Martinas Solveigas sukūrė dainą dizaineriui Jeanui Paului Gaultier (video)

Per dešimt superhitų išleidęs šokių muzikos prodiuseris ir didžėjus iš Prancūzijos Martinas Solveigas toliau kopia aukštyn. Visai neseniai jis sukūrė singlą „Boys & Girls” specialiai naujųjų Jeano Paulo Gaultier kvepalų reklamai. Vieno garsiausių pasaulyje dizainerio naujuoju „Ma Dame” aromatu buvo pradėta prekiauti rugsėjo pradžioje visoje Jungtinėje Karalystėje.

Aukštosios mados dizaineris ir prestižinių mados namų „Hermes“ kompanijos atstovas Jeanas Paulas Gaultier populiariausių savo kvepalų „Ma Dame” reklaminėje kampanijoje nusprendė bendradarbiauti su Martinu Solveigu neatsitiktinai.

Pastaraisiais metais šis prodiuseris yra labai populiarus ir žinomas visame pasaulyje, o ypač mados sostinėmis vadinamuose miestuose: Londone, Paryžiuje, Milane, Niujorke ir Tokijuje. Išskirtinė Martino Solveigo muzika jau senokai neatsiejama nuo mados.

Vienas žinomiausių pasaulyje prancūzų muzikantų naujausioje savo dainoje, kaip visada, ne vienas. Šį kartą į pagalbą jis pakvietė kanadiečių electropop grupės „Dragonette“ vokalistę Martiną Sorbarą.

Taip gimė melodinga ir lengvai įsimenanti „Boys & Girls”. Ši daina, kuri pagal susitarimą su dizaineriu nebus išleista atskiru singlu, akimirksniu tapo vasaros hitu ir nuolatos skambėjo per TV ir radijo stotis visame pasaulyje.

Ne mažiau, nei muzika įspūdį palieka ir dvelkiantis prabanga kvepalams dedikuotos dainos vaizdo klipas. Jame - būrys šokėjų, o tarp jų - ir patys Martinas bei Martina, šoka aprengti Jeano Paulo Gaultier drabužiais.

„Boys & Girls” klipas buvo nufilmuotas dizainerio mados namuose Paryžiuje, o pats Jeanas Paulas Gaultier pasirodo klipo pradžioje. Nors muzikos ir mados susiliejimas nėra kažkas naujo, bet paties dizainerio pasirodymas video klipe yra išties išskirtinis atvejis. Tai - didelis įvertinimas Martinui Solveigui.

Jau po kelių savaičių, spalio 3 d., vienas brangiausių didžėjų pasaulyje Martinas Solveigas kartu su garsiausių savo dainų vokalistu Lee Fields „Teatro arenoje“ surengs pirmąjį gyvą koncertą Lietuvoje.

Bene karščiausiame rudens vakarėlyje „Bubble Rouge“ dar pasirodys grupė „Happyendless“ ir projektas „Tabami No Djs“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis