Nukonkuruoja net Kendall Jenner: Cindy Craword dukrelei žingnsiuojant podiumu lygių nėra (FOTO)

Rodos, iki šiol topiniu veidu buvusi Kardashianų šeimos pažiba Kendall Jenner bus nustumta šalin jaunos gražuolės. Naujajai mados žvaigždei tik 16 m., tačiau jau dabar ji pristato garsiausių mados namų kolekcijas.

Modelio karjeros laiptais sparčiai kylanti mergina - buvusios garsios manekenės Cindy Crawford dukra Kaia Gerber. Nors podiumas jai nėra visiška šviežiena, tokios ilgalaikės patirties kaip Kendall Jenner ji dar neturi. Vis dėlto prasidėjus mados savaitei, kurios metu pristatomos 2018 m. pavasario ir vasaros kolekcijos, Kaia jau ne kartą žengė garsiausių mados namų kolekcijose.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Pristatyti savo kūrinius ją pakvietė mados namai "Coach", "Alexander Wang", "Marc Jacobs", "Calvin Klein", taip pat Rihanna, kurianti "Fenty by Rihanna" vardu. Ir tai tikrai ne pabaiga, dar liko visa virtinė svarbių mados šou.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Kaia vadinama Kendall konkurente ne šiaip sau, jos iš tiesų gana panašios. Abi aukštos (Kendall aukštesnė 4 cm), lieknos it smilgos, tamsiaplaukės, gimusios skirtingų mėnesių, bet 3 d., abi iš Los Andželo, abi - svajonių merginos.

Tiesa, šį rugsėjį Kaia atšventė 16-ą gimtadienį, o lapkritį Kendall sukaks 22-eji. Taigi, K. Gerber panelei Jenner rimta konkurentė, juk mados pasaulyje jaunesnės manekenės yra itin paklausios, be to, modelių pramonė akylai ieško naujų veidų.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis