Žvaigždės taps studentėmis

Pirmąją aukštųjų mokyklų slenkstį peržengs studentai, tarp kurių bus ir ryškiausios Lietuvos moterys bei merginos: Mis Lietuva Gabrielė Martirosianaitė, buvusi televizijų laidų vedėja Agnė Jagelavičiūtė, atlikėjos Jurga Šeduikytė ir Rūta Ščiogoliovaitė. Žinoma, studentų būrį papildys populiarios muzikos grupės „Studentės“ narės.

Vienos merginos mielai pasakoja apie mokslus. Tuo tarpu kitos nekalba apie mokslus su žiniasklaida. DELFI gatvė pakalbino grupės „Studentės“ nares: Irūną, Kristiną, Inetą, Rūtą bei gražuolę Gabrielę Martirosianaitę, kurios papasakojo apie savo studijas bei gyvenimo pokyčius.

Gražuolė Gabrielė studijuos lietuvių filologiją

„Misė“ Gabrielė Martirosianaitė įstojo į Vilniaus Universitetą, lietuvių filologijos specialybę. Gabrielė jau kelius metus galvojo apie šias studijas: mokykloje merginai labai patiko literatūros ir lietuvių kalbos pamokos. Jas dėstęs mokytojas jai ir pasiūlė studijuoti šią specialybę.

Nors Gabrielė vaidina seriale „Moterų alėja“, ji nesusiviliojo aktorystės studijomis: „Pasirinkau specialybę, kuri buvo arčiau širdies.“

Gabrielė negyvens bendrabutyje, kuriame pajaustų tikrą studentės gyvenimą. Ji su senais draugais nuomosis butą Vilniuje: „ Pasitaikė proga gyventi su senai pažįstamais draugais, todėl neatsisakiau šios galimybės.

Manau, kad studentišką gyvenimą galima pajausti ne tik bendrabutyje. Nesu konfliktiška asmenybė, nemoku ilgai pykti ar bartis. Manau, kad iškilusius rūpesčius galima įveikti ir be barnių. Taigi, manau, jog su draugais sugyvensim draugiškai,“ - pasakoja gražuolė Gabrielė.

Merginai neramu prieš naujus mokslo metus: juk tai – naujas gyvenimo etapas. Gabrielei savarankiškas gyvenimas – ne naujiena. Ji nuo šešiolikos metų dirba modeliu: jai tekdavo ilgus mėnesius praleisti užsienyje be tėvų ir artimųjų. „ Kiekvienas jaunas žmogus anksčiau ar vėliau palieka tėvų namus ir pradeda savarankišką gyvenimą, aš nesu išimtis, todėl šio naujo etapo nebijau,“ – kalba Gabrielė.

„Studentė“ Irūna – būsima ekonomistė

Muzikos grupės „Studentės“ narė Irūna labai norėjo studijuoti aktorystę, bet nuo rudens krims ekonomikos mokslus. Ji įstojo į Vilniaus Universitetą, ekonomikos specialybę, neakivaizdines studijas. Mergina pirmuosius studentavimo metus gyvens Marijampolėje, po to norėtų gyventi Vilniuje.

„Bus sunku suderinti mokslus ir muzikinę veiklą. Turbūt bus mažiau repeticijų. Repeticijos bus Marijampolėje, teks mums susirinkti bent vieną kartą per savaitę čia arba Vilniuje, o koncertai dažniausiai būna savaitgaliais, tad tikiuosi, kad mokslams koncertinė veikla nepakenks,“ – pasakoja Irūna.

Irūna nesijaudina prieš mokslo metus, ji labai laukia naujovių, naujų pažinčių, tikisi, kad bus linksma. Mergina nebijo, jog naujosios kolegės į ją žiūrės kreivai, priims šaltai. Per muzikinę karjerą daininkei teko paragauti visko: pavydo, pagiežos, kritikos.

Ekonomika – svajonių specialybė

Kita „studentė“ Kristina irgi studijuos ekonomiką, tik kitame universitete - Kauno technologijų universitete. Kristina apie ekonomikos studijas svajojo seniai.

„Nuomosiuos butą, nes nemanau, kad man patiktų gyventi bendrabutyje, kai nežinai su kokiomis kambariokėmis teks gyventi. Nors jeigu man pasiūlytų pagyventi bendrabutyje savaitę, tikrai neatsisakyčiau,” - kalba mergina.

Kristina mano, jog galbūt pradžioje bendrakursiai su ja nebendraus, bet, kai ją geriau pažins, jie supras, kad ji – nepasikėlusi . Ji tikisi, jog grupiokai bus labai faini ir dėstytojai bus sukalbami.

Rūta ir Ineta gyvens kartu

„Studentė” Rūta įstojo į Mykolo Romerio Universitetą . Ten ji mokysis psichologijos. „Man ši sritis pasirodė priimtina ir įdomi, daug ką bus galima pritaikyti gyvenime, sužinoti daug naujų dalykų apie žmones ir geriau juos pažinti,”- pasakoja Rūta.

Kita grupės narė Ineta irgi mokysis Mykolo Romerio Universitete, tik ji pasirinko teisės studijas. Merginą teisininkės profesija viliojo jau seniai, todėl ji stojo ten, kur jai patinka ir yra įdomu.

Ineta ir Rūta nuomosis butą kartu: pirmuosius metus gyvens kartu, bet Rūta vėliau norėtų gyventi atskirai. Merginos tikisi gauti daug naujų žinių, susirasti naujų draugų ir patirti gerą studentišką gyvenimą.

Žvaigždės apie mokslus nekalba

Pasibaigus priėmimui į aukštąsiąs mokyklas, paaiškėjo, jog studentėmis taps ryškiausios Lietuvos žvaigždės: buvusi televizijos laidų vedėja Agnė Jagelavičiūtė, dainininkės Jurga Šeduikytė ir Rūta Ščiogolovaitė. Bet šios žvaigždės apie mokslus nekalba su žiniasklaida.

Agnė Jagelavičiūtė Vilniaus dailės akademijoje studijuos tapybą. Agnė jau yra įgijusi kostiumo dizaino specialybę Vilniaus kolegijoje.

Atlikėja Rūta Ščiogoliovaitė šiemet baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje džiazo vokalo trečią kursą, bet ji nutarė pakeisti studijas ir įstojo į antrą klasikinio dainavimo kursą. Nuo rudens atlikėja ne tik studijuos, bet ir dalyvaus televizijos projektuose: idealios moters rinkimuose „Rožių kerai” bei vertins talentus naujame projekte „Lietuvos talentai“.

Dainininkė Jurga Šeduikytė peržengs rudenį Lietuvos muzikos ir teatro akademijos slenkstį ir čia krims aktorystės mokslus. Jurga jau yra baigusi žurnalistikos studijas, vedė televizijos laidą „Lietuvos dainų dešimtuką“, išleido pasakų knygelę vaikams, galbūt pamatysime ją ir kine.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis