Ieva iš „Širdelių“ ketina tapti Mis Lietuva (foto)

Kai kas „Širdelių“ stilių lygina su Livetos Kazlauskienės įvaizdžiu. Kiti, vos išgirdę grupės pavadinimą, numoja ranka: „dar viena bobučių grupė“. Dar kiti – žavisi grupės merginų vokaliniais sugebėjimais ir dainuoja į taktą kartu su pop atlikėjomis.

„Širdelės“ išpopuliarėjo sudainavusios dainą „Moterys meluoja geriau“, pastaroji tapo ne tik serialo garso takeliu, bet ir „hitu“. Tačiau Lietuvos scenos karalienė Natalija Zvonkė sukritikavo naująją grupę, net šiek tiek pašiepė merginų svajonę tapti garsiomis dainininkėmis.

Kaip jaučiasi „Širdelės“, įžeistos pop muzikos liūtės N. Zvonkės? Ar jos vis dar mano galinčios konkuruoti su žavia blondine?

Apie visa tai ir dar daugiau mūsų interviu su grupės „Širdelės“ narėmis – Ieva ir Alisa.

DELFI gatvė: kaip patekote į grupę „Širdeles“?

Alisa: savo demonstracinius įrašus nunešiau prodiuseriams Gintarui ir Mindaugui Bendžiams. Jie pasiūlė man burti grupę. Tuomet į kompaniją pasikviečiau bičiulę Ievą, kurią pažinojau seniau.

DELFI gatvė: kaip manote, kuo išsiskiriate iš kitų muzikinių grupių?

Ieva: tikimės, kad klausytojai pastebi mūsų nuoširdumą, atliekant dainas. Ypač vertiname tai, kaip pavyksta „apdoroti“ kiekvieną kūrinį, sukurti jam vienetinį sceninį vaizdą, pritaikyti jam netradicinį sprendimą.

DELFI gatvė: ko reikia muzikos grupei, jog ji būtų populiari?

Alisa: įdomaus repertuaro, gerų vokalinių duomenų, „kabinančio“ stiliaus ir t. t. Ir dar kažko, ką tiksliausia būtų apibūdinti kaip „dieviškąją kibirkštį“, kuri verčia žmones pamėgti dainininką ar grupę, susižavėti juo/ja.

DELFI gatvė: Natalija Zvonkė viename portale teigė: „ Jūs neturite charizmos, todėl nesate populiarios“. Kaip vertinate jos nuomonę?

„Širdelės“: nuomonių yra įvairių, smagu apie jas diskutuoti. „Charizma“ dabar yra populiarus žodis, kuriam kuo toliau, tuo daugiau skiriama dėmesio. Anksčiau, kalbant apie dainininkus, buvo visur kaišiojamas seksualumas, dabar reikšmingiausiu kriterijumi tapo charizma (šypsosi).

Kalbant paprasčiau, charizma reiškia asmeninį žavesį, kuris, yra kiekvieno vis kitoks. Todėl charizmos, jos buvimo/nebuvimo klausimo nedramatizuojame – vis tiek atsiras manančių kitaip nei Natalija, mes ar jūs.

DELFI gatvė: ar charizma – svarbu atlikėjui?

Alisa: sugebėjimas patraukti žmones, juos įtikinti ir sužavėti svarbus kiekvienam iš mūsų.

DELFI gatvė: kodėl dainuojate „popsą“?

„Širdelės“: tai daugelio žmonių mėgstama muzika: gražius kūrinius su įsimenančiais priedainiais - smagu dainuoti (šypsosi). Popmuzika – viena iš mūsų muzikinės saviraiškos sričių, ir kuo daugiau šių sričių išmėginsime, tuo lengviau bus pasirinkti labiausiai patrauklią.

DELFI gatvė: ar jaučiatės populiarios gatvėje? 

Ieva: na, žinoma, nevaikštome akių įbedusios žemėn, todėl visko pasitaiko (juokiasi).

DELFI gatvė: gal jau spėjote pajusti žvaigždžių ligos simtomus?

„Širdelės“: ne, ir tikimės jos nepatirti – viliamės turinčios atsparumo tuštybei geną (šypsosi).

DELFI gatvė: jūsų pirmoji daina - „Moterys meluoja geriau“. Ar tikrai moterys meluoja geriau?

Alisa: iš dainos žodžių neišmesi, o šiaip ir apie vyrus yra nemažai sparnuotų frazių (juokiasi). Abiejų lyčių atstovų gretose yra išradingų žmonių.

DELFI gatvė: ar pačios dažnai meluojate?

Ieva: ne, liguisto polinkio, dėl kurio reikėtų save smerkti ir viešai teisintis, neturime.

DELFI gatvė: kas yra nekaltas melas?

„Širdelės“: ko gero atsirandantis ne iš tyčinių paskatų, o iš pateisinamo, noro neįžeisti žmogaus, apsaugoti jį nuo nemalonių emocijų. Gyvenime būna situacijų, kai geriau nesakyti visko, ką žinai, jeigu, žinoma, toks nutylėjimas neturės rimtesnių pasekmių. Reikia mokytis diplomatijos.

DELFI gatvė: ar teko susidurti su vyro melu? 

„Širdelės“: aišku, yra pasitaikę.

DELFI gatvė: Ieva, kodėl dalyvauji realybės šou „Mis Lietuva 2009“?

Ieva: noriu išbandyti save, todėl tam ir pasiryžau.


DELFI gatvė: ar grožis padeda gyvenime? Kuriose situacijose grožis padeda?

Ieva: nežinau, ar kuri moteris be išlygų teigtų, kad geriau būti negražiai, visos norime būti patrauklios. Tačiau ir išskirti kažkokių konkrečių situacijų, kurių metu būčiau sureagavusi: „O, geras, o jeigu būčiau negraži, man taip gerai neišeitų“, negalėčiau. Gyvenu tokia, kokia esu, turiu daugiau siekių nei grožio puoselėjimas ir jo analizė.

DELFI gatvė: kuo vyrą galima suvilioti: grožiu ar seksualumu?

Alisa: o čia jau reikėtų atlikti vyrų apklausą.

DELFI gatvė: ar „Širdelių“ širdys užimtos?

„Širdelės“: „Širdelės“ niekada nebūna vienišos!

DELFI gatvė: kaip leidžiate laisvalaikį? Be ko neįsivaizduojate savo laisvalaikio?

„Širdelės“: jeigu jo turėtume, mieliausiai leistume kuo daugiau laiko gamtoje, o kol kas tai tėra pavienės išvykos - kadangi gyvenimo tempas pakankamai greitas, laiką suryja repeticijos, kelionės, studijos.

DELFI gatvė: kaip leisdavote laisvalaikį paauglystėje?

Ieva: kadangi, kaip ir minėjau, esu gamtos mylėtoja, paauglystės vasaros prabėgo prosenelės sodyboje. Iš to meto išliko aibė šiltų, jaukių, malonių prisiminimų. Esu palangiškė, tad labai mėgstu ir poilsį pajūryje.

Alisa: aš taip pat mėgau būti gamtoje, o dar daug laiko praleisdavau muzikuodama, dainuodama. Jau nebeskirdavau, kur yra laisvalaikis, o kur ne – muzika visuomet buvo svarbi gyvenimo dalis.

DELFI gatvė: kokios buvote paauglystėje?

Ieva: buvau ramus vaikas, bėdų tėveliams nepridarydavau. Aišku, buvo metas, kai norėjosi viskam prieštarauti, tačiau jis praėjo be didesnių nesutarimų. Visuomet turėjau daug svajonių ir siekių.

Alisa: aš irgi buvau gana ramaus būdo. Akių, kaip sakoma, nedraskiau, tačiau visuomet užsispyrusiai tikėjau, kad turiu eiti savo keliu ir jį siejau tik su muzika. Anuomet daugeliui tai kėlė nuostabą, tačiau dabar mane palaiko ir tie žmonės, kurie manimi anksčiau abejojo (šypsosi).

DELFI gatvė: už ką esate gavusios į kailį nuo tėvų?

„Širdelės“: pasitarėme ir radome dar vieną sutapimą – nesame gavusios lupti, nebent pabarti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis