Simoną Milinytę bendraklasiai vadina „pop žvaigžde“ (nuotraukų albumas) (audio)

Simona Milinytė – kylanti žvaigždė. Jai dar tik trylika metų, tačiau ji jau spėjo sudalyvauti keliuose muzikos festivaliuose, konkursuose, net ten laimėti prizines vietas. Simona jau įrašė albumą „12“ ir šią vasarą su žvaigždėmis surengė koncertinį turą po Lietuvą.

Simona savo soliniu albumu atsisveikino su vaikyste, ji jau įžengė į paauglių pasaulį. Taigi, greitai išgirsime naujų dainų, kurių tekstai bus padiktuoti paaugliškos Simonos širdies.

Atlikėja Simona DELFI gatvei papasakojo apie savo muzikinę veiklą, linksmąjį koncertinį turą bei apie besistumdančius gerbėjus.

DELFI gatvė: Simona, kaip pradėjai muzikuoti?

Simona: muzika, mano šeimoje domisi beveik visi. Mano vyriausias brolis Mindaugas, baigęs muzikos mokyklą, groja smuiku, kuria muziką. Tėtis groja akordeonu ir taip pat yra baigęs muzikos mokyklą. Todėl man reikia neatsilikti (šypsosi). Dainuoju jau nuo 3-ejų metukų, grojau saksofonu, kūriau eiles.

DELFI gatvė: ar nesijaudinai prieš pirmąjį koncertą?

Simona: labai jaudinausi. Iš jaudulio vos nenukritau nuo scenos. O per antrą pasirodymą, mama man davė valerijono tabletę, todėl „nereagavau‘‘ į aplinką (juokiasi).

DELFI gatvė: neseniai išleidai savo solinį albumą „12“. Kaip kilo idėja įrašyti albumą?

Simona: tiesiog tai buvo atsisveikinimas su vaikiškomis dainomis. Mano albume sudėtos senesnės mano dainos, tokių jau nebedainuoju (šypsosi). Kai jį išleidau man buvo dvylika metų. Jame sudėta - dvylika dainų.

DELFI gatvė: kam rekomenduotum savo albumą?

Simona: albumas daugiau skirtas vaikams. Planuoju išleisti antrą albumą, bet jau su paaugliškomis dainomis, tokiomis kaip mano nauja daina „Superherojus“.

DELFI gatvė: šią vasarą keliavai po Lietuvą ir koncertavai su žinomiausiais Lietuvos atlikėjais. Kokie įspūdžiai iš koncertinio turo?

Simona: oi įspūdžiai - labai geri! Atlikėjai - šaunūs, publika buvo nuostabi.

DELFI gatvė: ar gali papasakoti juokingiausią nuotykį, kuris įvyko koncertiniame ture?

Simona: tokių labai linksmų nuotykių kaip ir nebuvo... Šiaip turas buvo labai linksmas, gerbėjai tikrai labai šaunūs. Buvo ir tokių „linksmų‘‘ gerbėjų (apie 11-13 metų) kurie ir susistumdydavo, susiginčiję, stengdavosi, kuo greičiau atsistoti, kad aš jam pirmam pasirašyčiau.

DELFI gatvė: kaip tave koncertiniame ture priėmė kiti atlikėjai?

Simona: priėmė puikiai. Patardavo, jei kas būdavo neaišku, padėdavo. Davė daug naudingų patarimų, kurie man pravers ateityje.

DELFI gatvė: esi dalyvavusi ne tik Lietuvos konkursuose, festivaliuose, bet ir tarptautiniuose festivaliuose. Kuris festivalis tau labiausiai įsiminė?

Simona: visi kažkuo įsiminė. Vienur pats festivalis, kitur atlikėjai - labai draugiški, dar kitur - publika.

DELFI gatvė: kas sunkiausia yra dalyvaujant festivaliuose?

Simona: man asmeniškai - sunkiausia įveikti baimę, dainuoti prieš komisiją konkursuose, bet visa tai užgrūdina.

DELFI gatvė: ar festivaliuose jausdavai konkurenciją iš kitų dalyvių?

Simona: konkurencija yra visur. Tiek konkursuose, tiek festivaliuose, tiek koncertuose. Bet visur ji pasireiškia skirtingai. Vienur visi tik žiūri vieni į kitus piktais žvilgsniais, kitur išvis nekreipia dėmesio vieni į kitus, o kartais visi labai maloniai bendrauja ir net nežiūri, kas kokią vietą užėmė ar užims (šypsosi).

DELFI gatvė: dalyvavai konkurse Italijos mieste Pompėjoje. Kokius įspūdžius persivežei iš šios šalies?

Simona: ten buvo labai linksma. Vakarą prieš konkursą visiems dalyviams buvo leidžiama gerti „Coca Colą“ . Konkurso dieną likus kelioms valandoms iki pasirodymų visi gavo ledų.

Pompėja - labai gražus miestas. Po konkurso mums buvo užsakytas gidas, kuris aprodė senosios Pompėjos griuvėsius, papasakojo kas, kada ir kaip vyko. Buvo labai įdomu (šypsosi).

DELFI gatvė: vokalo paslapčių mokaisi pas žinomus Lietuvos dėstytojus: Ireną Novikienę ir Česlovą Gabalį. Ar daug pastabų per pamokas teikia mokytojai?

Simona: oi pastabų gaunu... Nors mokytojai - labai geri, kartais tenka ir pabartai būti.

DELFI gatvė: kurie tau Lietuvos muzikos atstovai patinka?

Simona: jų yra daug. Man labai patinka Rosita Čivilytė, Irena Starošaitė, Rūta Ščiogolevaitė, Sasha Son, Donatas Montvydas, taip pat mano mokytojas Česlovas Gabalis. Bendrauju ir su Egle Jurgaityte, ji - taip pat labai miela mergaitė.

DELFI gatvė: kuri lietuviška daina tau pati gražiausia?

Simona: jų yra labai daug . Kai išgirstu gražią dainą ją ir klausau. Šiaip man labai patiko grupės „Mango“ daina „Drugelis“, Soliario daina „Myliu noriu galiu“, Vaido Baumilos daina „Mergaitė“. Dar patiko Jurgos Šeduikytės „Nebijok“.

DELFI gatvė: į kurią žvaigždę norėtum būti panaši?

Simona: iš tiesų norėčiau būti savimi.

DELFI gatvė: ar sutiktum dalyvauti muzikiniame realybės šou?

Simona: žinoma. Manau, tai būtų jėga.

DELFI gatvė: kaip save įsivaizduoji muzikos pasaulyje po dešimties metų?

Simona: hm... Tada man bus 23-eji.... Gal būsiu žinoma dainininkė?

DELFI gatvė: ar tavęs klasėje nelaiko žvaigžde, „pasikėlusia“ mergina?

Simona: klasiokai mane pažįsta, jie žino kokia esu ir tikrai žino, kad nesu pasikėlusi. Tačiau dauguma mano mokyklos mokinių ir žmonių gatvėje mano, kad aš esu išdidi ir
„pasikėlusi“.

Man labai keista, kad jie apie mane sprendžia, net nepažinodami manęs. Gerbėjai, su kuriais susipažinau, man sakė, kad tikrai manė, jog esu „pasikėlus“, bet pabendravę pakeitė nuomonę ir dėl to aš labai džiaugiuosi (šypsosi).

Man taip pat rašo daug vaikų ir paauglių per socialinius portalus. Tačiau ne visada turiu laiko jiems atrašyti, todėl iš karto jie ir vadina mane „pasikėlusia“.

DELFI gatvė: o gal turi pravardę?

Simona: kartais draugai mane vadina ,,pop žvaigžde‘‘ , bet to daryti jiems neleidžiu! Man labiau patinka, kai mane vadina vardu (juokiasi).

DELFI gatvė: kurie mokymo dalykai tau labiausiai patinka?

Simona: turbūt matematika.

DELFI gatvė: o kurios pamokos negali pakęsti?

Simona: kūno kultūros.

DELFI gatvė: kaip tau sekasi mokslai?

Simona: kol kas gerai, tikiuosi taip ir liks.

DELFI gatvė: ar dainininkės karjera tau netrukdo mokslams?

Simona: žinoma, būna dienų, kai turiu išeiti arba išvis nedalyvauti pamokose, dėl koncertų, repeticijų. Bet, jeigu nori, gali viską spėti. Be to padeda man mokytis mano geriausios draugės.

DELFI gatvė: ar visada klausai mokytojų?

Simona: prisipažinsiu, kad ne visada klausau mokytojos. Tenka gauti iš jos pastabų per pamokas.

DELFI gatvė: gal jau esi pabėgusi iš pamokų?

Simona: taip, esu pamelavusi mokytojai, jog man koncertas ir išeidavau iš pamokų.

DELFI gatvė: kaip leidi laisvalaikį?

Simona: dažniausiai laisvalaikį leidžiu su draugais. Mėgstu eiti į kino teatrą, vaikščioti po parduotuves. Taip pat labai mėgstu keliauti, domiuosi sportu, esu krepšinio „sirgalė“.

Simona Milinytė - Aš noriu

Simona Milinytė - Superherojus

Simona Milinytė - Svajonės


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis