Vienos gražiausių ,,Instagram“ paskyrų Lietuvoje savininkė Anastasija: „Išlaikyti estetiką socialiniuose tinkluose nėra taip lengva, kaip atrodo“ (FOTO)

Į Vilniuje gyvenančios Anastasijos Samochvalovos socialinio tinklo „Instagram“ paskyrą užsuka ne vienas, trokštantis išvysti nuostabius kelionių vaizdus, užmesti akį į naujausias mados tendencijas ar paprasčiausiai pasigėrėti estetika. Ne veltui mergina šioje socialinėje platformoje jau yra subūrusi daugiau nei 37 tūkst. sekėjų armiją!

Harmoniją „Instagram“ tinkle Anastasijai padeda sukurti jos dievinamas hobis fotografija. Nors mergina mėgsta amžinti savo aktyvaus gyvenimo nuotrupas, labiausiai fiksuoti jai patinka žmones – jų aprangą bei emocijas. Tiesa, populiarumas „Instagram“ tinkle turi savo kainą. Mergina turi atidžiai apsvarstyti nuotraukų talpinimo procesą, o neretai norėdama įkelti nuotrauką privalo keltis vidury nakties!

Turi nemažą sekėjų armiją tiek „Instagram“, tiek „Facebook“ tinkle. Atskleisk paslaptį – kaip didini sekėjų gretas, pleti sekančiųjų ratą?

Jokios paslapties nėra, turbūt žmonėms patinka stebėti mano nuotraukas ir sekti, kaip aš jas pateikiu. Anksčiau net mintis nekildavo apie sekėjų pritraukimą, jų gretos pradėjo didėti savaime. Viskas prasidėjo nuo ,,Facebook’’ socialinio tinklo, į kurį keldavau savo nuotraukas su įvairiomis citatomis komentaruose, nieko įspūdingo. Prieš kelis metus susikūriau ,,Instagram“ paskyrą neturėdama užsibrėžtų tikslų, bėgant laikui atsirado sekėjų ir ten, žinoma, dauguma jų buvo tie patys žmonės, kurie sekė mane ,,Facebook“ paskyroje. Šiuo laiku dabar mane seka daugiausia: Rusija, Lietuva, Britanija ir Australija.

Tavo „Instagram“ paskyra primena pasaką. Ar daug laiko praleidi atrinkdama, dailindama nuotraukas?

Iš šono gal ir atrodo kaip pasaka, bet niekas nežino, koks ilgas procesas vyksta nuotraukas talpinant į socialinį tinklą. Anksčiau buvau ta, kuri sekdavo įvairių merginų ,,Instagram“ profilius ir įkeliamas nuotraukas, jų gyvenimas man rodėsi tobulas, maniau, kad jame nieko netrūksta. Šiais metais pati pradėjau domėtis reklamos internete galimybėmis, dirbti su įvairiausių šalių kompanijomis, tuomet pradėjau gauti nemokamų daiktų, drabužių. Atrodo, svajonių darbas, nusifotografavai, įkėlei į socialinę erdvę ir viskas! Vis dėlto ne viskas taip idealu. Iš pradžių gauni to, ko troškai, tačiau vėliau pradeda stigti laiko, nes kiekviena diena privalo būti suplanuota nuo A iki Z. Neretai reikia ir trečią nakties atsikelti bei įkelti nuotrauką, nes toks yra užsakovo noras. Tie, kurie manęs nepažįsta, ko gero, galvoja, jog gyvenu vien tik ,,Instagram“ tinkle. Mažai kas žino, jog esu dirbantis žmogus, dirbu penkias dienas per savaitę nuo 9 ryto iki 6 vakaro, tad man tikrai grįžus namo nesinori nei fotografuotis, nei kažką reklamuoti, tiesiog svajoju atsigulti į lovą, įsijungti mėgstamą serialą ir ilsėtis. Be to, tu nuolatos turi sugalvoti, kaip pateikti nuotraukas, kad būtų ir gražu, estetiška, ir skoninga, na, aišku, kaip be padailinimo, tai irgi atima nemažai laiko. Kaip pastebėjote, mėgstu nuotraukose pakeisti spalvas išryškindama pirmą planą, o antrą palikdama tiesiog baltai – pilką.

✖️Hello September ✖️

A post shared by A n a s t a s i j a 💙 (@nastia_samochvalova) on Sep 1, 2017 at 2:07am PDT

Esi fotografė. Papasakok, kaip susidomėjai šia veikla? Nuo vaikystės mėgau imti fotoaparatą į rankas ir fiksuoti gražias akimirkas, nes būtent tą sekundę tu gali sustabdyti laiką ir pasilikti tos sekundės prisiminimą amžiams

Kokios yra tavo fotografijos sritys, ką labiausiai mėgsti fotografuoti? Mano fotografijos sritys yra įvairios, kadangi studijų metu susipažinau su įvairiausiais žanrais ir turiu nemažai praktikos atlikdama juos. Vis dėlto mano mėgstamiausia sritis yra mados fotografija.

Puikus stilius – vienas labiausiai pastebimų akcentų tavo socialinėje paskyroje. Kur dažniausiai apsipirkinėji, kas yra tavo stiliaus guru?

Mano stiliaus guru yra mano nuotaika (juokiasi). Jeigu atvirai, niekada nieko nesekiau mados srityje, mano stilius yra įvairus ir jis priklauso tik nuo mano nuotaikos. Jeigu man drabužis ar aksesuaras nepatinka, aš jo niekada nesirinksiu, nesvarbu, kokia būtų jo kaina, koks jis yra stilingas ar ,,must have“. Kalbant apie apsipirkinėjimą, nesu išranki apsipirkimui. Svarbiausia, jog daiktas patiktų bei tiktų.

✖️My bomb @keycouture_ vest 🔥✖️

A post shared by A n a s t a s i j a 💙 (@nastia_samochvalova) on Aug 30, 2017 at 3:21am PDT

✖️Top&Vest : @keycouture_ 🖤🖤🖤

A post shared by A n a s t a s i j a 💙 (@nastia_samochvalova) on Aug 23, 2017 at 2:44am PDT

Kur dažniausiai tave išvystume leidžiant laisvalaikį, ar turi kokių nors hobių?

Kad ir kaip banaliai nuskambėtų, man geriausias laisvalaikis yra leidžiant laiką su artimais žmonėmis, įvairiai pramogaujant. Taip pat dievinu įvairias kelionės, nors ir į kitą miestą, nebūtinai į kitą šalį, tiesiog mėgstu keisti aplinką aplink save ir patirti naujų pojūčių. Mano hobis pastaruoju metu yra labai paprastas - tiesiog atsipalaiduoju klausydamasi geros muzikos ir džiaugiuosi gyvenimu. Šiuo metu nebūčiau pasiekusi to, ką turiu dabar, jei nebūčiau pradėjusi daryti to, kas man patinka. Tad ir kitus raginu – nesvarbu, ką mano kiti, darykite tai , kas neša džiaugsmą, juk gyvename sau, o ne ne kitiems .

✖️Džiaugiuosi savo nauja suknele iš @femini.lt , smagu nešioti savo šalies kurtus drabužius ir džiaugtis ne tik gera kokybe , kas labai svarbu , bet ir grožiu šios suknelės ! 🖤 • Kokie jūsų mėgstamiausi Lietuvos brandai / butikai ? •

A post shared by A n a s t a s i j a 💙 (@nastia_samochvalova) on Aug 28, 2017 at 3:33am PDT

Kaip puoselėji savo išvaizdą, ar skiri tam daug dėmesio?

Na, aš tikrai nebėgioju pas įvairius grožio meistrus, nenaudoju brangiausių kremų ar atsiduriu plastikos chirurgo kabinete, aš esu už natūralų grožį, todėl nematau tam prasmės skirti daug pinigų – juk mano oda tokia jauna! Darbo dienomis niekuomet nesidažau, leidžiu odai pailsėti , nebent reikia fotografuotis. Žinoma, savaitgaliais mėgstu pasipuošti, pasidažyti.

Хорошие люди принесут вам счастье, плохие люди наградят вас опытом, худшие — дадут вам урок,а лучшие — подарят воспоминания. Цените каждого.💭

A post shared by A n a s t a s i j a 💙 (@nastia_samochvalova) on Jun 12, 2017 at 9:17am PDT

Vienas ryškiausių tavo išvaizdos akcentų sveiki, ilgi plaukai. Papasakok merginoms, kaip rūpiniesi jų grožiu

Mano paslaptis paprasta. Stengiuosi dažnai neplauti galvos tam, kad nesausėtų plaukai. Mano plaukai yra natūralus, niekada nesu jų dažiusi, galiukus stengiuosi pakirpti kas mėnesį, naudoju įprastus šampūnus. Įsigyju ir ne taip brangiai kainuojančią plaukų priežiūros priemonę, nes neretai pigesnė produkcija dar geresnė, nes joje rasime mažiau cheminių medžiagų, kurios kenkia plaukams ir jie išsausėja. Kalbant apie plaukų priežiūrą, negaliu gyventi be plaukų galiukų priežiūrai skirto AVON aliejaus, kurio dėka mano plaukų galiukai tampa švelnūs.

Inlove with this city! 🇨🇿 my bombing top from @misspap 💕 #misspapped

A post shared by A n a s t a s i j a 💙 (@nastia_samochvalova) on Jun 30, 2017 at 5:33am PDT

✖️ Sunglasses : @topfoxx #topfoxx use code "Nastia15" for 15% off ✖️ _____________ ✖️ Top : @misspap #misspapped ✖️

A post shared by A n a s t a s i j a 💙 (@nastia_samochvalova) on Jul 19, 2017 at 11:58am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis