Eva pristato naują savo dainą „Aš esu aš“ (audio)

Dainininkė Eva niekad nelaikė ir nelaiko savęs žvaigžde, o ja tapti, toli gražu, nebėra jos gyvenimo tikslas. Žinoma, atlikėja nesivaiko statuso visuomenėje, dirba savo mėgstamą darbą, turi pakankamai pareigų, kad nekiltų noro gyventi „žvaigždės“ gyvenimą.

Pasak dainininkės, išleisti trys soliniai albumai kalba patys už save ir jai jau nereikia niekam nieko įrodinėti. „Aš esu aš ir kitokia, greičiausiai, nebūsiu. Negaištu laiko beprasmiams dalykams, nemėgstu pasakoti apie save, jei niekas neklausia. Štai tyliai, ramiai užsidariau įrašų studijoje prie ketvirtojo albumo įrašų, nes žinau, kad jo tikrai laukia mano klausytojai“, - dėsto dainininkė.

Ugninio balso savininkė ne veltui prakalbo apie naujojo albumo įrašų darbus. Radijo stotis jau pasiekė naujausias jos atliekamas kūrinys iš būsimo albumo.

Dainoje „Aš esu aš“ padainuotas moteriškas monologas, kurio tematika labai artima ir pačiai dainininkei. „Nežinau, kaip dainos autoriai „Egomuzika“ vaikinai taip pataikė, bet šioje dainoje tas monologas labai artimas man. Dainuodama dainą jaučiuosi tarsi apsinuoginusi. Džiugu, kad kol kas dar nebuvo nei vieno žmogaus, kuris šiai dainai liktų abejingas“, - naujos dainos sėkme džiaugiasi Eva.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis