Naujausias Elzės singlas - „Minčių pilis“ (audio)

Neseniai jaunoji atlikėja Elzė pristatė savo klausytojams naują dainą „Minčių pilis“. Klausytojai išgirs pasikeitusį atlikėjos balsą, ši daina privers susimąstyti apie jausmus ir problemas, su kuriomis susiduriame kiekvieną dieną. Elzė DELFI gatvės skaitytojams pristato savo naująjį kūrinį.

Dažnai paskęsta savo mintyse

Elzė – penkiolikos metų mergina: kaip ir visoms paauglėms, jai keičiasi balso tembras, kinta jos muzikinis skonis... Štai kodėl visai neseniai ji baigė naujosios dainos „Minčių pilis“ įrašinėjimo darbus.

Klausytojai naujoje dainoje išgirs pasikeitusį atlikėjos balsą, kitokį muzikinį skambesį ir stilių: „Tikiuosi, kad mano ir klausytojų skonis sutaps ir ši daina bei mano pastangos bus įvertintos.“

Pastaruoju metu atlikėjos balsas tapo sodresnis, praplatėjo diapazonas. Net dainininkę pažįstantys žmonės išgirdę naująją dainą „Minčių pilis“, nepažino jos balso, klausė: „kas čia dainuoja?“

Elzė džiaugiasi šiais pasikeitimais: pokytis – teigiamas, nes naująja daina susidomėjo jau kelios radijo stotys.

„Kiekvienas jaunas žmogus mėgsta paskęsti savo mintyse, ieškoti savęs, pabūti vienas, užduoti sau milijonus klausimų. Ši daina – apie jauno žmogaus mintis, bandymą suprasti save ir aplinkinius.

Manau, kad kiekvienas klausytojas ,klausydamas šią dainą, ras kažką sau artimo,“ - pasakoja apie naująją dainą atlikėja.

Elzę iškart sužavėjo dainos tekstas bei muzika. Pati atlikėja dažnai paskęsta „Minčių pilyse“, todėl dainos tekstas ir muzika jai buvo labai artimi, perteikė jos jausmus.

Atlikėja mėgsta dainuoti prasmingas dainas, kurios „atspindi“ jos vidinį pasaulį. Ji nesupranta suaugusių atlikėjų, kurie dainuoja banalias dainas.

„Man labai gaila, kad dauguma atliekamų dainų tekstų sukurti taip: kuo paprastesni ir lengviau įsimenami, o priedainį sudaro vos keli žodžiai. Aš suprantu, kad reikia ir tokių dainų, bet jų neturėtų būti labai daug,“- pasakoja Elzė.

ELZĖ - Minčių pilis


Laimėjo „Grand Prix“ statulėlę

Pernai atlikėja dalyvavo tarptautiniame konkurse „Debut – 2008”, kuris įvyko kruiziniame laive Ryga – Stokholmas.

Šiame konkurse jaunoji atlikėja gavo aukščiausią apdovanojimą - „Grand Prix“ statulėlę. Atlikėja labai džiaugiasi gavusi tokį apdovanojimą: „Visada yra labai malonu, kai sunkus darbas yra įvertinimas aukščiausiu balu.“

Konkurse jaunoji atlikėja susirado daug naujų draugų, įgavo naujos patirties. „Kiekvienas konkursas – labai naudingas pradedančiajam atlikėjui, nes padeda sužinoti, ką dainuoja ir kaip dainuoja kitų šalių atstovai, o tai yra labai naudingos pamokos.

Šiuo metu svarstau galimybę vėl sudalyvauti šiame konkurse, nes esu kviečiama svečio teisėmis. Konkurso dalyviai bus vyresni – nuo šešiolikos metų,“ - kalba dainininkė.

Konkurse atlikėja įgavo ypatingos patirties – teko dainuoti ant judančios scenos. Tuo metu jūra stipriai bangavo ir buvo labai sunku atlikėjai išlaikyti pusiausvyrą.

Vaikinams nėra laiko

Atlikėja su prodiuseriu Justinu Antanaičiu prasitarė, jog žada įrašyti kelias dainas su žinomais atlikėjais.

„Šiuo metu žiūrime ir galvojame, su kuo Elzė atrodytų scenoje geriausiai ir gražiausiai skambėtų daina. Kol kas neatskleisime, kada pasirodys pirmas duetas, bet jų ateityje bus labai daug,“ - pasakoja atlikėjos prodiuseris Justinas.

Elzė mano, jog galėtų būti partneris tas, kurio dainų stilius atitinka jos. Ji svajoja apie duetą su Sasha Son, Aiste Pilvelyte.

Atlikėja prasitarė, jog šiuo metu vaikino neturi – ji užsiėmusi ir laiko vaikinams paprasčiausiai nelieka.

Tačiau atlikėja mano, kad meilė netrukdys jai kurti: „Juk visi žino, jog visos gražiausias dainos pasaulyje gimsta iš meilės.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis