Garsiausios pasaulio žvaigždės pasakoja apie savo pirmą kartą

„Kelių metų būdamas pirmą kartą pasibučiavai?“ „Ar jau mylėjaisi?“ - tokie ir panašūs klausimai net iš artimiausių draugų lūpų dažną priverčia nurausti ir susigėsti. Tačiau ne visi pasaulyje tokie kuklūs. Tai, kas katalikiškai dorovingoje Lietuvoje – tabu, už Atlanto – tik šiek tiek pikantiškas pasakojimas.

Visai neseniai savo „pirmųjų kartų“ detales britų dienraščiui „The Sun“ atskleidė būrys ryškiausių užsienio garsenybių: nuo žaviosios Angelinos Jolie iki „Hario Poterio“ žvaigždės Danielio Radcliffo.

Nemylėjo savęs

Amerikiečių aktorė ir modelis Brooke Shields, kuriai šįmet sukako 43 metai, prisipažino pirmą kartą pasimylėjusi būdama 22 metų. Nejau įvairius apdovanojimus šluojančiai aktorei iki tol neįtiko joks vaikinas?

Sunku patikėti, tačiau ilgą laiką Brooke kompleksavo dėl savo išvaizdos. Interviu ji prisipažino, jog „didžiausia klaida“ ilgą laiką buvo nesugebėjimas pamilti savęs tokios, kokia ji yra.

„Jeigu būčiau turėjusi kitokį požiūrį, manau, nekaltybę būčiau praradusi ir ankščiau“, - pareiškė B. Shields.

Pirmas kartas – su peiliu

Brado Pitto žmonos, Jungtinių Tautų geros valios ambasadorės, „kapų plešikės“ ir 6 vaikų motinos, aktorės Angelina Jolie pirmąjį kartą drąsiai galima pavadinti originaliu.

„Pirmą kartą pasimylėjau būdama 14 metų su savo pirmuoju vaikinu. Akimirką, norėdama pasijusti dar artimesne, pagriebiau peilį ir jam įpjoviau. Po to, jis įpjovė man“, - pirmojo karto subtilybes vardijo A. Jolie.

Tėčio „dovana“

Save vadinantis sekso Dievu ir teigiantis, kad visame pasaulyje yra permiegojęs su tuntais moterų ir merginų (tariamai ir su Kate Moss, Kate Lawler bei Kimberly Stewart ), britų komikas, aktorius ir radijo bei TV laidų vedėjas Russellas Brandas savo pirmąjį kartą patyrė su...azijiete prostitute.

Maža to, už Rusello naktines linksmybes viename iš Hong Kongo klubų sumokėjo ne pats jaunikaitis, o supratingasis tėvelis.

„Pirmą atostogų dieną mes nuvykome į pigų naktinį klubą. Tuomet grįžinėjome taksi su trimis vietinėmis prostitutėmis,“ - neįprastą istoriją atvirai dėsto Rusellas.

„Kitame kambaryje aš sėdėjau ant dvigulės lovos krašto. Manau, prostitutė suprato, jog su ja patyriau „tai“ pirmą sykį, kadangi lytinis aktas nebuvo itin pavykęs“, - ankstyvąją patirtį prisimena britų garsenybė.

Santūrusis bongo fanas

Kažkada tituluotas „Seksualiausiu vyru“ amerikiečių aktorius Matthew McConaughey tvirtina, jog dievina groti bongo būgneliais, būdamas nuogas. Na, o pirmas kartas kai jis nuogas negrojo, o mylėjosi su mergina, buvo gana anksti - būsimajai žvaigždei vos sukakus 15 metų.

Kaip tikras teksasietis, M. McConaughey jokių intymių detalių žurnalistams nežarsto. „Niekados nepasakoju istorijų iš miegamojo“, - kaip kirviu nukirto aktorius.


Mamos rūpesčiai dėl pirmo karto

Bulvarinė spauda aktorę, modelį ir drabužių dizainerę Sienną Miller aibę sykių poravo su dešimtimis nuodėmės vertų vyrukų, iš kurių garsiausi Jude’as Law, Balthazaras Getty bei Rhysas Ifansas.

Ir nors niekas neabejoja, kad „Fabriko merginos“ („Factory Girl“) žvaigždė yra praleidusi šimtus karštų naktų prabangiausiuose pasaulio apartamentuose, pati Sienna tvirtina, kad pirmąjį kartą ji su savo pirmuoju rimtu vaikinu patyrė būdama 16 metų savo kambaryje.

„Mano mama visaip stengėsi, jog su savo vaikinu visados būčiau pas save namie. Ji nenorėjo, kad mano pirmasis sykis būtų įvykęs kur nors kitur“, - apie mamos rūpestį papasakojo S. Miller.


Šmurkšt ir baigta

Pirmasis jo kartas truko vos dvi sekundes. Tikėkimės, kad dabar Demi Moore gali meile pasidžiaugti kiek ilgiau.

Atspėjot, kalbama apie žavųjį Ashtoną Kutcherį, kuris savo pirmąją seksualinę patirtį apibūdina kaip „nerangią“. „Tuomet man buvo 15 metų. Viskas vyko kažkur tarp medžių ir buvo siaubinga“, - tęsia „Drugio efekto“ aktorius.

„Visa tai vyko su mergina, kurią su manimi visai neseniai buvo supažindinęs bičiulis. Praėjus dvejiems metams po pirmojo karto, aš su ja dar sykį pasimylėjau, įrodydamas, kad pirmasis fiasko tebuvo nelaimingas atsitikimas“, - patikino A. Kutcheris.

Ankstyvas seksas ir nerimas

Išaugusi liberalioje rock'n'rollo dvasios aplinkoje, charizmatiškojo „Black Sabbath“ lyderio Ozzio Osbourno dukra Kelly lytinį gyvenimą pradėjo vos sukakus 13 metų.

Maža to, po pirmųjų kartų Kelly apėmė panika dėl galimo nėštumo. „Būdama trylikos, buvau save įtikinusi, kad esu nėščia. Trumpą laiką net nebuvo mėnesinių“, - savo paauglystės išgyvenimus dėstė K. Osbourne.

Likimo ironija – praeitais metais jaunoji aktorė, dainininkė ir drabužių dizainerė buvo Pasaulinės kontracepcijos dienos ambasadorė.


Aistros užkulisiuose

Kas galėtų pagalvoti, kad nekaltu romantiškumu ir gerumu dvelkiantis Hario Poterio vaidmens atlikėjas Danielis Radcliffas savo pirmąjį kartą patyrė ne su Hermionos prototipu, bet su vyresne moterimi.

Sklando gandai, jog toji moteris dirbo kirpėja, filmuojant J. K. Rowling knygų ekranizacijas. Pats D. Radcliffas dar labiau pakurstė įvairias apkalbas, pareikšdamas, kad „amžiaus skirtumas tarp jo bei moters nebuvo milžiniškas, tačiau kai kuriuos žmones galėtų išgąsdinti“.

Merginų dėmesys – nuo jaunystės“

Seksualiausiu Britanijos elfu pakrikštytas Orlando Bloomas niekados nesiskundė merginų dėmesiu net ir būdamas itin jaunas. Pirmą kartą „Žiedų valdovo“ aktorius pasibučiavo būdamas 12 metų, tačiau, O. Bloomo tvirtinimu, tai buvo apgailėtina, nes jis „nežinojo, ką reikia daryti su dantimis“.

Tačiau jau po dviejų metų, vaikis nusprendė, kad metas ne tik bučiuotis. „Sutikau ypatingą merginą, su kuria tuomet ir praradau nekaltybę. Nuo to karto, mano susidomėjimas moterimis nuolatos augo“, - patikino Holivudo aktorius.

Seksas - tik po vestuvių

Šios trijulės koncertuose merginos alpsta, klykia ir verkia, jų plakatai kabo kiekvienos save gerbiančios amerikiečių paauglės kambaryje. Pasimylėti su vienu iš Jonų savo arba jo lovoje tikriausiai neatsisakytų jokia gerbėja.

Deja, yra vienas „bet“. Ne ne ne, prieš keletą metų žaibiškai išpopuliarėjusios vaikinų grupės „Jonas Brothers“ nariai nėra gėjai ar impotentai, o tiesiog dori krikščionys. Visi trys broliai nešioja skaistybės žiedus, kurie simbolizuoja jų pažadą Dievui ir patiems sau, neturėti lytinių santykių ligi vestuvių.

Jau minėtasis Russellas Brandas, praeitais metais vesdamas „Muzikos apdovanojimus“, taikliai pakomentavo „Jonas Brothers“ narių situaciją : „Jie gali mylėtis su bet kuria mergina, tačiau jie pasirinko to nedaryti. Tai tas pats, jei Supermenas nuspręstų neskraidyti, o visur važinėtis autobusu“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis