Mini Me dovana mamai - diena su mama

Pirmąjį gegužės sekmadienį, sveikiname savo gyvenime brangiausią žmogų – mamą. Tą dieną stengiamės nustebinti gimdytojas, nors paprasta gėlyte, ištarti nuoširdžius žodžius. DELFI gatvė pasikvietė į pokalbį – du jaunus scenos dainininkus: Mini – Me ir Juozą ("Muzikos Ademija"), kurie papasakojo apie savo brangiausią žmogų pasaulyje.

Už ką bausdavo žvaigždes mama, ką pastarosios nuslėpdavo nuo mamos, kaip jas sveikindavo Motinos dienos proga.

DELFI gatvė: kokie buvote vaikystėje?

Mini – Me: nebuvau labai išdykusi mergaite, buvau labai kūrybiška: dainavau nuo šešerių metų, piešiau. Kaip sakydavo tėvai: „Esi, dukrele, gabi visiems meno dalykams.“ Buvau labai prieraiši prie šeimos. Buvau savo sesei našta. Ji – vyresnė už mane penkeriais metais, todėl su ja kartu „tąsydavausi“ pas jos drauges.

Juozas: aš vaikystėje buvau „gyvas sidabras“. Manęs visur buvo labai daug.

DELFI gatvė: ar krėsdavote išdaigas tėvams?

Mini – Me: nekrėsdavau išdaigų savo tėvams, dažniausiai jos išeidavo savaime.

Juozas: visko būdavo, savaime vis kažko prisidirbdavau.

DELFI gatvė: ar galite papasakoti, kokią juokingiausią išdaigą esate iškrėtę tėvams?

Mini – Me: sesuo buvo neseniai sugrįžusi iš kelionės. Aš pasiėmiau fotojuostelę, kuri dar buvo neišryškinta ir ją aš apšviečiau (šypsosi).

Juozas: dabar tikrai neprisimenu išdaigos, kurią esu iškrėtęs savo tėvams. Turbūt jos dažniausiai būdavo nejuokingos, jog neprisimenu (šypsosi).

DELFI gatvė: už ką bausdavo mama?

Mini – Me: mama nebausdavo nei už paslėptus pažymius, nei už kitus dalykus.

Juozas: mane mama bausdavo už tai, jog tingėjau mokytis, nesimokindavau groti pianinu ir už kitus dalykus. Mama norėjo, jog užaugčiau doru žmogumi ir jai.

DELFI gatvė: ar viską papasakodavote paauglystėje savo mamoms?

Mini – Me: ne viską pasakodavau mamai. Vaikystėje mažai bendraudavau su mama, todėl jai nepasakodavau savo problemų. Bet užaugau ir pradėjau daugiau bendrauti su mama. Dabar man – mama geriausia draugė.

Juozas: nelabai pasakodavau. Mažai pasakodavau mamai apie savo problemas, nes nuo pat mažens norėjau būti savarankiškas. Aišku, kartais mamai prasitardavau apie nerimą keliančius dalykus, tuomet ji man patardavo.

DELFI gatvė: ką esate nuslėpę nuo savo mamų?

Mini – Me: kaip ir kiekvienas vaikas, nuo mamos – slėpdavau savo pažymius, jog nelankau pamokų. Slėpdavau todėl, jog būdavo labai gėda prieš tėvus (šypsosi).

Juozas: esu nuslėpęs „krūvą“ merginų. Bet mama viską sužinodavo, juk ji nebūtų mama. Mamos tarsi nujaučia savo vaikų paslaptis.

DELFI gatvė: kaip sveikindavote savo mamas vaikystėje per mamos dieną?

Mini – Me: per kiekvieną mamos dieną, stengiausi savo mamą pasveikinti įdomiai. Ne tik gėles dovanoju. Visą dieną praleidžiu su mama: vaikštom po gamtą, einame į teatrą, kiną, koncertą.

Juozas: įteikdavau didelę gėlių puokštę, padainuodavau dainą, viską darydavau nuoširdžiai. Dabar man atrodo, jog viskas buvo banalu. Bet mama man – numeris vienas šiame pasaulyje, todėl visada sveikinu iš širdies. Juk mamai – svarbiausia, jos vaikas, ji priims bet kokį sveikinimą.

DELFI gatvė: ką patartumėte jaunimui, kaip jiems pasveikinti savo mamas per mamos dieną?

Mini – Me: kiekvienai mamai – svarbus dėmesys. Todėl reikia, ne tik padovanoti mamai gėlių, bet su ja praleisti visą dieną. Taip pat kiekvienas vaikas savo mamai turi pasakyti šiuos žodžius: „Labai myliu tave“. Svarbiausia: reikia sveikinti ir viską daryti nuoširdžiai.

Juozas: paprasta – jei myli savo mamą, sveikink ją nuoširdžiai: gėlės, nueikite į gamtą, koncertą, tiesiog praleisk dieną su mama. Kaip ir jau minėjau, juk mama – mums numeris vienas šiam pasaulyje. Nėra žodžių apibūdinti savo mamą, juk ji yra mūsų gyvybės suteikėja.

Reikia sveikinti savo mamas su ta mintimi, jog kažkada būsi tėvas ar mama, tuomet norėsi, jog tave vaikas pasveikintų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis