda man visiškai nesvarbi – meluočiau.

Pirmą įspūdį apie vaikiną susidarau iš jo išvaizdos, gebėjimo bendrauti su mergina, bet visuomet teikiu pirmenybę vaikino vidinėms savybėms ir charakteriui,“- kalba mergina.

Manto Petruškevičiaus papuošalas

Prieš porą savaičių Lietuvos pramogų pasaulį nustebino, garsaus stilisto Manto Petruškevičiaus jubiliejaus šventė.

Į šventę stilistas atvažiavo su Gabriele, kuri tą vakarą stovėjo šalia jo. Tą vakarą, merginai teko atlaikyti didelį žurnalistų dėmesį.

„Tikrai nesijaučiu gražiu papuošalu, tiesiog dalyvavau, kaip svečias, nes Mantas Petruškevičius – geras mano draugas,“ – teigia mergina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis