Chelsea Staub išduoda „Jonas Brothers“ paslaptis!

Gražuolė blondinė aktorė Chelsea Staub jau suvaidino filmuose „Bratz“, „Disney“ televizijos filme „Laiko užkariautojai“, o dabar gavo vieną iš geidžiamiausių vaidmenų paaugliams skirtoje televizijoje Amerikoje! Ji vaidina seriale kartu su pop dievaičiais grupe „The Jonas Brothers“.

Chelseą Amerikoje žino bene kiekviena paauglė, nes trokšta būti jos vietoje, arčiau savo dievaičių - brolių Jonas.

Kas geriau nei kartu su garsiaisiais broliais vaidinanti aktorė galėtų mums papasakoti apie šiuos trokštamiausius Amerikos dainininkus. Kokie jie, kaip elgiasi užkulisiuose, kokių paslapčių turi.

- Chelsea, daugybė merginų svajoja atsidurti tavo vietoje. Kas padarė tau didžiausią įspūdį, dirbant su „The Jonas Brothers“?

Chelsea: tikriausiai tai, kad jie iš tiesų nuostabūs žmonės, o tokių retai sutiksi šiais laikais. Mano pirmasis įspūdis buvo: „Oho, šie vaikinai išties nuostabūs!“

Prieš metus, kai filmavome bandomąją seriją, aš juokaudama padariau mažas žvaigždutes su jų vardais ir papuošiau jomis jų kambarių duris, o po metų nuėjau pas juos vėl ir pamačiau, kad tos žvaigždutės ten tebėra ir mane tai maloniai nustebino.

Jie nežinojo, kad ateisiu, ir tikrai nepakabino jų tyčia. Tai nebuvo surežisuota. Tiesiog jie geri vaikinai.

- Kokia graži istorija. Kaip vyko atranka į tavo vaidmenį, kurio, be jokios abejonės, troško daugybė kitų merginų?

Chelsea: atranka buvo ilga ir nuobodi. Iš tiesų tai juokinga istorija. Su Nicole [iš „Hannah Montana“] abi pretendavome į Stellos vaidmenį, mes draugės, tačiau vaidmenį gavau aš, o ji ne.

Tad nors buvau be galo laiminga, kad galėsiu dirbti su „Jonas Brothers“, buvo nelengva matyti draugę, kuriai nepasisekė gauti šio vaidmens. O dabar ji taip pat dalyvaus šou [Nicole vaidina Macy, grupės supergerbėją].

Iš tiesų atranka vyko taip: buvo filmuojami bandomieji epizodai, vėliau teko suvaidinti kartu su „Jonas Brothers“.

- Ar esi pasirengusi gerbėjų antplūdžiui?

Chelsea: o taip. Tai jau prasidėjo. Labai juokinga. Namie turiu visą dėžę laiškelių ir telefonų numerių, skirtų ne man, o „Jonas Brothers“ vaikinams.

Kartą per mėnesį sakau: „Štai jūsų dėžė“. Žmonės man net yra davę sertifikatų, kad nusipirko žvaigždę danguje, pavadintą vaikinų vardu, tai tiesiog neįtikėtina.

- Kokie faktai apie šou filmavimą nustebintų žiūrovus?

Chelsea: manau, nustebtumėte sužinoję, kaip ilgai trunka filmavimas. Vaikai tiesiog galvoja – o, kaip smagu, jie nueina ir po pusantros valandos jau rodo naują seriją, tačiau mes filmuojamės dvylika valandų per dieną, penkias dienas per savaitę! Filmavimosi aikštelėje būnu nuo šešių ryto iki šešių vakaro – tai labai varginantis darbas.

- Ar prisidedate prie epizodų kūrimo?

Chelsea: mes norime kurti tiek daug siužeto linijų... Per daug, kad tilptų į 21 epizodą. Šiandien mes buvome užkulisiuose ir aš labai nervinausi. Visa drebėjau ir tuo pat metu mane pylė prakaitas. Kiti aktoriai šaukė: „reikia įtraukti sceną, kurioje Stelą ištinka panikos priepuolis prieš koncertą!“

- Ar norėtum, kad šou dalyvautų kviestinė žvaigždė ir kas tai turėtų būti?

Chelsea: norėčiau, kad mano mamą suvaidintų Goldie Hawn. Dar neturiu mamos šiame šou, todėl labai tikiuosi turėti.

- Ar vaikinai šou yra iškrėtę tau kokių juokingų pokštų?

Chelsea: o, labai daug. Juokingiausias iš jų - kai aš pagalvojau, jog mane atleido! Vaikinai iš mano persirengimo kambario išnešė visus baldus.

Jie turėjo pakelti Joe ant sunertų rankų, kad jis galėtų išsukti lemputes. Įėjusi pamačiau, kad kambarys tuščias ir tamsus ir jame paliktas raštelis: „Susisiekite su savo prodiuseriais!“

- Aš norėčiau juos nudėti!

Chelsea: tai buvo juokinga, bet aš išsigandau.

- Ar tu taip pat dainuoji?

Chelsea: dainavau filme ir dainuosiu kaip personažas, tačiau dar negalvojau apie albumo įrašymą.

- Kokių malonių dalykų prisimeni iš šou, ką gero tau padarė vaikinai?

Chelsea: Nickas moka daryti nuostabius sumuštinius su „Nutella“ ir kai gaminasi sau, visuomet padaro ir man.

Mes tiesiog pažiūrime vienas į kitą filmavimo aikštelėje ir Nicko žvilgsnis sako – ar žinai, kiek jau valandų? Tada mes tiesiog nubėgame prie maisto stalo ir imame darytis sumuštinius.

- Koks tavo įsimintiniausias romantiškas pasimatymas?

Chelsea: per vieną pasimatymą mes užlipome ant pastato stogo ir galėjome į visus žiūrėti iš viršaus, patys būdami jaukioje vietoje.

- Kaip vaikinui parodai, kad jis tau patinka?

Chelsea: aš visuomet laukiu, kol jis padarys pirmą žingsnį. Niekada nebuvau linkusi inicijuoti pasimatymo. Stengiuosi atrodyti kuo draugiškesnė, kad nebūtų baisu prie manęs prieiti.

- Koks beprotiškiausias gandas, kurį apie save girdėjai?

Chelsea: vis kalbama, kad susitikinėju su vienu iš grupės vaikinų, tačiau kol kas tai tik gandas.

- Koks geriausias patarimas, kurį esi gavusi?

Chelsea: kažkas man yra pasakęs: „reikia gyventi iki ašarų“. Man labai patiko ši mintis. Verkti iš liūdesio arba juoko. Man tai visuomet patiko. Nebijoti gyventi.

Man atrodo, kad tai buvo mano mama, kuri pasakė tai, kai man buvo liūdna. „Reikia gyventi iki ašarų“. Ir aš pamaniau – puiku, man tai tinka.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis