Linksmiausias žvaigždžių Helovinas ne tik Lietuvoje (nuotraukų albumas)

Šeštadienio vakarą ir jauni, ir pagyvenę, ir paprasti, ir įžymūs lietuvaičiai šventė Heloviną. Klubai buvo sausakimši persirengėlių, o ant scenos šiurpius pasirodymus demonstravo kaukėti žvaigždūnai.

Kaip Heloviną atšventė mūsų garsenybės, teiravomės šokėjo ir choreografo Šarūno Kirdeikio, manekenės Rimos Triškutės bei atlikėjo Donato Baumilos.

Sirgdamas šventė Heloviną

Šiais metais choreografui Šarūnui Kirdeikiui Helovinas buvo kiek netikėtas. Penktadienį šokėjas suvalgė „kažko ne to“, taigi jam siaubo šventė prasidėjo pilve… Temperatūra, spazmai, maudimas, svaigstanti galva ir vakare laukiantis koncertas – štai koks buvo Šarūno Helovinas.

„Vakare turėjome šokti renginyje, todėl apie gulėjimą lovoje negalėjo būti nė kalbos. Kadangi kaip ir daugelis Helovino personažų, pasirodymo metu turėjome būti „numirėliai“, į vaidmenį nebuvo sunku įsijausti – personažas išėjo natūraliai,“ - pasakoja Šarūnas.

Vaikinas stengėsi ilgai neužsibūti renginyje, persirengimo kambaryje jis gulinėjo kampuose ir leido įvairius dejonių garsus.

Dėl kostiumo nesuko galvos

Šarūno spintoje - aibė drabužių, dauguma jų - iš įvairių pasirodymų, todėl jam kostiumą išsirinkti nebuvo sunku. Šarūnui ir jo kolegoms grimą padarė profesionalios renginio grimerės, su juo jie prabuvo visą vakarą.

Vaikinas nesmagiai jautėsi ne tik dėl prastos savo savijautos. Šokėją sutrikdė susirinkusiųjų abejingumas šventei. Jaunimas nė nepasistengė apsivilkti kostiumą: atėjo su džinsais, džemperiais, be jokio šventinio makiažo, net be kostiumo. „Manau, tai – šventė, kuri prašviesina amžiną lietuvišką liūdesį ir susikaupimą, kurio tikrai galėtų būti kiek mažiau,“ - teigė choreografas.

Seksualioji medicinos sesutė Milane

Garsus Lietuvos modelis Rima Triškutė Heloviną šventė su draugų kompanija viename iš Milano restoranų, kiek vėliau kompanija patraukė į naktini klubą.

Rima su drauge iki pat paskutinės minutės abejojo, ar prisijungti prie švenčiančios kompanijos. Nuvažiavusios iki artimiausios parduotuvės, įsitikino - kostiumai išgraibstyti…

Merginos išsirinko medicinos seselių aprangą. Dėl šios seksualios aprangos, gražuolės naktiniame klube sulaukė didelio dėmesio iš vaikinų.

„Vos mums įžengus į naktinį klubą, kaip mat atsirado blogai besijaučiančių įvairių šventės dalyvių. Vienam staiga suskaudo širdį, kitam - galvą, trečias vaidino bealpstantį ir prašantį dirbtinio kvėpavimo, išties buvo juokinga, kaip įvairūs persirengėliai buriavosi aplink mus,“ - pasakoja Rima Triškutė.

Manekenei ir jos draugų kompanijai Helovino vakarėlis pasibaigė nesmagiai: jos draugė – medicinos seselė pasijuto taip blogai, jog reikėjo joms kuo greičiau važiuoti namo, ir čia jau buvo nebe pokštas.


Helovinas Milane – populiari šventė

Rima Triškutė pasakoja, jog Milane Helovinas yra itin populiari šventė: moliūgais nukrautos parduotuvių lentynos, didžiulės eilės prie kostiumų nuomos punktų... Milano gatvėse ir skersgatviuose galima išvysti minias vaikų ir suaugusių, besibūriuojančių su kaukėmis.

Merginai asmeniškai ši šventė – beprasmė. Kur kas jai gražesnis paprotys - uždegti žvakelę ant mirusiojo kapo, taip pagerbiant jau iškeliavusius Anapilin.

„Jei tik būčiau turėjusi galimybę grįžti į Lietuvą ir nuvykti į Klaipėdą uždegti žvakelę ant mamos kapo, apie Heloviną būčiau net nepagalvojusi. Tačiau jau šiandien, lapkričio 1-ąją apsilankiau Milano centre esančioje Duomo katedroje kur uždegiau žvakelę ir palinkėjau vėlėms ilsėtis ramybėje,“ - pasakoja Rima.

Verda moliūgų sriubą

Grupės „Kastaneda“ narys Donatas Baumila Heloviną švenčia kasmet. Vaikinas per šią šventę stengiasi papuošti bent keliomis šios šventės dekoracijomis savo namus. Helovino vakarą atlikėjas su smagia kompanija lekia į kurį nors Helovino vakarėlį mieste. Nesvarbu, ar vakarėlis pas draugus, ar naktiniame klube.

Donatas turi Helovino tradiciją. „Būtinai tą vakarą verdame moliūgų sriubą, žiauriai skanu. Ir kiekvienais metais būnu persirengęs. Kaukes dažniausiai perku parduotuvėje ar nuomoju. Parduotuvėje – didelis pasirinkimas, todėl gerą pusvalandį joje praleidžiu,“ - pasakoja atlikėjas.

DELFI gatvė: prisimink įsimintiniausią Heloviną.

Donatas: na, tikriausiai linksmiausias prisiminimas iš šios šventės - prieš du metus persirengiau roko žvaigžde Alice’u Cooperiu. Taip išėjo, kad su žmona ėjome atskirai – ji su kolegomis, aš su draugais, tačiau ji tikrai nežinojo, kuo persirengęs būsiu aš ir juo labiau, kur eisime.

Ir sutapk tu man taip, kad jau gerokai šventei įsisiūbavus, atsidūrėme tame pačiame vakarėlyje. Aš, žinoma, neišsidaviau, kas esu ir gerą valandą linksminomės su ja, jai pačiai nežinant, kad ten aš (juokiasi). Tikriausiai ji Cooperio gerbėja (šypsosi).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis