Gabrielė: pradedančioji koncertavo žvaigždėms

Gabrielė - mergina, dalyvavusi muzikiniame projekte „Muzikos akademija“. Praėjusią savaitę, viename Vilniaus naktiniame klube, ji surengė debiutinį savo koncertą. Nors realybės šou – jau praeitis, muzikos karjera Gabrielės dar tik laukia.

Šį kartą mergina ant scenos lipo ne kaip realybės šou dalyvė, bet kaip nepriklausoma dainininkė. Atlikėja koncerte dainavo gyvai, atliko kūrinius kartu su atlikėju Vaidu Baumila, grupės „Neo“ nariu Raigardu Tautkumi.

Naujosios žvaigždės atėjo pasižiūrėti ir tokie pramogų pasaulio rykliai kaip Natalija Zvonkė, Marius Geležnikas, Sasha Son(g), Nerijus Juška ir kiti.

DELFI gatvė neliko nuošalyje. Nutarėme pasidomėti, kuo gi ypatinga naujoji scenos žvaigždutė, kad į vakarėlį sutraukė net garsenybes.

Koncertui ruošėsi nuo „Muzikos akademijos“ finalo

„Antrą dieną, pasibaigus realybės šou, man paskambino Raigardas Tautkus (merginos prodiuseris) ir sako: „atvažiuok, dabar ir iš tikro pradėsime dirbti“. Jis man leido aplankyti mamą ir seserį, paskui nei dienos šviesos nemačiau iki pirmųjų koncertų,“ – pasakoja Gabrielė.

Raigardo draugė merginai išnuomojo butą miesto centre ir su ja pati gyveno. Merginai persikėlus į Vilnių, prasidėjo naujas gyvenimas: nauja veikla, vakarėliai, draugai. Gabrielės prodiuseris merginai surado muzikantus ir su jais atlikėja repetuodavo iki paryčių beveik kasdien.

„Tikrai, labai daug dirbome ir taip, kaip aš dar nebuvau dirbusi iki šiol. Raigardas išnuomojo koncertinę salę su visa garso ir apšvietimo aparatūra, per kiekvieną repeticiją jautėmės kaip žvaigždės,“ – pasakoja dainininkė.

Atlikėjos prodiuseris per repeticijas sėdėdavo scenos priekyje: ten kurdavo, aranžuodavo naujas dainas.

Gyvo garso koncertas

Pirmajame Gabrielės koncerte buvo galima išgirsti Susan Vegos, Donnos Lewis dainų, muzikiniame projekte skambėjusias dainas bei naujus atlikėjos kūrinius.

Vieną dainą merginai sukūrė jos grupės būgnininkas Darius su Raigardu Tautkumi. Koncerte Gabrielė atliko dainas su Vaidu Baumila, Raigardu Tautkumi.

Gabrielė su Vaidu Baumila susibendravo dar realybės šou metu, kuriame jie atliko dainą kartu. Vaidas su mielu noru atėjo pasveikinti merginos su pirmuoju debiutiniu koncertu. O Raigardas Tautkus – merginos prodiuseris – taigi, jis norėjo padrąsinti jaunąją atlikėją ir padainavo drauge.

Mergina mano, jog „pirmas blynas“ - visai neblogas. Vėl laukia repeticijos, klaidų analizavimas, tobulėjimas. Koncertas buvo skirtas uždaram ratui žmonių – šou versle dirbantiems žmonėms, artimiesiems ir muzikantams.

Mergina jautė publikos palaikymą: kartais nebylų, o kartais ir labai audringą. Iki šiol atlikėjos vadybininkai sulaukia elektroninių laiškų ir skambučių su atsiliepimais apie koncertą.

Išsipildė sena svajonė

Muzikos grupė buvo atlikėjos sena svajonė, todėl dabar Gabrielė labai džiaugiasi. „Pagaliau turiu savo grupę ir ne bet kokią, o grupę, kurioje groja jauni talentingi žmonės“.

Atlikėja visada dainuos gyvai, net televizijos filmavimuose nesirodo su fonograma, kas yra įprasta „šou biznyje“. Štai kodėl Gabrielę retai pamatysi televizijos laidose.

Neseniai Gabrielė sulaukė pasiūlymo – koncertuoti „Lietuvos tūkstantmečio“ renginyje Airijoje. Pasiūlymas viliojantis, tačiau mergina tikriausiai atsisakys, nes nėra lėšų su grupe į Airiją.

„Netenkame daug koncertinių pasiūlymų, tai dėl lėšų trūkumo, tai dėl techninių problemų, bet noriu tikėti, kad vieną dieną visi žinos, kad Gabrielė reiškia „geras gyvo garso koncertas su gera grupe,“ - kalba dainininkė.

Gabrielė su gyvo garso grupe važiuos vasarą į festivalį Sardinijoje, taip pat koncertuos Dubajuje, Lietuvoje bus surengti keli koncertai. Gabrielė planuoja koncertinę veiklą Lenkijoje. Taip pat turi dainą, kuriai yra ruošiamas video klipas.

Koncerte buvo Zvonkė ir Geležnikas

Koncerte tarp publikos buvo galima pamatyti pramogų pasaulio garsenybes: Nataliją ir Deividą Zvonkus, Marių Gelažniką, Sashą Son(g)ą, Nerijų Jušką ir kitus.

Ar šiuos žmones Gabrielė į koncertą pakvietė tik dėl reklamos?„Tiesą sakant, parą prieš koncertą aš apsirgau ir mane Žaneta gydė Vilniuje, aš mačiau kaip ir ką ji kvietė. Girdėjau, kad tik vienam žurnalistui sakė: „nepergyvenkit bus tų žinomų žmonių, kur jie dėsis, juk koncertas bus tikrai geras“.

Beje, būtent šitų, išvardintų žmonių ji asmeniškai tikrai nekvietė. Buvo pagaminta šimtas dvidešimt skrajučių-pakvietimų. Jas per keletą renginių išdalinome pažįstamiems, dalį išdalino mūsų kolegos.
Nenorėjome pašalinių. Mariaus Gelažniko aš asmeniškai nepažinojau, Žaneta irgi, bet jis atėjo.

Zvokų mes irgi nekvietėme, jie irgi atėjo. Aš džiaugiuosi, juk jie atėjo į mano koncertą. Dimai aš neprisiskambinau, bet džiaugiuosi, jog jis buvo. Aš jį labai myliu, tikiuosi ir jis mane. Dar girdėjau, kaip Žaneta sakė savo pažįstamiems žurnalistams, jog jie fotoaparatus su diktofonais gali ir namie palikti, kad juos kviečia tiesiog kartu praleisti vakarą ir pasidžiaugti su mumis. Ji net nesiuntė pranešimo spaudai ir paskambino tik keletui artimesnių žmonių, keliems įteikė pakvietimus,“ - pasakoja Gabrielė.

Draugauja su Mariumi iš „Neo“?

Po koncerto pasklido gandai, jog žavioji Gabrielė draugauja su Mariumi iš grupės „Neo“. Prieš porą metų vaikinas draugavo su „keliete“ Simona. Bet vaikino širdis buvo sudaužyta – Simona jį paliko dėl „keliečio“ Grūdo.

Gabrelė ir Marius susipažino „Muzikos akademijos“ užkulisiuose: vaikinas buvo atsakingas už repeticijų organizavimą.

„Kad mes patys nežinome, kaip čia viskas yra tarp mūsų, nesinori santykių įrėminti. Dabar toks gražus tarpsnis, kai net nesinori visko iki galo žinoti. Ir kitiems nesinori pasakoti apie mūsų draugystę, man kažkaip nejauku, juk draugauja tai du žmonės,“ - kalba atlikėja.

Marius merginą sužavėjo puikiu humoro jausmu. Taip pat jai patiko jo požiūris į daugelį dalykų. Mergina mano, kad Marius tikrai netaps jai svarbesnis nei muzika: „Manau, kad meilė tik skatina muzikuoti.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis