Vudis sveikins mamą net „be sveikatos“

Artėjant vienai gražiausių metų švenčių, Motinos dienai, populiarus atlikėjas Arvydas Martinėnas - Vudis ne tik kaupia jėgas būsimiems pasirodymams, bet ir suka galvą kaip pasveikinti savo mamą. „Mama yra mama, visų gražiausių žodžių į SMS žinutę juk nesurašysi.

Žinau, kad tikrai važiuosiu pas ją į Kauną ir vešiu didžiulį glėbį gėlių. Tik dar neapsisprendžiau kokių. Tokios šventės viena iš nedaugelio progų susitikti ir su broliais“, - pasakojo dainininkas.

Pasak atlikėjo vadybininko Ferdinando Raudoniaus, koncertų grafikas susidėliojo taip, kad dvi pirmąsias gegužės dienas dainininkas koncertuos pietų Lietuvoje ir net keletą kilometrų už jos ribų.

Tuo tarpu pats atlikėjas, panašu, kad labiau jaudinasi ne dėl intensyvaus koncertinio grafiko, o dėl pareigos mamai. „Džiaugiuosi, kad yra numatyti du šventiniai pasirodymai artėjančios Motinos dienos proga Lazdijuose, bei Lenkijos teritorijoje esančiame Punske.

Po pastarojo koncerto, tikrai, skubėsiu pas mamą į Kauną. Jei dar sugrįžčiau į sostinę, tai bijau, kad neatsilaikyčiau pagundai snūstelėti – o mamą pasveikinti noriu“, - sakė Vudis

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis