Žvaigždės prognozuoja Sashos Son(g) įvertinimą „Eurovizijoje“

Ketvirtadienio vakarą visa Lietuva prie televizorių ekranų stebės dainų konkursą „Eurovizija“, kur pasirodys Lietuvos atstovas – Sasha Son(g). Žiūrovai nekantraudami lauks ne tik dainininko pasirodymo bet ir konkurso rezultatų. Ar pavyks Lietuvai patekti į konkurso finalą?

Kaip Sashai Son(g) seksis konkurse? Ar jis nesuklys, ar Europa įvertins atlikėjo pastangas? Visi šie klausimai kyla ne tik DELFI gatvei, bet ir daugeliui lietuvių. Mes išdrįsome pakalbinti pora garsių Lietuvos dainininkų, kaip jie vertina Sasha Son(g) dainą, profesionalumą bei jo būsimą pasirodymą.

Tik Rasa Kaušiūtė prognozuoja, jog atlikėjas pateks į dešimtuką, kiti dainininkai maigė pečiais: „Eurovizijos“ rezultatai – nenuspėjami.

Rasa Kaušiūtė: mano nuomonė gera apie Sashą Son(g) (šypsosi). Graži daina, puikus balsas – manau, ir pasirodymas bus puikus! Visų pirma, tikiuos, kad pateks į finalą, o finale pateks į dešimtuką.

Svarbiausia, jis - nuoširdus, tiki daina, turi patirties, manau, kad ir žiūrovai turėtų juo patikėti ir balsuoti.

Linkiu kuo geriausios jam kloties ir „žiauriai" gailiuos, kad tą dieną nematysiu „Eurovizijos“ -koncertuosiu, paprastai visada stebiu konkursą.

Aurelija: manau, kad Sasha Son(g) galėtų patekti į pirmąjį dešimtuką. Jis turėtų pasirodyti kaip visada profesionaliai ir nuoširdžiai.

Raimonda: labai vertinu Sasha Son(g) kaip atlikėją ir linkiu pergalės jau vien todėl, kad atstovauja mūsų šaliai, bet bijau, kad daina gali likti nesuprasta. Renginyje įspūdingai pasirodyti gali sutrukdyti per maži finansai, bet kokiu atveju, linkiu kuo didžiausios sėkmes ir tikiu, kad išrinkome geriausią.

„Saulės kliošas“: linkime jam kuo geriausios kloties. Daina - labai gera, bet daina šiame konkurse, manau, nieko nereiškia. Todėl nebandome prognozuoti rezultatų.

Linas: Dima Šavrovas - vienas profesionaliausių jaunų atlikėjų Lietuvoje, todėl manau, kad šiemet atstovas tikrai geras, o kaip Europa „sukramtys“ Sašos dainą - kol kas sunku prognozuoti. Apskritai prognozės Eurovizine tema niekad nepasitvirtina. Būtų smagu, jei įveiktų pusfinalį...

Žodžiu, reikia tik palinkėti vaikinui, kad neabejotų savimi ir tvirtai užliptų ant scenos, kurią stebės per 80 mln. žmonių, ir kad gerai atliktų savo kūrinį. Manau, jam tai pavyks. Viskas.

O „Eurovizija“ atėjo ir išeis, kitais metais to paties klausinėsite apie kitus šio konkurso atlikėjus. Tai tik žaidimas. Sėkmės Dima!

Aistė Pilvelytė: man labai patinka Sashos Son(g) daina „Pasiklydęs žmogus“. Ji paliečia širdies gelmes. Atlikėjo balsas profesionalus, bet girdime naujienų iš Rusijos, jog Sashai Son(g)ui kyla problemų su dainos išpildymu.

O kokią vietą užims „Eurovizijoje“? „Eurovizija“ – neprognozuojamas dalykas, priklauso, kokios dainos skambės ar daug bus lyrinių, standartinių dainų. Dar negirdėjau visų dainų, kai išgirsiu visas dainas, tada galėsiu pasakyti, kokią vietą užims Sasha Son(g) (šypsosi).

Sniegė: suprantama, Lietuvos pasisekimo „Eurovizijoje“ klausimas - ne iš lengvųjų, nes mes niekaip nepritampame tame konkurse, kad ir ką bedarytumėme.

Kita vertus, mažai ką įspūdingo ir darėme - juk lietuviai vis prasilenkia su šou sukūrimu scenoje, ir, deja, ne dėl fantazijos trūkumo, o dėl finansinių suvaržymų.

Kartais viliamės, kad „Eurovizijos“ žiūrovams užteks jų neginčijamo talento, bet, deja, tarp minios kitų šalių atstovų, ne ką mažiau talentingų ir įspūdingai šėlstančių scenoje, mes paskęstame.

Ši tema - gana skaudi, nes labai norisi, kad Lietuva pagaliau iškištų galvą iš miško ir galų gale pasimatytų pasaulyje kaip visavertė muzikuojanti tauta, o ne etatinė paskutinių vietų „skynėja“.

Sunku nuspėti, kas šiemet laukia ne tik Sashos Son(g), bet ir kitų šalių atstovų, nes konkurso rezultatai su kiekvienais metais vis mažiau prognozuotini, tačiau mudvi su Juste labai gerbiame ir vertiname Sashos talentą ir jį patį kaip asmenybę, tad palinkėtume jam visos įmanomos sėkmės šių metų „Eurovizijoje".

Jis atkakliai ir ilgai siekė šios galimybės. Jei viena svajonė išsipildė, tegu išsipildo ir kita, kurią jis puoselėja savo širdutėje dabar.

Kokių rezultatų jis bepasiektų konkurse, yra už ką ir be „Eurovizijos“ prieš jį žemai lenkti galvą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis