Naujas „Despotin' Fam“ ir Jazzu gabalas (audio)

„Žiūrėdamas į veidrodį, nebūtinai turi grožėtis savimi, nes įsižiūrėjęs gali pastebėti blogį. Tegu neapgauna šviesi forma, šis kūrinys apnuogina kiekvieno iš mūsų tamsą“.

Tokiu moralu naujausią ir jau garsiai vertinamą savo darbą pristato kūrybinė komanda „Despotin' Fam“, šįkart į draugiją pasikvietusi ir puikiąją vokalistė Jazzu.

Kūrinys, originaliai pavadintas „Aš noriu rėkt“, pasaulį išvydo 1998-aisiais kartu su režisieriaus Igno Jonyno spektakliu „Naktis prieš pat miškus“ pagal Bernardo Marie Koltėso pjesę.

Šio spektaklio muzikiniu apipavidalinimu pasirūpino Matisse, kitaip žinomas kaip Matas Petrikas, klasikinių „EXEM“ albumų „Atlanta“ ir „Stereo“ bendraautorius.

Spektaklio garso takelis buvo išleistas audio kasetės pavidalu, o joje įrašyta muzika turėjo netikėtą to meto lietuviškai scenai pateikimą ir skambesį. Kiekvienas save gerbiantis melomanas tikrai čiupinėjo šį garso takelį savo grotuve.

„Despotin' Fam“ sukūrė savo kūrinio versija, išplėtodami originalo pateiktą metaforą iki 5 minučių istorijos, kurią garsu ir balsu papasakojo Shmekla, Liezhuvis, Vaiperis ir Jazzu.

Beje, „Despotin' Fam“ kryptingai juda naujo albumo link . „Noriu rėkt!“, natūraliai brandintas apie metus, tapo pirmuoju jo šviesuliu.

P.S. „Despotin' Fam“ dar nori tarti atskirą, bet labai svarbų „DĖKUI“ ponaičiui Vidmantui „Silence” Čepkauskui už pasitikėjimą bei paraginimą imantis šio „Aš Noriu Rėkti” reikaliuko.

Šį ketvirtadienį reiktų užeiti į „Silence Night“ klube „Tarantino“, kur tikrai susirinks visi reikaliuko kaltininkai!

„DESPOTIN FAM\" ir JAZZU - Noriu rėkt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis