Maiko repas neabejingam jaunimui (audio)

Vieni save išreiškia, tapydami paveikslus, kiti kuria drabužius, treti - gilinasi į gamtosaugos problemas. Tuo tarpu Maikas save išreiškia repuodamas – jo dainose atsispindi jaunojo atlikėjo pasaulėžiūra. Jis kuria eiles apie jaunimo laisvalaikį, visuomenės problemas ir kitus jaunam žmogui svarbius dalykus.

DELFI gatvė: nuo ko viskas prasidėjo?

Maikas: viskas prasidėjo nuo graffiti: pradėjau taguoti, bandyti paišyti ant sienų ir panašiai. Laikui bėgant, situacija pasikeitė ir graffiti nuėjo į šalį, pradėjau bandyti save su repu.

DELFI gatvė: kas tave įkvepia? Apie ką dažniausiai dainuoji?

Maikas: repuoju apie tai, kas man tuo metu, laikotarpiu yra aktualu, tai, kas mane supa, tai, ką matau aplink save. Įkvepia labai daug kas - tai gali būti ir meilė, ir neapykanta, teigiami ar neigiami įvykiai mano gyvenime.

DELFI gatvė: patikslink mane: tau yra artimesnė repo subkultūra ar hiphopo? Kokį laikotarpį, tavo manymu, išgyvena ši subkultūra čia, Lietuvoje?

Maikas: hiphopas yra subkultūra, o repas yra viena iš 4 jos dalių, kuri mane labiausiai kabina. Repu aš išreiškiu save bei savo nuomonę, jausmus. Manau, ši subkultūra šiuo metu sparčiai juda į priekį, atsiranda vis daugiau žmonių, prijaučiančių šiai muzikai – tai populiarėja, plečiasi ir apima vis didesnį žmonių ratą.

MAIK - Iš tamsos

Repuoja gimtąja kalba

DELFI gatvė: kodėl repuoji lietuviškai, o ne angliškai?

Maikas: repuoju lietuviškai, nes tai yra mano gimtoji kalba. Nes tai yra Lietuvoje geriausiai žinoma kalba. Tam, kad mane suprastų kuo didesnis žmonių ratas, gyvenantis Lietuvoje.

DELFI gatvė: esi išleidęs hiphopo rinkinį. Ar nemąstei išleisti CD ir pardavinėti jį muzikos parduotuvėse?

Maikas: yra išleistas IAL'o hiphopo rinkinys „Hip-hop Oratorius“. Jis parduodamas parduotuvėse, ten yra vienas mano gabalas. Šiuo metu užbaiginėju savo mixteip‘ą. Neužilgo pasirodys sampler‘is.

Parduotuvėse, manau, jo nebus, bet kompaktų galima bus įsigyti per mane ar kitus su tuo susijusius asmenis.

DELFI gatvė: kur esi koncertavęs?

Maikas: koncertavęs esu įvairiuose Vilniaus klubuose, skirtinguose Lietuvos miestuose, open air‘uose. Artimiausias koncertas Vilniuje IAL sezono atidaryme spalio 30d. klube „Roller“.

SILVIA feat MAIK - Tai, ką kūrėm kartu

DELFI gatvė: kas tau yra repas?

Maikas: repas - mano gyvenimo būdas. Aš tuo gyvenu ir šią dieną neįsivaizduoju savęs kitur.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis