Interviu su Danieliu Radclife’u: jis klauso „My Chemical Romance“

Harį Poterį pažįsta bene kiekvienas vaikas ir paauglys. Jis - šių laikų legenda. Knygos ir filmai apie Harį Poterį yra vieni skaitomiausių ir žiūrimiausių pasaulyje. Netrukus pasirodys šeštosios knygos „Haris Poteris ir netikras princas“ ekranizacija.

Tai - paskutinis filmas apie Harį Poterį. Nuo vaikystės Harį Poterį vaidinęs Danielis Radclife’as, dabar laukia savo dvidešimtmečio. Visą gyvenimą vaidinęs keistuolį burtininką, aktorius sunkiai įsivaizduoja savo ateitį.

Klausimas: Ar malonu vaidinti kitus vaidmenis, ne Harį Poterį, o tokį rimtą vaidmenį spektaklyje „Equus“?

D. Radclife’as: taip. Haris nuostabus ir man patinka jį vaidinti, tačiau aš noriu įsitvirtinti kaip rimtas aktorius, ne tik personažas. Spektaklis „Equus“ buvo permaina ir kai kurie žmonės manė, jog man nepavyks gerai suvaidinti, todėl tai, kad man pavyko, yra didžiausias atpildas!

Klausimas: „Haris Poteris ir netikras princas“ yra šeštasis filmas apie Harį Poterį. Kaip manai, ar bus liūdna, kai bus nufilmuotas paskutinis filmas?

D. Radclife’as: žinoma, bus labai keista nebevaidinti Hario Poterio. Be abejo, tai bus tarsi atspirties taškas, einant toliau. Tačiau vis vien liūdėsiu, kai šio filmo nebebus. Liūdėsiu, kai teks skirtis su šiuo personažu ir kasdien nebesimatyti su kolegomis, kurie tapo mano draugais.

Klausimas: filmai apie Harį Poterį tapo neatskiriama tavo gyvenimo dalimi. Ar kartais pažiūri pirmuosius filmus, kad pamatytum, ar tobulėji kaip aktorius?

D. Radclife’as: man drovu žiūrėti į save iš šono, todėl nežiūriu, kaip vaidinau pirmuosiuose filmuose. Tikriausiai man vertėtų juos peržiūrėti, kad įsitikinčiau, jog mano vaidyba tobulėja, tačiau jaučiuosi nejaukiai, stebėdamas save dar paauglį. Kai galiausiai išdrįsiu pažvelgti į praeitį, manau, bus įdomu.

Klausimas: Rupertas papasakojo mums, kad filmuodamiesi per pertraukas jūs žaidžiate stalo tenisą ir tavo technika vis tobulėja. Tačiau, jo teigimu, Emma vis vien visus nugali?

D. Radclife’as: taip, mus tikrai erzina, kad Emma taip gerai žaidžia! (Juokiasi) Rupertas ir aš žaidžiame jau kokius aštuonis mėnesius ir tobuliname vienas kito techniką… Ir tada ateina Emma, kuri žaidžia tiesiog tobulai. Nė vienas mūsų negalime jos įveikti. Aš žaidžiu jau neblogai, tačiau man niekada nepavyks jos nugalėti.

Klausimas: iu visada buvai indie roko gerbėjas, tad papasakok, kokie tavo šių metų muzikiniai atradimai?

D. Radclife’as: man labai patinka grupė „Vampire Weekend“, taip pat dainininkė Laura Marley, kurios dainų žodžiai yra neįtikėtini. Mergina, vardu Adel, taip pat nuostabi.

Vienas iš mėgstamiausių mano praėjusių metų albumų buvo grupės „The Wombats“ albumas „Love, Lost And Desperation“.

Vienos grupės, man atrodo, niekas nėra girdėjęs – ji vadinasi „Beirut“. Jie išleido du neįtikėtinus albumus. Tikrai rekomenduoju jų paklausyti.

Dar patinka grupė „Mars Volta“, taip pat paskutinis grupės „My Chemical Romance“ albumas, nors anksčiau ši grupė man nepatiko.

Klausimas: tai tu iš tiesų esi užkietėjęs rokeris?

D. Radclife’as: ne, neturiu tam pakankamai gabumų. Jei staiga paaiškėtų, jog esu talentingas gitaristas, labai apsidžiaugčiau, tačiau kažkodėl nemanau, kad taip bus!

Klausimas: o ar mėgsti dainuoti karaokę?

D. Radclife’as: taip, aš puikiai dainuoju karaokę. Davido Bovie „Rock and Roll Suicide“ yra mano daina. Visiems nušluosčiau nosį, sudainavęs ją po „Equus“ premjeros vykusiame vakarėlyje.

Klausimas: grįžkime prie Hario Poterio. Ar filme „Haris Poteris ir netikras princas“ pamatysime kitą Hario asmenybės pusę?

D. Radclife’as: šiame filme akcentuojami Rono ir Hermionės nesutarimai, o Hariui skiriama mažiau dėmesio. Didesniąją filmo dalį Haris yra nelaimingas, labiausia dėl to, kad vis kėsinamasi į jo gyvybę. Meilės srityje jam taip pat nesiseka. Būtent tai – „Hario Poterio“ autorė atlieka nuostabiai – žemiškas, kasdienes problemas susieja su tuo nepaprastuoju kitu pasauliu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis