Iš Selenytės to nesitikėjome! Pažiūrėk, kokią aprangą ji rinkosi mados renginyje (FOTO)

Jaunimo numylėtinė Selena Gomez, regis, kasdien ragauja drąsos pyragą. Su dainininku The Weeknd draugaujanti Selena šiuo metu jaučiasi nesuvaržyta ir neapribota standartų. Stilingų įžymybių pilname The Business Of Fashion Celebrates Selena vilkėjo atvirą mados namų Valentino suknelę.

Kreminio atspalvio, gėlėmis dekoruota suknelė tik iš pirmo žvilgsnio atrodo kukli. Jos pagrindinis akcentas nėriniuota permatoma medžiaga, kuri atidengia visą apatinę kūno dalį. Selena atrodė visai nesusikausčiusi ir drąsiai demonstravo suknelės grožį. Konservatyvesni gerbėjai galbūt šiame aprangos pasirinkime ir įžvelgė perdėtą patrauklumo demonstravimą, tačiau prisiminus visus atvejus, kuomet modelis Kendall Jenner podiumu keliavo nuogu užpakaliuku, o kolegė Bella Hadid jau pamiršo tokį apatinį trikotažą kaip liemenėlė, nevertėtų stebėtis tokia Selenos drąsa.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Žinoma, Selenos figūra - nepriekaištinga, tai puikiai žino ir pati įžymybė, kuri renkasi panašius aprangos derinius jau ne pirmą kartą. Visgi ne kartą save jaunimo pavyzdžiu interviu įvardinusi Selena šiuo metu renkasi tokias aprangą, kuri toli gražu nėra dorovinga. Kita vertus, šį aprangos akibrokštą kompensuoja idealus, rudeniškas Selenai atliktas profesionalus makiažas bei žvilgantys atlikėjos plaukai. Kaip visuomet Selena idealiai graži, tiesa?

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis