Laukiamiausias metų siaubo filmas: pašiurps net patys kiečiausi (VIDEO)

Rugsėjo 8 diena taps didžiule švente siaubo žanro mėgėjams. Kino teatruose tą dieną pasirodys vieno populiariausių Stepheno Kingo romanų „Tas“ ekranizacija. Artėjančios premjeros proga filmą sukūrusi studija atskleidė pačias įdomiausias detales iš užkulisių.

Rugsėjo 8 diena taps didžiule švente siaubo žanro mėgėjams. Kino teatruose tą dieną pasirodys vieno populiariausių Stepheno Kingo romanų „Tas“ ekranizacija. Artėjančios premjeros proga filmą sukūrusi studija atskleidė pačias įdomiausias detales iš užkulisių.

– Pagrindinio, klouno Penivaiso vaidmens atlikėjas Billas Skasgardas filmavimo aikštelėje pasirodė tik tuomet, kai buvo nufilmuota pusė visų scenų. Taip nutiko dėl to, kad jis visą tą laiką leido lavindamas savo herojaus mimikas, nes jautė didžiulį spaudimą vaidmenį atlikti geriau už Timą Curry, kuris Penivaisą filme „Tas“ suvaidino 1990–aisiais.

– Žiūrėdami filmą pastebėsite, jog Penivaiso akys žvelgia į skirtingas puses ir tai nufilmuota nepanaudojant jokių specialiųjų efektų. Režisierius Andres Muschietti jau buvo nusprendęs pasitelkti kompiterių pagalbą ir apie tai informavo B. Skasgardą. Tačiau šis pareiškė, kad ir pats turi šį ypatingą sugebėjimą, todėl jokių efektų neprireikė.

– Filmuojant sceną, kurioje prieš vaikų grupę stoja šiurpusis klounas, nutiko tai, ko niekas nesitikėjo. Filmavimo aikštelėje su kostiumu ir grimu pasirodęs aktorius taip išgąsdino mažuosius, kad vieni ėmė verkti, kiti juoktis, o vieną vaiką suėmė traukuliai. Baigus filmuoti sceną ašaras iš siaubo liejo jau visi vaikai, todėl B. Skasgardas pasijuto labai kaltas ir ėmė visų atsiprašinėti ir bandė įtikinti, jog jis tiesiog apsimetinėjo blogiuku.

– Prieš pusę metų sumontuota filmo medžiaga buvo parodyta pačiam istorijos kūrėjui Stephenui Kingui. Šis teigė, jog juosta pranoko visus jo lūkesčius ir pavadino ją „nuostabiu darbeliu“.

– 27 yra skaičius, nuolat siejamas su šia istorija ir šis filmas kino teatruose pasirodo praėjus 27 metams po S. Kingo knygos išleidimo. Knygoje rašoma, kad „Tas“ į Derry grįžta kas maždaug 27 metus. Be to, filmas kino teatruose pasirodo prabėgus mėnesiui po B. Skasgardo 27-tojo gimtadienio.

– Pirmasis filmo „Tas“ anonsas pagerino juostos „Greiti ir įsiutę 8“ rekordą, nes „YouTube“ per pirmąją parą buvo peržiūrėtas net 197 milijonus kartų. „Greiti ir įsiutę 8“ anonsas per pirmąją parą peržiūrėtas „vos“ 139 mln. kartų.

– Filmo kūrimas iki filmavimų pradžios truko 7 metus.

– Režisierius patvirtino, kad kai kurie klouno Penivaiso dialogai parašyti švedų kalba. Tai yra gimtoji B. Skasgardo kalba.

– B. Skasgardas buvo taip įsijautęs į vaidmenį, kad kol vyko filmavimai, jį naktimis nuolat kankindavo košmarai.

Jau kelis dešimtmečius skaitytojus šiurpinantis vienas populiariausių S. Kingo romanų, persikėlęs į didžiuosius ekranus, pasakoja apie nedidelį ir iš pažiūros niekuo neišsiskiriantį JAV miestelį Derį. Jei ne viena siaubinga aplinkybė: kartas nuo karto jame dingsta vaikas. O suaugusieji gyvena toliau, lyg nieko nebūtų nutikę. Dingus Džordžiui, jo vyresnysis broliukas Bilas (aktorius Jaedenas Lieberheras) kartu su dar šešiais draugais įsipainioja į keistų, nepaaiškinamų ir siaubingų įvykių voratinklį, kurio centre – vis dažniau jiems pasirodantis kraupus klounas Penivaisas (akt. Billas Skarsgårdas).

Aiškindamasi miestelio vaikų dingimo paslaptį, septyniukė atranda, jog klounas Deryje siaučia jau kelis šimtus metų. Supratę, kad iš suaugusiųjų pagalbos nesulauks, septyniukė pasiryžta stoti į lemtingą dvikovą. Tiek su savo pačių baimėmis, tiek su kraują stingdančiu blogio įsikūnijimu, šiurpiuoju Penivaisu.

Siaubo trileris „Tas“ kino teatruose jau nuo rugsėjo 8 dienos.

Juostos anonsas:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis