Gintarės Ramonaitės vaikinai: vienas Anglijoje, kitas - Italijoje. O pati - Lietuvoje

Prisimenate „karštąjį" praėjusiųjų metų rudenį, kai Lietuvos pramogų pasaulį drebino skandalai, erotinės fotosesijos bei žvaigždės mėtė vienai kitai kandžias replikas? Viena jų buvo realybės šou „Kelias į žvaigždes 3" dalyvė Gintarė Ramonaitė.

Tuomet ji drąsiai žurnalistams pasakojo apie savus ir svetimus vyrus, seksą, net susipyko su buvusia geriausia drauge Laisva… Ir vieną pavasario dieną, žmonės pasigedo skandalingosios atlikėjos Gintarės, niekas nežinojo, kur mergina pradingo.

O ši tyliai paliko Lietuvą ir išvyko į Angliją. Spaudą vis pasiekdavo žinutės, jog seksualioji mergina išvyko į Londoną pas atlikėją Radžį ar net dirba viename iš Anglijos naktinių klubų prostitute.

Tačiau tai pasirodė besą tik piktos kalbos. Gintarė Londone svečiavosi pas draugus, net susipažino su simpatišku vyru, kuris buvo sėkmingas verslininkas, bet mergina sudaužė jo širdį.

Vėliau Gintarė pabėgo į Italiją, kurioje susirado mylimąjį. DELFI gatvė susidomėjo atlikėjos meilės peripetijomis. Pasikvietę žvaigždę į pokalbį, sužinojome naujus jos muzikinius planus. Pasirodo, iš skandalingos žvaigždės Gintarė tapo tik įsimylėjusia, rimta mergina...

DELFI gatvė: buvai išvažiavusi į Angliją. Ką ten veikei?

Gintarė: buvau. Važiavau pas draugus.

DELFI gatvė: vienam interneto portalui pasakojai, jog Anglijoje sudaužei vieno lietuvio verslininko širdį…

Gintarė: nei sudaužiau, nei ką... Tiesiog taip išėjo. Nenorėjau užsibūti Londone, bijojau, kad galiu ten ir pasilikti. O aš gi esu patriotė.

DELFI gatvė: kaip su juo susipažinai?

Gintarė: per draugų draugus.

DELFI gatvė: sudaužius verslininko širdį, tu pabėgai į Italiją. Kodėl?

Gintarė: nes sužinojau, kad mano draugė, kaip tik tuo metu viešėjo Italijoje. Norėjau pamatyti pasaulį...

DELFI gatvė: ką veikei Italijoje?

Gintarė: turistavau.

DELFI gatvė: kokius įspūdžius persivežei iš Italijos?

Gintarė: labai gerus. Skanus maistas, gražios vietos, ypač Roma. Aplankiau visas įžymiausias vietas.

DELFI gatvė: ar italai tikrai karšti vyrai?

Gintarė: nežinau, ar karšti, bet karštakošiai tikrai...

DELFI gatvė: ar italai tau sakydavo komplimentų, gal net dovanų gaudavai iš jų?

Gintarė: komplimentus ir dovanas jie teikia savo moterims: žmonoms, sužadėtinėms. Komplimentų, skirtų man, gal buvo tik pora, o ir dovanų negavau, nebuvo iš ko gauti.

DELFI gatvė: Italijoje susiradai savo mylimąjį. Kaip su juo susipažinai?

Gintarė: nei mylimąjį, nei ką, tiesiog vyrą, kuris man pasirodė mielas, ir šiandien jis man tiesiog patinka (šypsosi). Susipažinau bare, valgydama picą.

DELFI gatvė: jis - italas?

Gintarė: taip, italas.

DELFI gatvė: draugauji su juo du mėnesius. Kaip jis tave jau spėjo nustebinti?

Gintarė: mes gražiai bendraujame ir tiek, per tuos du mėnesius ne visada buvome kartu, gi aš jau Lietuvoje pakankamai ilgai esu. Nenustebino jis manęs dar niekuo, ir ačiū Dievui. Kaip ir aš jo.

DELFI gatvė: kuris kurį suviliojo?

Gintarė: niekas nieko neviliojo. Tiesiog radome bendrą kalbą.

DELFI gatvė: kaip reaguodavai į pasirodžius straipsnius, kuriose buvo teigiama, jog užsienyje dirbi prostitute ar išvykai pas Radžį į Londoną?

Gintarė: aš ne pirma ir ne paskutinė, kuri kažkur išvyksta. Nieko kito ir nesitikėjau, jog žmonės kalbės nebūtus dalykus. Bet, kaip sakoma, gyvenu savo gyvenimą ir man vienodai, ką šneka kiti. Čia Lietuva, juk jei žmonės nešnekės, tai dar numirs (juokiasi).

DELFI gatvė: galbūt išvažiavai į užsienį, nes norėjai atsikratyti skandalistės etiketes?

Gintarė: nieko neplanavau atsikratyti, tiesiog pavargau nuo apkalbų, replikų ir viso kito. Išvažiavau atsigauti, ir apmąstyti, kaip toliau gyventi.

DELFI gatvė: kodėl bandai atsikratyti skandalistės etiketes?

Gintarė: nebandau atsikratyt nieko, tiesiog dabar - mąstysena kita. Norėjau tapti skandaliste ir „patapau", dabar - kiti norai ir kiti planai... Vis dėlto ne jaunyn einu (šypsosi).

DELFI gatvė: dar dainuosi Lietuvoje?

Gintarė: be abejonės dainuosiu. Pamažu pamažu kursiu savo muziką, kuri man iš tiesų patinka, ir dainuosiu, svarbiausia, žinoti, ko nori, o aš žinau.

DELFI gatvė: kokie tavo artimiausi muzikiniai planai?

Gintarė: įrašinėju naują dainą Lietuvoje, kurią pati parašiau, bet dar kol kas neleisiu jos į viešumą, noriu apgalvoti viską ir po to paleisti.

Dar vienas iš planų - visai kitokio pobūdžio daina, kurią noriu įrašyti ne Lietuvoje. Šiuos planus įgyvendinu po truputį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis