Blondinės Gretos vaikinas – muzika (foto) (audio)

Kai televizijos žiūrovai pamatė žaviąją blondinę Gretą, atliekančią dainą su scenos žvaigždėmis Soliariu bei skandalistu Egidijumi Dragūnu, vieni įžvelgė naująjį talentą, antri - meilės trikampį, treti – tik dar vieną kvailą dainuojančią blondinę. Bet Greta po dainų konkurso „Dainų daina" tapo neginčijama nauja, jauna žvaigždute.

DELFI gatvė panoro pabendrauti su talentinga atlikėja Greta ir išsiaiškinti rūpimus klausimus: kaip ji atsirado scenoje, ar neužsimezgė naujas romanas pramogų pasaulyje? Ar ryžtųsi karjerai per lovą? Ar jai galima prilipinti stereotipinės blondinės etiketę?

DELFI gatvė: esi dalyvavusi festivaliuose, konkursuose. Kas sunkiausia juose būdavo?

Greta: konkursų ir festivalių ne tiek daug dar ir buvo mano gyvenime, bet juk viskam ateina savas laikas.Sunkiausia yra nugalėti baimę, kuri dažnai neleidžia atsiskleisti muzikiniams gabumams.

DELFI gatvė: kokius įspūdžius parsiveždavai iš festivalių?

Greta: kiekvienas konkursas ar festivalis turi kažką savito, todėl dalyvavimas juose suteikia galimybę realizuoti save bei savo talentą, skatina norą tobulėti ne tik dainavime, bet ir šokio
mene.Nemažiau svarbus aspektas yra ir tinkamas kontaktas su publika.

DELFI gatvė: esi koncertavusi Vokietijoje…

Greta: į Vokietiją buvau pakviesta dalyvauti organizuotame labdaringos veiklos koncerte. Į jį atvyko jaunimas iš daugelio Europos šalių.

Pagrindinis susibūrimo tikslas buvo atkreipti Europos visuomenės dėmesį į vaikus, kurie nesulaukdami reikiamo tėvų dėmesio puola į depresiją, stoja į neaiškios kilmės judėjimus ir kelia ranką prieš save.

DELFI gatvė: papasakok, daugiau apie šį koncertą.

Greta: man patiko šio koncerto idėja, todėl buvo malonu savo dainomis prisidėti prie kilnaus koncerto tikslo. Pažinau daugybę įdomių žmonių, susidraugavau su dalyviais, turiningai praleidau laiką.

DELFI gatvė: šiais metais įrašei dainą „Noriu žinot" su atlikėjais Soliariu ir Egidijumi Dragūnu. Kaip kilo idėja įrašyti dainą su žinomais atlikėjais?

Greta: mes visi kartu dirbame su tuo pačiu muzikos prodiuseriu M.Basanovu. Kai pradėjau įrašinėti dainą „Noriu žinot", nusprendėme, kad dainai reikia vyriško vokalo, kad geriau atsispindėtų dainos
tematika.Tokiu būdu prie dainos prisijungė Soliaris, o po to ir pats Egidijus Dragūnas (šypsosi).

DELFI gatvė: kaip jauteisi, kai dainavai televizijos projekte „Dainų daina"?

Greta: tai buvo turbūt didžiausias iššūkis mano muzikinėje karjeroje. Pasirodyti tokiai didelei auditorijai, stebint visai Lietuvai, pirmą kartą - nebuvo taip lengva. Tikrai jaudinausi.

Po šio konkurso buvo daugybė kitų pasirodymų, kurių metu jaudulys manęs taip stipriai nebekamavo. Matyt, man pavyko jį nugalėti (šypsosi).

DELFI gatvė: ar po šio konkurso jauti daugiau dėmesio iš aplinkinių žmonių?

Greta: po konkurso dėmesys iš tikrųjų padidėjo: žmonės mane atpažįsta, kalbina, kviečia koncertuoti. Žinoma, tai yra malonu, todėl ir toliau norisi nesustoti, eiti toliau, tobulėti bei dovanoti publikai naujus kūrinius.

DELFI gatvė: kokios patirties įgijai, dainuodama su scenos partneriais?

Greta: su žmonėmis, kurie turi tiek daug sceninės patirties, malonu ne tik dainuoti, bet ir bendrauti. Būtent iš jų gavau daugybę patarimų, sužinojau sceninio elgesio paslapčių, muzikos subtilybių. Už tai esu jiems be galo dėkinga.

DELFI gatvė: Soliaris ar Egidijus Dragūnas tavęs nebandė „kabinti''?

Greta: šis klausimas, kaip pastebėjau, tapo labai populiarus (juokiasi). Išduosiu paslaptį: ne, nebandė.

DELFI gatvė: ar siektum karjeros „per lovą“?

Greta: ne, nesiekčiau, nes mano įsitikinimu, yra daugybė kitų būdų siekti karjeros. Manau, kad neturint vokalinių sugebėjimų ilgai muzikos rinkoje neišsilaikysi.

DELFI gatvė: ką padarytum dėl populiarumo?

Greta: Lietuvoje populiarus tas, kas moka į save atkreipti dėmesį, nesvarbu, kokiu būdu: skandalais, netinkamu elgesiu, išsišokimais. Man to nereikia. Kur kas maloniau būti populiariai savo dainomis, muzika.

DELFI gatvė: kokie tavo artimiausi muzikiniai planai?

Greta: artimiausi planai - tęsti bendradarbiavimą su muzikos prodiuseriu bei Soliariu, įrašinėti naujas dainas, bei pateikti jas publikai, o kaip bus toliau - laikas parodys.

DELFI gatvė: koks muzikinis stilius arčiausiai tavo širdies?

Greta: labiausiai man patinka ritmenbliuzas, kitaip R’n’B stiliaus muzika, taip pat mielai klausau ir atlieku soul/pop stiliaus dainas.

DELFI gatvė: kokia esi mokykloje?

Greta: esu aktyvi, mokykloje dažnai vedu įvairius renginius, mokausi neblogai, pamokas lankau atsakingai, mokytojai nebara, tėvai nerėkia (šypsosi).

DELFI gatvė: ar esi pabėgusi iš pamokų?

Greta: anksčiau bėgdavau iš pamokų, bet dabar jau suaugau, baigėsi tie laikai, mąstau apie savo ateitį.

DELFI gatvė: o su kokiomis studijomis sieji savo ateitį?

Greta: norėčiau studijuoti rinkodaros vadybą arba renginių organizavimą, nors apsisprendusi dar nesu.

DELFI gatvė: kada tave aplankė pirmoji meilė?

Greta: 16metų.

DELFI gatvė: ar gali apie ja papasakoti daugiau?

Greta: tokia jau ta meilė: negali amžinai būti viskas gražu. Pažinau tą jausmą ir galiu pasakyti, kad jis yra labai trapus.

DELFI gatvė: ar turi dabar vaikiną?

Greta: neturiu, nes dabartinis mano vaikinas - muzika. Jai skiriu daugiausiai laiko (šypsosi).

DELFI gatvė: kokie vaikinai tau patinka?

Greta: sunkus klausimas. Dažniausiai būna taip: arba žmogus sužavi, arba ne.Viskas priklauso nuo to, kas slypi jo viduje. Labiausiai mane žavi savimi pasitikintys, protingi, iškalbūs, gyvenime turintys tikslą vaikinai. Išvaizdai tenka antraeilis vaidmuo.

DELFI gatvė: ar esi natūrali blondinė?

Greta: taip vaikystėje buvau natūrali. Po to plaukai šiek tiek patamsėjo, todėl dabar retkarčiais tenka juos pašviesinti.

DELFI gatvė: ar mėgsti skaityti anekdotus apie blondines?

Greta: anekdotų neskaitau, kai išgirstu, nusijuokiu. Nesuprantu žmonių, kurie tiki kažkokiu išgalvotu stereotipu, kad blondinės  kvailos. Juk žinome ne vieną garsią ir protingą moterį blondinę, tad, manau, naivu vertinti žmones pagal plaukų spalvą.

DELFI gatvė: tai blondinės kvailos?

Greta: šviesus plaukas - šviesus protas.

DELFI gatvė: kaip leidi laisvalaikį?

Greta: laisvalaikiu mėgstu pakeliauti, skaityti, leisti laiką su draugais.

DELFI gatvė: ar dažnai nuleki į naktinį klubą?

Greta: kartais visai smagu su draugų kompanija nulėkti į kokį klubą - pašokti ir atsipalaiduoti nuo visų darbų. Juk esu jauna...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis