Živilė Ba nori, kad ją ne tik išgirstų, bet ir klausytų (video)

Tikriausiai labiausiai žinoma underground’erė, turbūt ilgiausiai laukusi savo eilės ir kuklaus posto shilta.lt padangėje, galbūt mieliausią vokalą „išlaužianti“ lietuvaitė, be abejo labiausiai broliukų latvių numylėta lietaus žemės dukra – Živilė Ba.

Savo muzikinę karjerą pradėjusi kaip gatvės atlikėja, visai netrukus Živilė Bagdonaitė skainiojo tarptautinių festivalių prestižinius apdovanojimus.

Puikiai pasirodžiusi jaunimo muzikos grupių koncerte „EuroRock“ stryktelėjo į „Baltic New Music Chart“ konkursą, kur sugebėjo papulti į solidaus Baltijos šalių gyventojų skaičiaus fonotekas.

Mergina groja švelnų akustinį rokelį, kartais balansuojantį ties pop muzikos riba, bet tvarkingai atlaikantį savo kokybės ženklą.

Kadaise, geriau žinoma, kaip mergina stabdanti traukinius (daina „Stop That Train“), šiandien pragysta dar švelniau. Minimalistinė muzikinė linija ir visą dainos turinį laikanti vokalo melodija bei tekstas. Taip skamba šiandieninė winamp’o karalienė „Weather forecast“.

Dalindama gausius interviu Živilė pabrėžia, jog norint, kad tave išgirstų reikia visai nedaug, bet, kad tavęs klausytų privalai turėti kažką ypatingo ir išskirtinio.

Tad drąsiai teigiu ją turint būtent tą šarmą, verčiantį klausytis ir būtent tuo prieskoniu pagardinta skamba minėtoji „Weather forecast“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis