Interviu su Ashley Tisdale apie stilių, muziką ir „Vidurinės Mokyklos Miuziklą“

Penelei Sharpay nerealiai sekasi! Ashley Tisdale neseniai gavo MTV apdovanojimą už geriausią moters vaidmenį seriale „Vidurinės Mokyklos Miuziklas. Baigiamieji metai“, įveikusi savo varžovę Vanessą Hudgens. Ilgą laiką vaidinusi blogiukę blondinę, aktorė, dainininkė ir šokėja vėl tapo brunete (tai jos natūrali plaukų spalva).

Ashley labiausiai norėtų pranešti naujieną, jog jos naujausias poproko albumas, pavadintas „Guilty Pleasure“, pasirodė visai neseniai.

Mes su ja paplepėjome apie naująjį albumą, išskirtines jo dainas, apie tai, ką Ashley galvoja apie vaidybą seriale „Vidurinės Mokyklos Miuziklas“, paprašėme pateikti patarimų meilės ir pasimatymų tema, papasakoti apie tai, su kuo ji norėtų bendradarbiauti muzikos srityje ir apie jos naująjį filmą „Ateiviai palėpėje“.

Žvaigždė prisipažino, iš patirties žinanti, kas yra partnerio išdavystė, ir išvardino, ko turėtų nedaryti potencialus jos vaikinas.

- Papasakok apie savo naująją rusvai rudą plaukų spalvą. Mano manymu, ji tau labai tinka. Ar nori tokia ir likti?

Ashley: žinoma. Ji labai panaši į natūralią mano plaukų spalvą. Labai džiaugiuosi vėl būdama brunetė, tikrai malonus jausmas.

- Ar tokiu būdu nori atsikratyti blogiukės Sharpay įvaizdžio?

Ashley: tiesiog norėjau grįžti prie natūralios spalvos. Daugybę metų buvau blondinė, tad nusprendžiau leisti plaukams pailsėti ir pasikeisti, kad žmonės pamatytų ir kitą, dar nematytą mano pusę. Tačiau jei reikės kokiam vaidmeniui, vėl persidažysiu plaukus šviesia spalva. O kol kas man patinka būti brunete.

- Kalbant apie plaukus... Naujojo tavo albumo daina „Hair“ („Šukuosena“) išties graži. Ji skamba kaip hiphopas ir yra linksma. Kaip ji atsirado?

Ashley: taip, ji linksma, tačiau joje yra ir nerimo gaidų. Oakas ją prodiusavo, jis taip pat prodiusavo „Hot Mess“, ir kai išgirdau šią dainą, taip apsidžiaugiau, kad ši daina tokia gera ir originali, išsiskirianti iš kitų.

Labiausiai mane domina mano plaukai, o ten viskas apie plaukus, tad aš ją iš karto įsimylėjau. Daugelis žmonių abejojo, ar daina tinkama, tačiau aš laikiausi savo – „ši daina turi būti mano albume“.

Galbūt vieną dieną ji bus išleista kaip singlas. Visiems ji labai patinka.

- Daugumos albumo „Guilty Pleasure“ dainų skambesys sunkesnis nei tavo pirmojo solo albumo. Ar planavai išleisti albumą, kuris būtų ir sunkesnis, bet kartu ir patiktų filmo „Vidurinės Mokyklos Miuziklas“ gerbėjams?

Ashley: taip, iš tiesų norėjau kažko, kas atspindėtų mane tokią, kokia esu dabar ir kokia tampu. Man greitai bus 24 m., tad mano muzikoje daugiau gitarų skambesio, daugiau poproko, aš manau, jog mano gerbėjai auga kartu su manimi.

Įrašinėdama pirmąjį albumą, aš mokiausi, o įrašinėdama antrąjį tiksliai žinojau, ko noriu, todėl tobulinau 25 dainas, kol išgavau tokį skambesį, kokį įsivaizdavau.

- Ar pati padėjai kurti kurias nors iš dainų?

Ashley: taip. Padėjau kurti keturias albumo dainas: „Acting Out“, „Without You“, „Overrated“ ir „What If“.

- Dainos „It's All Right, It's Okay“ žodžiai „I'm so much better without you“ („Man daug geriau be tavęs“) kalba apie išsiskyrimo skausmą. O dainoje „How do you Love Someone“ keliami klausimai apie tai, kaip po išsiskyrimo gyventi toliau, kaip neleisti, kad skausmas tave sunaikintų.

Kokį patarimą duotum paauglėms mergaitėms, kurios negali nutraukti jų netenkinančių santykių vien dėl to, kad bijo, jog vienoms bus dar sunkiau?

Ashley: dainoje „How Do You Love Someone“ kalbama apie mamą ir tėtį, ir apie tai, ką reiškia būti išsiskyrusių tėvų vaiku. Mano šeima nuostabi, tad dainoje kalbama ne apie mane, tačiau aš sieju su ja savo patirtį, kai mylimas žmogus tave apgaudinėja arba kai santykiai tavęs netenkina, bet vis vien negali jų nutraukti ir tempi naštą toliau.

„It's All Right, It's Okay“ yra stipri daina, kurios tikslas – sustiprinti, padėti gyventi toliau. Be abejo, esu patyrusi mylimo žmogaus išdavystę. Kai myli žmogų, kuris tave apgaudinėja, nenori patikėti, jog tai vyksta.

Pasirinkimas yra toks: arba palaikai santykius ir toliau leidiesi skaudinama, nes išdavystės paprastai kartojasi, arba nutrauki viską ir gyveni toliau. Nueini ir net neatsisuki, pasistengi viską pamiršti. Tai suteikia stiprybės. Mano nuomone, reikia viską nutraukti ir gyventi toliau, nes tik taip gali būti laiminga, žvelgiant iš perspektyvos.

- Geras patarimas. Kalbant apie vaikinus, ko patartum nedaryti vaikinui, kad tavęs nesupykdytų?

Ashley: nebūti nesąžiningu.

- Kaip dabar vertini tą laiką, kai vaidinai seriale „Vidurinės Mokyklos Miuziklas“?

Ashley: esu dėkinga už tai, kuo tapau, vaidindama tame seriale. Manau, mes visi esame dėkingi. Aš nebūčiau tokia, kokia esu, jei ne kartu vaidinę aktoriai. Mes visi bręstame, gyvename toliau ir dalyvaujame kituose projektuose. Aš branginu tai, ką mes sukūrėme ir kuo tapome vaidindami „Vidurinės Mokyklos Miuziklas“. Visa tai visuomet liks mano širdyje.

- Ką svarbiausio išmokai vaidindama seriale?

Ashley: tikriausiai, nebijoti netikėtumų. Niekada nieko nesitikėjau iš to serialo, tiesiog gerai leidau laiką, o kartais atsitinka netikėtų dalykų, kurie būna nuostabūs ir nepakartojami. Štai ko aš išmokau.

- Savo internetinėje svetainėje tu užsimeni apie „Twitter“ karus su savo gitaristu Jacobu. Ką tai reiškia? Ar vis dar tebekariaujate?

Ashley: o, ne. Mes su Jacobu kasdien dirbame kartu, o būdami tame pačiame pokalbių kambaryje mes mėgstame pakalbėti vienas apie kitą. Mano grupės žmonės tokie nuostabūs! Man pasisekė, kad juos turiu, tačiau taip pat aš įgijau priklausomybę nuo bendravimo svetainių, tai jau tampa nebekontroliuojama. Tačiau linksma. Man tai patinka.

- Kokios grupės ar atlikėjo dažniausiai klausai?

Ashley: man daug kas patinka. Klausau Pink, Katy Perry, „My Chemical Romance“, „The Rocket Summer“, „Boys Like Girls“, Lady GaGa.

- Su kokiomis grupėmis ar muzikantais norėtum bendradarbiauti ateityje?

Ashley: labiausiai norėčiau bendradarbiauti su „Boys Like Girls“. Visuomet buvau jų gerbėja.

- Pasirodė naujas filmas „Ateiviai palėpėje“. Gali papasakoti apie savo suvaidintą personažą?

Ashley: filmo premjera įvyko liepos 31 d. Jame suvaidinau vyriausiąją seserį Bethany. Tai audringo, nevaldomo charakterio mergina, kuri galiausiai labai susižavi vaikinu, kurį vaidina Robertas Hoffmanas iš „Step Up 2“.

Tai puiki veiksmo komedija. Mus užgrobia ateiviai. Mes atostogaujame su šeima ir su mumis Andy Richteris, Timas Meadowsas ir Doris Roberts. Filmuotis buvo labai linksma. Prodiuseris Barry Josephsonas prodiusavo tokius filmus kaip „Užkerėtoji“ bei „Vyrai juodais drabužiais“. Tai linksmas personažas linksmame filme.

- Ar sutiktum ir vėl vaidinti seriale?

Ashley: galbūt. Tačiau labiau noriu vaidinti vaidybiniuose filmuose, nes tik pradėjau juose vaidinti. Bet man patinka televizijos šou. Labiausiai mane žavi situacijų komedijos, labai mėgau serialus „Draugai“ bei „Vilas ir Greisė“. Jei būtų kuriamas panašus serialas, sutikčiau jame suvaidinti.

- Gal nori ką nors pasakyti savo gerbėjams ar būsimiems tavo muzikos gerbėjams, kurie dar negirdėjo tavo albumo dainų?

Ashley: manau, jog šis albumas linksmas, jame daugiau roko muzikos skambesio. Norėjau įrašyti albumą, kurio dainų būtų smagu klausytis ir kuris turėtų išliekamąją vertę. Būtent toks mano naujasis albumas. Jo galima klausytis ruošiantis susitikti su draugėmis arba automobilyje. Šios dainos gerai nuteikia. Net dainos apie išsiskyrimą yra labiau energingas poprokas, nei liūdnos dainos apie meilę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis