Visa tiesa apie vaikinų seksualumą iš „Axom“ lūpų (foto)

Kas yra seksualumas? Kuri vyro kūno vieta yra seksualiausia? Ar dera seksualumas su intelektu? Ar žinomos merginos jaučiasi seksualios? Kuri Lietuvos įžymybė yra seksualiausia? Ar Radžis?

Šie ir kiti klausimai parūpo DELFI gatvei, todėl mes pasikvietėme į pokalbį seksualiausias Lietuvos juodaplaukes – grupės „Axom" merginas: Iną, Jūratę ir Solveigą. „Axom" narės pateisino
seksualiausių merginų vardą, jos linksmai, seksualiai ir romantiškai atsakė į visus klausimus.

DELFI gatvė: kas jums yra seksualumas?

Jūratė: asmeniškai man, tai žmogaus sugebėjimas traukti, nematant jo nuogo kūno... Paslapties, prabangos mišinys.

Ina: tai - vaizdas, garsas ir kvapas, kuris priverčia visą kūną pasišiaušti.

Solveiga: argi būtina viską smulkiai išnagrinėti: kas yra meilė, kas yra romantika, kas yra seksualumas? Man šią akimirką seksualumas - proto ir kūniškos traukos derinys. Tačiau daugiau apie tai svarstyti nesinori, nes kai tokį reiškinį kaip seksualumas įvardini, dingsta jo išskirtinumas.

DELFI gatvė: koks yra seksualus vyras?

Jūratė: visų pirma kuomet vyras yra protingas, tai jau yra patrauklu. Moteriai šalia savęs turėti vyrą autoritetą, manau, yra pati seksualumo „viršūnė“.

Ina: tai savimi pasitikintis, turintis savo stilių ir sąmoningas vyras. Kai vyras geba suderinti išvaizdą, balsą, elgseną, kvapą, tuomet jam belieka tik paploti.

Solveiga: man - tai toks vyras, į kurį žiūrėdama jaučiuosi taip, tarsi valgyčiau jį akimis. Kai matai jį, kad ir praeinantį pro tave, savyje pajauti tokį jausmą, kad nori žiūrėti į jį dar ir dar, kol jis dingsta tolimame gatvės pakrašty.

DELFI gatvė: kuri vyro kūno vieta yra seksualiausia?

Jūratė: šią vietą galėčiau masažuoti ir masažuoti (šypsosi). Man ji labai vyriška ir stipri. Tai - vyro pečiai ir nugara. Kūno dalis, kuri parodo, ar turi už ko pasislėpti trapi moteris.

Ina: parodykite vyrą, ir aš išvardinsiu visas jo seksualias vietas (juokiasi). Na, bet galiu pasitelkti ir vaizduotę, sekundėlę, tuoj užsimerksiu. Ummm, jau žinau - stangrus užpakaliukas.

Solveiga: su laiku man vyro seksualios vietos kinta, kažkada atrodė vienaip, dabar kitaip. Dabar - vyro kaklas ir kojos, tai - neatskiriami dalykai. Nors, kalbant apie tvarkingumą, pirmiausia akys žvilgteli į rankas ir batus.

DELFI gatvė: ar vyrą paverčia seksualiu jo drabužiai?

Jūratė: oi, ne ne ne. Jokiu būdu. Ei, tai - tik drabužiai. Seksualus vyras - visur seksualus. Ar paplūdimyje, ar restorane, ar nubudęs ryte. Drabužiai - priemonė, o visa galia sklinda iš paties vyro.

Ina: gali, bet tikrai ne visus. Gražiam vyrui ir rūbų nereikia, o kai kuriems ir deimantai nepadeda. Ne veltui nuo seno sakoma: „ne vardas žmogų puošia, o žmogus vardą". Seksualus vyras turi savotišką laikyseną. Na, žinot, kai katė pyksta, pasišiaušia jos kailis. Seksualaus vyro stovėsena - ne ką mažiau išraiškinga. Jis - kitoks, jis - derinys.

Solveiga: papuošti, žinoma, gali. O paversti seksualiu - nemanau. Drabužiai - tai tik priemonė save pakeisti vizualiai ar išreikšti.

Tačiau įsivaizduokime nemandagų, nekorektišką, susikūprinusį vyruką su kostiumu, kas rytą važiuojantį į darbą dviračiu ir rankoje besivežantį prekybos centro maišelyje savo darbo reikmenis. Kostiumas - gražu, tačiau viskas turi savo laiką, vietą, stilių. Protingas vyras tai žino, tai matosi, žvelgiant į jį.

DELFI gatvė: ar „soliariuminiai" vaikinai jums yra seksualūs?

Jūratė: be abejonės, įdegęs kūnas visada traukia. Tačiau nei drabužiai, nei įdegis, nei smaragdais nudabinti batai vyro nepavers seksualiu. Labiau klounu. Protingas vyras žino, kas jam tinka, kada ir kur. Tai - prigimtis, stovėsena ir intelektas.

Ina: viskas gražu, kas saikinga. Įdegęs kūnas žavi visus, mane taip pat. Bet tik su sąlyga, kad saikas matuojamas su kiekviena deginimosi minute. Saikas yra būtinas.

Solveiga: „saldūs“ berniukai manęs visiškai nedomina. Nenoriu nieko įžeisti, tačiau su laiku, manau, jie ir sau ima nebepatikti. Keičiasi. Tai, matyt, periodas, kuris, tikiuosi, praeina tiek merginoms, tiek vaikinams. Vieni mokosi, kaip elgtis su pinigais, kiti - kaip elgtis po saule, ar soliariumo lempomis. Saikas kaip ir visa kita ateina palaipsniui. Arba ne (šypsosi).

DELFI gatvė: kuris Lietuvos žinomas vyras - seksualiausias? Kodėl?

Jūratė: kodėl būtinai žinomas, kam ta reklama žinomam vyrui? Gal man seksualus mano brolis, draugas, ar kaimynas. Juk niekuo nesiskiria žinomas seksualus vyras nuo seksualaus vyro?

Ina: žinomas? Negaliu įvardinti. Juk ir taip matosi, kad - seksualus (šypsosi). O jei rimtai, atsakyti į klausimą, kodėl vienas ar kitas vyras seksualus, yra nereikalinga. Tai, kas pastebima vienai moteriai, patikėkite, daug laiko nereikės, kad pastebėtų ir antra.

Solveiga: nesidomiu nei vienu Lietuvos žinomu vyru, todėl ir pasakyti kuris - tikrai negaliu. O jei ir žinau tokį, kam jį išskirti iš daugelio ir duoti peno kitam straipsniui.

DELFI gatvė: ar seksualus vyras yra Radžis?

Jūratė: jei jums iškilo toks klausimas, vadinasi, labai neaiškiai nusakiau, kas man yra seksualus vyras (juokiasi).

Ina: ne mažiau, nei seksuali aš esu jam (linksmai juokiasi). Na, kiek žinau, jis - ne kareivėlis.

Solveiga: į jį kaip į vyrą dar nežiūrėjau. Gal per toli jis buvo nuo manęs (juokiasi). Kaip ten bebūtų, išskirti nenorėčiau nei vieno vyro, vaikino, jaunuolio, nes šiais laikais labai jau daug galimybių greitai viską pakeisti.

DELFI gatvė: kokios profesijos vyrai seksualūs?

Jūratė: tikrai ne vyro profesija ar užimamos pareigos nulemia jo seksualumą. Net ne uniforma, ar vairuojamas automobilis. Man profesijoje seksualus - mokėjimas saikingai paisyti taisyklių.

Ina: man - visi tie, kurie vilki uniformas. Ypač kareivėliai. Tai nereiškia, kad mano suvokimu seksualumas tarsi turi taisykles tokias kaip uniforma, tinkamas kvapas, laikysena. Tiesiog gražu tai, kas protinga, saikinga, vietoje ir laiku. Tai - ne skonio reikalas. Jei seksualu, tai seksualu visų akims.

Solveiga: „ofisiniai" vyrai - jie man asocijuojasi su prabangiais kvepalais, juodu kostiumu, rimtomis pareigomis, intelektualumu. Bet vėlgi, tai - tik vaizdas, žvelgiant iš šalies. Esu sutikusi nepaprastai seksualių vyrų pačiose netikėčiausiose vietose.

DELFI gatvė: ar vyresnio amžiaus vyrai seksualūs?

Jūratė: vėlgi žiūrint, kas jums yra „tas vyresnis amžius". Jei vyras subrendęs, tai jį tikrai daro seksualesniu, bet greičiausiai ne jo pragyventi metai tai nulemia. Na, tokie dalykai kaip profesija, intelektas, amžius, pinigai leidžia vyrams geriau jaustis, bet konkrečiai vienas kažkuris iš jų man nėra seksualus. Man seksualus vyras – visuma: intelekto, proto, humoro jausmo. Nors, gerai
pagalvojus, būtent vyresnio amžiaus vyrai to ir nestokoja. Vadinasi, seksuali yra pati žmogiškoji patirtis.

Ina: kas yra „vyresnio“? Man vyresni vyrai - 45-erių ir vyresni. Tikrai tokio amžiaus vyrų yra seksualių. Dažnai jie būna dar patrauklesni nei jaunuoliai. Tačiau tokių vyrų yra vienetai.

Solveiga: vyresnio amžiaus vyrų seksualumas yra pats saldžiausias ir brandžiausias. Jiems nebereikia pridėti nei patirties, nei išminties. Laikas turi savybę sudėlioti viską į savo vietas.

DELFI gatvė: ar jaučiatės seksualios?

Jūratė: aš jaučiuosi taip, kokia būna mano nuotaika, esama aplinka, oras, girdima muzika ir panašiai. Man seksualumas nėra nuosprendis, tai - visuma to, kuo, kas ir kur aš esu.

Ina: be abejo, juk ne veltui mus visur pristatinėja kaip seksualiausias tamsiaplaukes pop scenoje. Ne mes pačios užsirašėme sau ant marškinėlių, kad esame seksualios, žmonės tai mumyse įžvelgia. O be to, ko gi būtume vertos, jei pačios sau nepatiktume? Meilė prasideda nuo savęs.

Ina: vyrų dėmesys man leidžia tokiai pasijausti. Bet, mano suvokimu, moteris seksualiausia jaučiasi ne eidama gatve ir varstoma vyrų žvilgsnių, o nubudusi ryte, susisukusi į chalatą, suveltais plaukais - natūrali.

Kuomet jos vyras ją apkabina ir palydi keliais gražiais žodžiais. Yra ne vienas būdas pasijausti seksualiai ir, jei tokia pasijaučiu, dėkinga esu ne tik sau, bet ir žmogui, mokančiam man tai
priminti.

DELFI gatvė: ar dažnai sulaukiate iš vyrų replikų, jog esate seksualios?

Jūratė: na, mano supratimu, replika ir komplimentas - du skirtingi dalykai. Replikas priimu tik iš man svarbių žmonių, o komplimentus išgirstu visus, tik ne už visus dėkoju.

Aš manau, kad niekada moteriai komplimentų nebus per daug, taip, kaip vyrui niekada ne per daug protingos moters dėmesio (šypsosi).

Ina: tikrai taip, ir tai nenusakomai malonu. Moteriai vyro gražus žodis - vaistas nuo jos blogos nuotaikos ar savijautos. Tad, ačiū jiems visiems už jų gebėjimą tinkamai bendrauti su moterimi.

Solveiga: žodis „seksualu“ - yra kiek banalus. Todėl į jų replikas dažniausiai nekreipiu dėmesio, o kartais net neišgirstu. Jei vyras ir sugeba mane sužavėti, tai tikrai ne žodžiais – „graži“, „patraukli“, „nuostabi“, „seksuali“. Kaip ir minėjau, seksualumas turi savo akimirką kaip ir tinkamas komplimentas. Ne visi moka juos sakyti, ne visi moka juos priimti. Tačiau kai komplimentas tinkamai pasiekia adresatą, būna labai malonu.

DELFI gatvė: atlikėjos, merginų grupių narės būtinai turi būti seksualios?

Jūratė: jos turi būti patrauklios. Tačiau riba tarp „patrauklu“, „seksualu“ ir „vulgaru“ - labai mažytė. Tad akivaizdu, kad ir peržengiamos šios ribos neretai.

Ina: ne, nebūtinai, tai priklauso nuo pačių merginų. Nors man asmeniškai labiau patinka žiūrėti į patrauklų kūną, o ne užsimerkti, kad vaizdas negadintų muzikos. Bet Lietuvos scenoje pastaruoju metu yra atvirkščiai - norisi ne užsimerkti, o užsikimšti ausis (šypsosi). Tad, manau, ne ten yra žiūrima, prieš tai, kai nusprendžiama užlipti ant scenos.

Solveiga: visi skirtingai vertina seksualumą, o aš tuo labiau. Atlikėjos turi patraukti dėmesį. Bet ar merginų grupė turi būti seksuali, negaliu atsakyti vienareikšmiškai. Ji turi būti estetiška, „skani“, patraukli, tačiau tik po to, kai ta grupė išties turi, ką pasakyti.

DELFI gatvė: ar dera seksualumas su intelektu?

Jūratė: kiek suprantu, kalba - apie vyrų seksualumą. O kas gali nederėti prie išmintingo ir mokančio save pateikti vyriškio (šypsosi).

Ina: tai - idealiausias derinys, kokį aš tik įsivaizduoju. Protingas žmogus, gebantis seksualiai atrodyti, tinkamai save reprezentuoti, tampa išmintingu ir gyvenimo keliuose.

Solveiga: seksuali mergina - nereiškia kvaila, o intelektuali, tai nereiškia akiniai ir knygos (šypsosi). Suderinama yra viskas, kas turi teigiamą rezultatą. O tai parodo tik laikas.

DELFI gatvė: kuris vaisius jums seksualiausias?

Jūratė: kažkaip niekada nesusimasčiau apie vaisių seksualumą (juokiasi). Gal vyšnia... Net nežinau, kodėl ji man dabar šovė į galvą. Čia jau daugiau skonio reikalas. Tik žinau tiek, kad bananas man - jau peržengęs tą seksualumo ir vulgarumo ribą (šypsosi).

Ina: tas, kuris sukelia teigiamas emocijas. Aš manau, kad ne vaisius vaidina vaidmenį, kalbant apie jo seksualumą, o tai, kaip jį panaudoji. Seksualus gali būti pats procesas, o ne vaisiaus rūšis.

Solveiga: braškė. Ji visuomet pateikiama seksualiai, skaniai. Man ji viliojančiai kvepia, yra labai skani ir su ja galima išties nemažai pafantazuoti (šypsosi).

DELFI gatvė: kaip viliojate vaikinus?

Jūratė: vis viliojame ir viliojame... Kai ištekėsiu, turėsiu vaikų, būsiu močiutė, tada galėsiu papasakoti anūkėms savo "receptą" (juokiasi).

Ina: firminė paslaptis.

Solveiga: daug kas pasakytų - krūtinės apimtimi, o aš pasakyčiau, kad visai nevilioju - būnu savimi: pasitikinti ir natūrali. Žinoma, kai esi paauglė, viliojimą suvoki sijono ilgumu ir makiažo kiekiu ant savo veido. Dabar viskas sutelpa į moterišką paprastumą.

DELFI gatvė: ar yra jus vaikinas palikęs „ant ledo"?

Jūratė: na, ne, aš vieną kartą jį palikau, bet tik todėl, kad buvo labai šalta ir baigėsi mūsų čiuožinėjimo laikas „Ledo arenoje".

Ina: bet kokiu atveju su pačiūžomis aš dar susitvarkau (šypsosi).

Solveiga: tiesą pasakius, čiuožinėjimas - ne mano sritis, tad ir ant ledo aš nelabai turiu galimybių atsirasti (šypsosi).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis