Gražuolio Pauliaus atostogos su Laima Lapkauskaite (nuotraukų albumas)

Paulius Sinkevičius – televizijos muzikinių projekto „Talentų medžioklė“ nugalėtojas bei „Muzikos akademijos“ dalyvis. Televizijos laidose merginos tiesiog rijo jį akimis, juk gražuolis Paulius – laisvas vaikinas.

Vaikinas neišsirenka merginos, nes yra labai reiklus. Gal todėl prieš tris savaites jis atostogavo Egipte ne su žavia mylimąja, o su savo prodiusere Laima Lapkauskaite.

DELFI gatvei Paulius atskleidė savo asmeninio gyvenimo smulkmenas, papasakojo atsiminimus iš kelionės po Egiptą, išdavė planus ir artimiausius karjeros vingius.

Projekte įgijo pasitikėjimo savimi

Marijampolietis Paulius Sinkevičius prieš porą metų dalyvavo TV3 projekte „Talentų medžioklė“, kuriame garsiausi Lietuvos muzikos prodiuseriai Lietuvos miestuose ir miesteliuose „medžiojo“ talentus.

Gražuolį Paulių Marijampolėje atrado griežtoji merginų grupės „Studentės“ prodiuserė Laima Lapkauskaitė.

Atlikėjas šį projektą laimėjo ir po poros savaičių jau pasirodė kitame muzikiniame projekte „Muzikos akademija“. „Šis projektas buvo savotiškas, bet įdomus. Dalyvaudamas šiame projekte įgijau pasitikėjimo savimi. Taip pat tapau populiarus, todėl dabar galiu koncertuoti Lietuvos miestuose ir miesteliuose, dainuoti televizijos laidose, tiesiog galiu dabar daryti tai, ko negalėjau iki projekto,“ - pasakoja Paulius.

Idealas – Sasha Song

Po muzikinio projekto pasipylė pasiūlymai koncertuoti, tačiau sunkmetis palietė ir pramogų verslą. Koncertų ne tiek, kiek būdavo anksčiau.

Pasirodymuose atlikėjas patiria linksmų ir liūdnų akimirkų. „Prieš metus buvo koncertas Vilniuje, kuris buvo sudėtingiausias koncertas mano karjeroje. Garso aparatūra buvo tragiška, todėl scenoje labai blogai jausčiausi,“ - kalba atlikėjas.

Dabar atlikėjas labai daug repetuoja, įrašinėja naujas dainas, net pasvajoja apie savo solinį albumą, kuris galbūt pasirodys ateityje. Atlikėjui patinka dainuoti pop stiliaus dainas. „Dainuoju tas dainas, kurios man patinka. Man nėra svarbu, apie ką dainuoti. Galiu dainuoti lyrines ir linksmas dainas. Tiesiog kokią dainą gaunu, tokią ir dainuoju,“ - pasakoja atlikėjas.

Paklaustas, kuris lietuvių atlikėjas – Pauliaus idealas, jis atsakė: „Neturiu idealo, bet man patinka Sasha Song, jo atliekama muzika.“

Merginos neturi

Gražuolis Paulius merginos neturi. Jis daug laiko skiria dainavimui, todėl jo nebelieka merginoms. Vaikinas net neprisimena, kada pirmą kartą įsimylėjo, bet pirmąją meilę mena geruoju.

Vaikinas – labai reiklus. Jam merginų grožis - ne pirmoje vietoje, jam patinka protingos, bendraujančios, supratingos panelės. Kai vaikinas tapo populiarus: iš merginų dėmesio sulaukė labai daug, bet nė viena jo nesuviliojo, nesužavėjo.

Egipte šėlo su prodiusere

Prieš tris savaitės atlikėjas susikrovė lagaminus ir su savo prodiusere Laima Lapkauskaite išvažiavo į Egiptą. Jie ten ilsėjosi visą savaitę. Dauguma pagalvotų, jog jaunam vaikinui Egipte buvo nuobodu su vyresne moterimi... „Tikrai nebuvo nuobodu Egipte su Laima. Atostogų laikas taip greitai prabėgo, jog nebuvo laiko nuobodžiauti. Su Laima važiavome į ekskursijas po Egipto apylinkes, deginomės paplūdimyje, linksminomės, net kelis kartus šėlome Egipto naktiniuose klubuose,“ - pasakoja įspūdžius atlikėjas.

Jis Afrikos žemyne viešėjo pirmą kartą, bet užsienyje - ne pirmą. Septynias dienas praleidęs saulėtame Egipte, vaikinas džiaugėsi ne tik geru oru, bet ir šalies grožiu. Paulius išbandė giluminį nardymą. Jį sužavėjo povandeninis pasaulis.

Atlikėjas nesibaimina, jog Lietuvoje pasklis piktų kalbų, jog atostogavo su vyresne moterimi. „Nebijau piktų gandų, nėra ko čia baimintis, nematau čia nieko blogo,“ - kalba dainininkas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis