Šešiolikmetei Demi Lovato žvaigždės karjera - per didelis išbandymas? (nuotraukų albumas)

Demi užaugo Dalase, Teksaso valstijoje, tačiau šiuo metu kaip ir visos garsenybės gyvena Los Andžele. Demi aktorės karjera prasidėjo labai anksti. Būdama vos septynerių, ji jau atlikdavo antraplanius vaidmenis TV serialuose.

Tačiau ne tik aktorystė žavi jaunąją žvaigždę nuo jaunystės. Ji groja pianinu ir gitara, taip pat laisvalaikiu kuria tekstus savo dainoms.

Demi Lovato labiausiai išgarsėjo praėjusiais metais, kai suvaidino populiariuose filmuose „Camp Rock“(„Stovyklos rokeriai“), „Barney and Friends“(„Barni ir draugai“), „As the Bell Rings“ („Kai suskamba skambutis“),„Princess Protection Program“ („Princesės apsauga“), kur atliko pagrindinius vaidmenis.

2008 metai Demi buvo sėkmingi ne tik kine. Tais pačiais metais ji keliavo kartu su garsiaisiais Amerikos vaikinukais „Jonas Brothers“, koncertuodama turuose.

2008 metais aktorė ir dainininkė išleido pirmąjį savo studijinį albumą „ Demi Lovato“.

Demi - nepailstanti darbininkė. Ji atiduoda visas savo jėgas ir laiką karjerai. Per savo trumpą, vos kelių metų, karjerą Demi jau yra parašiusi per 100 dainų.

Demi nepamiršo ir išsilavinimo. Pavargusi nuo gastrolių ir aktorystės, ji kasvakar sėda prie instrumentų ir ruošia namų darbus. Dami mokosi vokalo specialybės.

Demi sėkmės receptas

Niekada nepasiduok! Demi ne visada sekėsi, ji daugelį dalykų savo gyvenime iškovojo savo pačios kantrybės ir pasišventimo dėka.

„Kartais šimtus kartų bandai nufilmuoti sceną, tačiau tau nepavyksta, kartais įvairiems prodiuseriams siūlai savo dainą, tačiau ji niekam nepatinka. Tada atsisėdi kampe ir pagalvoji: kam aš visa tai darau. Tačiau kiekvieną kartą pakylu, nusprendusi, kad dar daug nepadariau ir tai suteikia man jėgų siekti savo svajonių”.

Atsakomybė. Demi tikrai neketina skųstis savo gyvenimu. Net įkyrūs paparacai ar žurnalistai, kišantys nosį į intymiausius gyvenimo aspektus, jos nevargina.

Ji neketina skųstis dėmesiu ar privatumo stoka, kadangi ji pati pasirinko žvaigždės karjerą ir turi prisimti atsakomybę už savo pasirinkimą.

Vis dėlto internetinėje žiniasklaidoje sklando gandai, kad šešiolikmetei žvaigždei sunku pakelti garsenybės titulą ir atsakomybę. Neseniai Demi buvo pastebėta supjaustytu riešu.

Nors dainininkės atstovai spaudai tikina, kad žvaigždei tiesiog nuspaudė apyrankė, randai ant riešo perša kitą spėjimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis