DJ Topless Domino pasirodymas prilygsta striptizui

DJ Topless Domino - tai pirmoji topless DJ Lietuvoje. Ši didžėja groja ir miksuoja daug skirtingų muzikos stilių, pasirodymo metu ji apsinuogina! DJ Topless Domino vizitinė kortelė - kaukė ant veido.

Visuose savo pasirodymuose atlikėja slepia veidą. Ją visada lydi apsaugos darbuotojas. Negali patikėti? Tai dar ne viskas. Ši didžėja – žinomų žmonių dukra, ji – verslininkė.

DELFI gatvė nusprendė pasidomėti tokiu negirdėtu nematytu reiškiniu – apsinuoginančia DJ.

DJ Topless Domino pokalbio metu buvo paslaptinga ir, žinoma, - su kauke. Ji išdrįso viešai papasakoti apie tai, kaip tapo didžėja, kokie jos tėvai ir kodėl pasirinko tokią karjerą.

Vaikinas pasiūlė tapti didžėja

Mergina stojo prie pulto prieš penkerius metus: ją paskatino jos vaikinas, kuris tada dirbo didžėjumi. Mergina greitai išmoko savo vaikino amato, jai beprotiškai patiko pašėlęs muzikinis gyvenimas.

Tačiau buvo keletas trukdžių - mergina buvo iš garsių žmonių šeimos, dirbo valstybinį darbą, todėl negalėjo įgyvendinti savo svajonės ir šėlti klubuose pagal savo miksuojamą muziką.

Jai toptelėjo geniali mintis - ji užsidės kaukę, taip jos niekas neatpažins. O jei jau nepažins, galima pasirodymus daryti itin pikantiškus…

„Mano nusirenginėjimas prilygsta striptizui, taip aš išjudinu publiką, – pasakoja DJ Topless Domino. - Jei mergina nori tapti didžėja, tai ji turi pirmiausia domėtis muzika, gyventi ja, o groti diskotekose nėra svarbiausia. Reikia mokėti „krūtai“ miksuoti, svarbiausia – muzikos parinkimas”.

Užsienyje groja be kaukės

Merginai visiškai nepatinka veido slapstymas, tiesą sakant, ji nemėgsta būti su kauke, tačiau Lietuvoje – neturi kitos išeities. Be kaukės merginą grojančią galima išvysti tik užsienio naktiniuose klubuose.

„Lietuvoje sunkiau groti nei užsienyje, nes čia - daug didžėjų, didelė konkurencija, konkurencija tokia, kad jeigu tu truputį nekaip sumiksuoji dainas, tai jau gauni etiketę - va šitas tai blogas didžėjus, nes nemoka miksuoti, arba jis blogas didžėjus, nes mes jo nepažįstame, jis niekada negrojo mūsų vakarėlyje. Bet ar girdėjote kaip groja Carlas Coxas? Jis daro daug „arklių“, bet tai nereiškia, kad jis blogas didžėjus,” – pasakoja mergina.

Didžėja labai nusivylusi lietuvių publika, nes, pasirodo, lietuviai šilčiau priima didžėjus iš užsienio, nei iš Lietuvos.

Bene vienintelis dalykas, kuo mergina gali džiaugtis, kad po pasirodymų ji gauna daug vaikinų telefonų numerių. Bet tie lapeliai dažniausiai lieka ant pulto. „Nežinau, kodėl su manimi vaikinai nori susipažinti: ar todėl kad nusirenginėju? Ar todėl, kad esu didžėja? Ar dėl to, kokia esu realiame gyvenime?”

Mergina nesivaiko populiarumo. Jai rampų šviesos – svetimos: juk jos niekas neatpažįsta dėl kaukės. Mergina dirba du darbus: vieną oficialų, kitą - didžėjos.

Kolegos įtarinėjo

Oficialiame darbe mergina dieną vilki dalykinį kostiumėlį, ji – verslininkė. Naktį ši kukli dama virsta kurtizaniška muzikante. Merginai – abu darbai mieli. Mergina dirba du darbus, nes iš didžėjos darbo dabar ji tikrai nepragyventų.

Mergina taip slepia savo asmenybę, jog vieną kartą paprašė savo prodiuserio, jog jis pasamdytų jai apsaugos darbuotoją. „Vieną kartą vos yla iš maišo neišlindo. Tą kartą vos spauda nesužinojo mano asmenybės. Ir kolegos įtarinėjo, jog esu didžėja,” – kalba mergina.

Elitinė šeima

DJ Topless Domino – žinomų žmonių dukra. Jos šeimą galima pamatyti elito vakarėliuose. „Aš į juos nevaikštau, man gaila laiko, neturiu jokio noro ir tikslo, kiekvieną ketvirtadienio rytą atsiversti žurnalą „Žmonės” ir pulti į depresiją, jeigu ten nėra mano nuotraukos,” – pasakoja žinomų žmonių dukra.

Merginos tėvai vaikystėje nelepindavo: jie norėdavo, jog jų dukra pati skintųsi kelią į gyvenimą. Merginai tėvai – stiprus ramstis. Jie visada savo dukrai padeda.

Vaikinui šoko striptizą

Dabar DJ širdis – laisva. Vaikino ji tiesiog neieško. „Manau kiekvieną vaikiną suvilioja pusnuogė mergina, ypač jeigu ji profesionaliai nusirengia. Teko šokti striptizą vaikinui: jo gimtadienio proga, jam tai buvo staigmena, esu po to šokusi jam ne kartą,“ – pasakoja seksualioji didžėja.

Didžėjai seksualus vyras privalo būti vyriškas, su kuriuo ji jaustųsi saugi. O seksualiausios vaikino kūno vietos – protas ir akys.

Nešokdavo su „marozais“

Paauglystėje seksualioji mergina mokytojus erzindavo savo giliomis iškirptėmis. Vieną kartą jos klasės auklėtoja merginos paprašė, kad ši kukliau rengtųsi. Mergina labai mėgdavo dalyvauti diskotekose, tačiau jose nešokdavo su „marozais“ ir vaikinais iš kitų mokyklų. Mergina prisipažino, jog tuo metu vaikinai buvo nedrąsūs ir tai ją žavėjo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis