Žvaigždžių vasaros nuotykiai: nuo susišaudymų iki atostogų su milijonieriumi

„O mano meilės vasara, vasara. Karšta, tyra kaip ašara, vasara. Trumpa, nepakartojama, vasara. Sparnais žuvėdrų mojama, vasara," - dainuoja vienas Lietuvos atlikėjas.

Vasarą žmonės įsimyli, linksminasi, keliauja, šypsosi, puošiasi ir ieško pramogų. Kai kurie aktyvūs atostogautojai neišvengia ir nuotykių, pakliūna į netikėčiausias situacijas.

Muzikinio projekto „Muzikos akademija" dalyvis Imantas, linksmasis dainininkas Donatas Šimkus - Dūmas bei žavioji atlikėja Rasa Kaušiūtė nepabijojo atskleisti savo paslapčių DELFI gatvei. Jie papasakojo apie pačias įsimintiniausias savo paauglystės vasaras.

Kuriai žvaigždei teko emigruoti? Kuri žvaigždė pakliuvo į susišaudymą? Kuri žvaigždė plaukiojo su milijonieriumi? O kas dirbo virėjo padėjėju? Viską sužinosi, perskaitęs interviu.

DELFI gatvė: kaip leisdavote vasaros atostogas paauglystėje?

Imantas: mokslo metus paskirdavau mokslams, žinias įsisavinti, tačiau vasaros būdavo aktyvios. Buvo daug išvykų į tarptautinius konkursus, mėgau keliauti, neatsisakiau to malonumo ir dabar, jeigu, aišku, tam yra galimybė... Taip pat pasilikdavau laiko pailsėti, įgauti naujų jėgų, naujų įkvėpimų mokslams.

Dūmas: vasaros atostogas leisdavau su draugais savo kaime.
Važiuodavome maudytis, žaisdavome karą ir šiaip „varydavome“ pas panas,
kurios būdavo atvažiavusios iš miesto pas savo močiutes. Su jomis irgi
žaisdavome (juokiasi).

Rasa: vasaras paauglystėje leisdavau pas močiutę kaime, su tėvais sode, darže, bastydavausi su draugėmis po miestą - nieko ypatingo.

DELFI gatvė: ar esate dirbę vasarą?

Imantas: kaip ir kiekvienas turėjau noro kažką įsigyti, tačiau ne už
tėvų pinigus, bet už savuosius, nes tada daiktas tampa mielesnis, labiau
saugomas (šypsosi).

Įsimintiniausias darbas buvo Klaipėdoje, kai dirbau virėjo padėjėju, būdamas penkiolikos metų, buvau „įsuktas“ į tikro restorano virtuvės darbą.

Labai norėjau išbandyti darbą virtuvėje, man tas darbas labai patiko.

Dūmas: vasarą esu dirbęs Šiaulių geležinkelio stoty, nes labai norėjau nusipirkti gitarą. Paskui esu dirbęs Anglijoje, kad užsidirbčiau pinigų - mokslams. Net esu savo „žiloje jaunystėje" rinkęs uogas, kad galėčiau už tuos pinigėlius nusipirkti gumos ir ledų.

Rasa: taip, esu dirbusi, ir nemažai, paauglystės vasara man kažkodėl ir asocijuojasi su darbu. Padėdavau tėvams ūkyje: ravėdavau daržus, padėdavau tėčiui sukti medų, pilstyti į stiklainius.

Nuo aštuoniolikos metų dvi vasaras praleidau dirbdama poilsiavietėje, kartu su mama. Ji darydavo kavinėje valgyti, o aš būdavau padavėja, kasininkė, indų plovėja.

Aišku, labiausiai man patikdavo būti padavėja, nes prisižiūrėdavau tokių žmonių, tokių „čiūdų". Be to, savotiškai būdavau dėmesio centre, tekdavo daug bendrauti su įvairiausiais žmonėmis.

Manau, padavėjos darbas yra labai gera psichologijos mokykla. Vasara be darbo - kažkas keisto ir nesuvokiamo, netgi lengvai depresuodavau, jei neturėdavau darbo.

Atsimenu vasarą, kai studijų metais pasilikau Vilniuje vien dėl to, kad padirbėtume su „Enter-TOP" grupe, padarytume įrašų. Arba atvažiuodavau iš gimtojo Panevėžio pasiieškoti kokio darbo į Vilnių vasarai, nes Panevėžyje man būdavo pernelyg nuobodu.

Kartais tėvai pykdavo dėl to ant manęs, kad normaliai nepailsiu (šypsosi).

DELFI gatvė: kur išleidote uždirbtus pinigus?

Imantas: išpildžiau dalį savo svajonių, pavyzdžiui, nusipirkau mikrofoną.

Rasa: uždirbtus pinigus išleidžiu savo reikmėms, pavyzdžiui, dirbdama su tėvais kavinėje, uždirbtus pinigus išleidau madingiems akiniams su plonintais stiklais. Tuomet už juos sumokėjau tikrai įspūdingą sumą -1000 litų.

Kai turiu pinigų, nieko sau negailiu, todėl pinigai yra greit išleidžiami (juokiasi).

DELFI gatvė: kurios vasaros atostogos įsimintiniausios?

Imantas: čia labai suktas klausimas (juokiasi). Labai daug buvo gerų vasaros atostogų, neišskirčiau nei vienos įsimintiniausios (šypsosi). Visos vasaros buvo nuostabios.

Dūmas: geriausios atostogos buvo tos, kai grįžau iš Anglijos. Iš jos grįžau basas, be pinigų ir su skolomis. Kai grįžau iš Anglijos, nuvažiavau į Šventąją, kur dirbo mano mergina, bet, kai ji pamatė mane, jog aš taip greitai grįžau, tai ji mane paliko. Iš to pykčio aš įsidarbinau kavinėje muzikantu. Grodavau dienomis ir gaudavau keturiasdešimt litų.

Rasa: galbūt labiausiai įsiminė 2002 metų vasara, per kurią išvažiavau dirbti su grupe į Emiratus, net nespėjusi kaip reikiant atsikvošėti po magistro darbo gynimo, kitą dieną jau skridau pirmą kartą gyvenime lėktuvu, ir dar į egzotišką šalį.

Nereikia, net klausti, kodėl atostogos įsiminė: Emiratai buvo pirma tokia egzotiška šalis, kurią pamačiau, be to, tai buvo mano pirmas darbas, susijęs su dainavimu ir dar užsienyje, nelabai turint patirties (šypsosi).

Be to, tai kontrastų šalis: vieną dieną tu koncertuoji, kabinėjantis arabams, kitą dieną tu plauki vandenynu su jachta, kartu su milijonieriumi, kuris atsitiktinai užėjo į mūsų barą ir pasirodė esantis grupės vadovo pažįstamas.

Emiratai buvo labai gera gyvenimo mokykla, įgautos žinios labai pravertė, pradedant karjerą Lietuvoje.

DELFI gatvė: ar galite papasakoti juokingiausią nuotykį, kuris nutiko vasarą?

Imantas: ai... pakabojau ant šakos, detaliau nepasakosiu, nes skauda prisiminus šį nuotykį.

Dūmas: prisimenu, kai vasarą susipažinau Šventojoje su tokiais „bachūriukais", kurie labai norėjo, kad aš su jais atsigerčiau alučio ir jiems pagročiau.

Taigi, mes visi nuėjome netoli jūros, gėrėme alutį ir grojome iki tol, kol pro šalį ėjo kiti „bachūriukai", kurie norėjo atimti mano gitarą. Bet mane užstojo tie draugai, kurie buvo šalia, ir neleido atimti gitaros. Taigi, vyrai susipyko ir pradėjo šaudytis. Šis įvykis buvo mano smagiausias vasaros įvykis.

Rasa: hmmm... Galbūt tuose pačiuose Emiratuose, tai nutiko. Nuėjome kartą su grupe aplankyti jiems pažįstamo kito viešbučio vadybininko, kepino saulė, buvo baisiai karšta, vadybininkas pasiūlė atsigaivinti gėrimais, pasiūlė alkoholinių kokteilių, aš atsisakiau, sakau: „man, prašom, apelsinų sulčių“.

Nieko neįtardama išgėriau gal tris stiklines sulčių. Paskui tas vadybininkas labai juokėsi, kad aš nepastebėjau, jog jos buvo su alkoholiu (juokiasi).

Be to, įvyko kažkokia alerginė reakcija, mano visą veidą „išmėtė“ dideliais raudonais „plėmais" - gyvenime taip nėra buvę, aišku, man tada buvo nelabai juokinga, grupės vadovas „suveikė" man plačią skrybėlę nuo saulės, kad galėčiau nors šiek tiek užsimaskuoti, kol grįšiu į mūsų viešbutį, bet paskui visi iš to pasijuokėme, nes atrodžiau tikrai juokingai (juokiasi).

DELFI gatvė: ar buvote įsivėlę į „vasaros romaną"?

Imantas: į tokius dalykus dėmesio nekreipiu. Jei turėjau tokį romaną - neprisimenu.

Dūmas: na, aš ne vieną, o po tris romanus per vasarą turėdavau. Vieną vasarą įsimylėjau panelę, kuri vasarą atvažiuodavo pas močiutę. Kur ji tik būdavo, aš jai iš paskos lėkdavau. Taigi, visą vasarą buvau pardavęs jai, nors jai aš ir nepatikau.

Rasa: galima sakyti, kad nesu, jei kalbėsime apie romaną, esu patyrusi nekaltų pažinčių, mano romanai kažkodėl prasideda rudenį (juokiasi). Galbūt labiausiai įsiminė pažintis, kai dirbau kavinėje: po darbo važinėdavau motociklu miškais, tai man buvo labai romantiška (šypsosi).

DELFI gatvė: su kokiu dalyku jums asocijuojasi vasara?

Imantas: manau, kad su geru oru, jūra, draugais, gera muzika bei šilta saule.

Dūmas: vasara man asocijuojasi su atostogomis.

Rasa: vasara man asocijuojasi su pagerėjusia žmonių nuotaika, didesniu gyvenimo džiaugsmu (šypsosi).

DELFI gatvė: koks yra puikios vasaros receptas?

Imantas: šypsokitės - saulė šviečia.

Dūmas: puikios vasaros receptas: tranzuoti po Europą. Pats esu, tai daręs ir visai buvo smagu. Nesiūlau lipti į kiekvieną automobilį, kuris sustoja, bet tranzuoti - verta. Nes ir nuotykių, ir linksmybių bus.

Rasa: puikios vasaros receptas - aktyviai, įdomiai praleista vasara, patiriant naujų įspūdžių, susipažįstant su naujais, įdomiais žmonėmis, aplankant svečias šalis.

Man asmeniškai visai patinka derinti darbą ir poilsį, šiek tiek padirbėti, šiek tiek pailsėti pasyviai. Kadangi man darbas yra mielas ir aš taip pat patiriu malonumą, kai atlieku jį gerai, galiu įgauti dar daugiau profesionalumo (šypsosi).

Be to, šiais krizės laikais apskritai yra laimė turėti kuo daugiau darbo. Neįsivaizduoju vasaros, tik gulint paplūdimyje...

DELFI gatvė: ką patartum jaunimui, kaip jiems įdomiai praleisti atostogas?

Imantas: esant galimybei, ištrūkti iš miesto dulkių ir keliauti į šalis, su turtinga kultūra bei įdomiais žmonėmis - tikrai bus smagu bei paliks neišdildomų įspūdžių.

Dūmas: pasiūlyčiau aš jiems keliauti: kad jie nesėdėtų pas močiutes kaime visą vasarą. Tegul pasiima palapinę, miegmaišį ir tegul keliauja po Lietuvėlę ar po pasaulį.

Rasa: jaunimui patarčiau tiesiog nebūti tingiems, patiems viskuo domėtis, nevengti įdomios veiklos, būti pozityviais, draugiškais, bendraujančiais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis