Kendall Jenner užkaitino madų šou: podiumu perėjo nuogu užpakaliuku... (FOTO)

Deja, modeliai nesirenka, ką vilkės demonstruodami kolekcijas. Rūbus parenka dizaineriai, tokius, kokie jiems atrodo tinkamiausi tam tikram tipažui. Ir viskas. Rengiesi duotą drabužį ir žingsniuoji podiumu, niekam nesvarbu, ar jį vilkėdamas jautiesi jaukiai.

Kažin ar to jaukumo stinga pastarųjų sezonų mados žvaigždei - modeliui Kendall Jenner. Ši mergina tikrai drąsi, dažnai ne tik ant podiumo, bet ir gatvėje pasirodo itin atvirais drabužėliais. Ir, aišku, be apatinio trikotažo. Demonstruodama dizainerio Tomo Fordo 2018 m. pavasario ir vasaros kolekciją Kendall dar kartą įrodė, kad kuklumui mados pasaulyje ne vieta.

Gražuolė vilkėjo juodą permatomo audinio suknelę. Žvelgdama iš priekio nė nepasakytum, kad suknelė kažkuo stebina: rauktas audinys, asimetriškas siluetas, viena blizganti rankovė. Visgi Kendall pasisukus nugara žiūrovai išvydo netikėtą detalę - mažai audinio tedengiamą manekenės užpakaliuką. T. Fordas nemanė, kad prie šios suknelės derėtų apatinės kelnaitės, tad K. Jenner užpakaliukas švietė visu gražumu.

Vida Press nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

Vida Press nuotr.

Kolekcijos pristatymui buvo parinktas griežtas, kiek androginiškas modelių įvaizdis. Visoms manekenėms sukurtos trumpos šukuosenos. Kendall natūralius plaukus paslėpė po trumpučiu pixie kirpimo peruku. Nauja šukuosena Kendall tiko puikiai, galbūt garsenybė nepabijos imtis tikrų įvaizdžio pokyčių?

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis