Manekenė Rima Triškutė bičiuliavosi su Naomi Campbell (nuotraukų albumas)

Rimos Triškutės gyvenimas vieną dieną apvirto aukštyn kojomis ir ne kur kitur, o ten kur ji to mažiausiai tikėjosi – mokykloje. Mokykloje ji buvo pastebėta modelių agentūros vadovės, kuri ieškojo naujųjų modelių. Modelių agentūros atstovė pasiūlė paauglei atvykti į modelių agentūrą.

Vos Rimai įžengus į agentūrą, iškart pasipylė pasiūlymai dalyvauti įvairiose fotosesijose, kolekcijų pristatymuose.

Būdama septyniolikos metų, ji pradėjo dalyvauti grožio konkursuose, juose skinti pergales, dirbti tarptautinėje modelių rinkoje.

DELFI gatvė pakalbino modelį Rimą Triškutę, kuri atskleidė mados pasaulio užkulisius, modelio darbo džiaugsmus ir vargus, papasakojo apie žvaigždžių vakarėlius, bičiulystę su pasaulinio garso žvaigždėmis.

Grožio konkursuose - žvėriška konkurencija

Mergina, sulaukusi septyniolikos, jau kovojo dėl karūnos tarptautiniuose ir prestižiniuose grožio konkursuose: „Miss Fashion TV", „Miss School Girl", „Miss bikini of the World" ir kituose. Ne viename konkurse, mergina iškovojo pergalę.

„Visi grožio konkursai reikalauja daug pastangų ir darbo. Pasiruošimas trunka ne vieną ir ne dvi savaites. Tad vienodai visuose konkursuose buvo įdėta daug darbo. Bet labai nesureikšminu grožio konkursų, tiesiog kiekvienas grožio konkursas - tai tik savęs išbandymas, gražūs prisiminimai," - pasakoja modelis Rima.

Grožio konkursuose, mergina pajuto žiaurų kitų merginų pavydą ir konkurenciją: „Dažnai pasitaikydavo ir įvairių drabužių plėšymų, batų slėpimų ir kitų nemalonių dalykų."

Ar konkursuose nugalėdavo - gražiausios merginos?

„Grožis - tai sąvoka, kurią kiekvienas supranta savaip. Dėl grožio nesiginčijama, nes vienam gražus žmogus gali atrodyti ne itin simpatišku kitam. Tačiau grožio konkursuose yra vertinamas ne vien grožis, tačiau ir elegancija, išmintis, kūrybingumas, merginos atstovavimas savo šaliai (kalbant apie tarptautinius grožio konkursus), užsienio kalbų mokėjimas, komunikabilumas ir kita," - kalba manekenė Rima Triškutė.

Rimos draugė - Naomi Cambpeell

Per vieną grožio konkursą, manekenę pastebėjo vienas garsiausių pasaulio modelių - Naomi Campbell, žvaigždė pati priėjo prie Rimos, pradėjo bendrauti, aptarė grožio konkursą bei pakvietė į savo vakarėlį.

„Turbūt Naomi Campbell priėjo prie manęs, nes jai pasirodžiau įdomi asmenybė. Su ja bendravau tris kartus, todėl negaliu jos vertinti, bet ji kur kas ramesnio būdo, nei piešiama spaudoje," - kalba modelis.

Mergina per grožio konkursus, fotosesijas ir kolekcijų pristatymus pabendrauja su daugybe žvaigždžių. Rimai teko pabendrauti su „Chic" atlikėjomis, „Kool And The Gang" atlikėjais, dainų teksto autoriumi Nile’u Rogeru, kuris kuria dainas tokioms garsenybėms kaip Madonna, Diana Ross, Mariah Carey.

Italijoje bendravo su šios šalies žvaigžde - Al Bano Carrisi, kuris dainuoja garsiąją dainą „Felicita".

Milanas - antri namai

Rima dažniausiai dirba mados sostinėje Milane. Įprasta modelio darbo diena Milane atrodo taip: iš lovos mergina išlipa 6 - 8 val. ryto, palenda po dušu ir pavalgo. Vėliau lekia į modelių agentūrą, kurioje sužino savo darbo užsakymus: dienos fotosesijas, atrankas, kolekcijų pristatymus.

Tik devintą valandą vakaro, ji su draugėmis vakarieniauja mieste: italai - įpratę vakarieniauti vėlai. Grįžusi namo, Rima krenta į lovą, įsijungia kompiuterį ir dalinasi įspūdžius su draugais.

Gyvenimas Milane verda ištisą parą. Mados sostinėje vyksta įvairių renginių, garsių dizainerių kolekcijų pristatymų, koncertų, o kur dar naktinių klubų gyvenimas...

Rima nėra dažna naktinių klubų lankytoja, naktį jai labiau patinka praleisti lovoje ir išsimiegoti, kad kitą dieną ji atrodytų žavi. Mergina retai nueina į žvaigždžių vakarėlius.

„Labai skiriasi lietuviškų žvaigždžių vakarėliai nuo užsienio žvaigždžių. Pirmiausia, jie yra uždari, galima patekti tik su specialiais kvietimais ar leidimais, žmonės nėra tokie susireikšminę kaip mūsų Lietuvos žvaigždutės, visi kur kas paprasčiau ir lengviau bendrauja, nėra spaudos, arba tik keli kviestiniai fotografai ir žurnalistai, griežta apsauga," - pasakoja modelis.

Modelio darbe – nežinomybė

Tiek karjeros pradžioje, tiek dabar sunkiausia merginai ištverti nuolatinę nežinomybę, nes kasdien viskas keičiasi, kasdien vis naujas iššūkis, mergina nežino, kur ir kada vyks kolekcijos pristatymas.

Modelį vargina kelionės, nes panaikinti tiesioginiai skrydžiai. Kelionėse mergina pasiilgsta savo artimųjų, draugų, bet ji dažnai su jais bendrauja, net buvo keli draugai atvykę į Milaną, į svečius.

„Darbo mados pasaulyje privalumai yra šie: kelionės, užsienio kalbų išmokimas, naujos pažintys ir kita, o trūkumai - aplink tykantys pavojai, vienatvės jausmas, taip pat modelio darbe labai nualinami plaukai, kenčia oda," – apie savo kasdienybę pasakoja manekenė.

Suporavo, net su broliu

Lietuvoje Rimą Triškutę pažįsta tik žmonės, kurie domisi mados pasauliu, o kiti žmonės garsiąją manekenę pažino, kai ji pradėjo dalinti interviu žurnalams, televizijai, vaikščioti į vakarėlius.

Sensacijų ištroškę žurnalistai, iškart merginą pradėjo poruoti su garsiais Lietuvos vyrais: Ugniu Kiguoliu, Robertu Kupstu, Pripsu.

„Beje, viename renginyje jie mane buvo nufotografavę ir su mano broliu Kęstučiu, o kitą dieną spaudoje jau po nuotrauka mirgėjo užrašas, kad jis - mano vaikinas. Anksčiau aš labai už tai pykdavau, tačiau dabar ima tik juokas," - pasakoja modelis Rima.

Mergina kiek anksčiau draugavo su garsiu Lietuvos atlikėju – Egidijumi Dragūnu. Galbūt apie šią draugystę visuomenė net nebūtų sužinojusi, bet modelis pati prasitarė apie tai spaudai.

Tuomet kilo didelis skandalas, nes Egidijus Dragūnas neprisipažino, jog buvo gražuolės draugas. Rima neigia, jog ji išgarsėjo po šio skandalo. „Atleiskit, tačiau aš nesutinku su jūsų teiginiu, jog išgarsėjau Lietuvoje kaip Egidijaus Dragūno draugė, nes mados pasaulyje jau buvau žinoma ir prieš Egidijų.

Žmonės, besidomintys mada, mane jau žinojo, kaip tarptautinių grožio konkursų dalyvę ir nugalėtoją," - kalba Rima.

Šiuo metu Rima neturi širdies draugo ir yra laisva kaip pavasario vėjas.

Realybės šou atskleidžia mados užkulisius

Manekenė Rima Triškutė dalyvauja realybės šou „Kodas N97''. Mergina, gavusi pasiūlymą sudalyvauti TV šou, iškart sutiko, nes tokio realybės šou dar niekada nebuvo Lietuvoje. „Yra daug žmonių neturinčių galimybių išvykti už Tėvynės ribų, tad manau, kad jiems bus įdomu pamatyti, kaip verda gyvenimas svetur, kitokiame pasaulyje.

Juolab, daugelis mergaičių svajoja apie modelio darbą, tad tai puiki galimybė parodyti modelio darbo užkulisius ir jų gyvenimą,"- kalba realybės šou dalyvė.

Galbūt mergina, dalyvaudama televizijos projektuose, svajoja tapti televizijos laidų vedėja? „Atsiprašau, tačiau skandalų nekuriu. Iš musės dažnai patys žurnalistai išpučia dramblį ir padaro skandalą, kad prikaustytų skaitytojų dėmesį. Šiuo metu daug keliauju, Lietuvoje praktiškai net nebūnu, nelogiška, kad galėčiau vesti TV laidą.

Nors kaip bus ateityje negali žinoti, sako: nespjauk į vandenį, nes gali iš jo tekti gerti. Tačiau skandalais tikrai nieko neketinu siekti. Visko, ką turiu dabar, pasiekiau pati ir tik savo darbu," - pasakoja Rima.

Paauglystėje turėjo aibę kompleksų

Rima vaikystėje buvo nenuorama mergaitė, kuri gyveno nerūpestingą gyvenimą, iki skaudžios nelaimės. Mergina, kai jai labiausiai reikėjo mamos, jos neteko. Mirus mamai, jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, merginai teko labai greitai suaugti. Ji į gyvenimą pradėjo žiūrėti suaugusio žmogaus akimis.

Nors ir turėjo subręsti greitai, modelis vis tiek išgyveno paauglystės kančias. Ji išgyvendavo dėl savo lieknumo, aukšto ūgio, klasės vaikai labai mėgdavo pasityčioti iš merginos.

„Tačiau dabar suprantu, kad tai - privalumas mano darbe, o tos pačios buvusios klasiokės dabar laikosi dietų, kad bent šiek tiek jų kūno formos būtų panašios į mano," - juokdamasi pasakoja manekenė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis