Gražiausiųjų pasaulyje įžymybių dvidešimtukas (foto)

Juos pažįsta visas pasaulis. Maža to, juos visi tiesiog dievina. Kai kuriems net nereikia turėti jokio talento, jie gimė būti mylimi. Grožis - vienas labiausiai pavergiančių asmens bruožų. Šiems laimingiesiems Dievas jo tikrai nepagailėjo...

Natalie Portman

Ji tikra gražuolė, kuri savo išvaizda labai panaši į britų aktorę Audrey Hepburn. Nors jos grožis ir lyginamas su A. Hepburg, tačiau ji - viena iš tų aktorių, kuri „Žvaigždžių karų“ filme ir be prašmatnių aksesuarų atrodė tiesiog pribloškiančiai.

Wentworth Miller

Nors W. Miller veidas bei visas kūnas nepaprastai gražus, viena idealiausių jo kūno dalių – akys, kurių žvilgsnis tiesiog persmelkia iki paširdžių.

Adamas Levine’as

Aukštas, tamsaus gymio ir nepaprastai patrauklus Adamas Levine’as, kurio netgi aprangos stilius itin išskirtinis. Tačiau pagrindinė jo žavesio paslaptis – jo balsas.

Mandy Moore

Mandy Moore įrodė, jog mielos, kuklios mergaitės įvaizdis - seksualus. Ji tiesiog prikausto žiūrovus prie ekranų savo grožiu, o kai nusišypso, nuo jos neįmanoma atitraukti akių.

Zacas Efronas

Zaco Efrono grožis nenupasakojimas. Kuri iš merginų nenorėtų atlikti su juo dueto, netgi apsivilkusi prakaituotą sportinę aprangą?

Fergie

Ši fatališka ir be galo žavinga moteris negali nepakliūti į Top gražiausiųjų dvidešimtuką. Fergie įrodė, jog viskas – netgi priklausomybė nuo narkotikų – yra nugalima. Jos išorinis grožis tiesiog stulbinantis, bet dar didesnio šarmo prideda jos vidinė stiprybė bei konfidencialumas.

Pete’as Wentzas

Argi daug vaikinų atrodytų gražiai, pasidažę akis akių pieštuku? Tačiau ne tik balsas ar dainų kūrimas (jis netgi ruošiasi išleisti savo knygą) suteikia P. Wentz’ui žavumo – jo gilios akys bei porcelianinė oda tiesiog varo iš proto.

Beyonce Knowles

Tokį patrauklų kūną turinti mergina dar stulbina savo talentais.
Jos švelnus veidas, nepakartojama šypsena bei stiprus balsas pavergia.

Orlando Bloomas

Koks Top gražiausiųjų žvaigždžių dvidešimtukas be O. Bloomo?! Nesvarbu, ką jis bevaidintų – ar geltonplaukį elfą, ar piratą – jis nepaprastai gražus. Jo mielas veidas bei šokoladinės spalvos akys verčia mus į jį žiūrėti vėl ir vėl.

Gwen Stefani

Nors jos balsas nepakartojamas, ji taip pat turi itin unikalų stiliaus pojūtį (galbūt todėl ji nusprendė įkurti sėkmingai veikiančią mados liniją „L.A.M.B.“).

Matthew McConaughey

Be jokių abejonių M. McConaughey vienas seksualiausių vyrų visoje žemėje. Jis itin prižiūri savo kūną, jo šypsena gali nušviesti visą kambarį, garbanoti plaukai ir ryškiai žydros akys tiesiog priverčia tirpte tirpti. Jis tiesiog tobulas!

Angelina Jolie

Viena seksualiausių jos kūno dalių – putlios lūpos. A. Jolie veidas labai savotiškas – ryškūs skruostikauliai, didelės lūpos bei gilios mėlynos akys. Ji tiesiog priverčia žavėtis jos gailestingumu ir motiniškumo instinktu.

Bradas Pittas

Šis vaikinas tiesiog „karštas“, o kai jis pradeda kalbėti, tiesiog neįmanoma perjungti TV kanalo. Jo žavumas - didelė kūdikio akys bei raumeningas veidas.

Scarlett Johansson

Nors ji dar labai jaunutė, tačiau pripažinta profesionali aktorė. Ji be galo protinga ir žavinti savo porcelianine oda bei kerinčiomis akimis.

Justinas Timberlake’as

Neįmano paneigti, J. Timberlake – nuoširdaus vaikino etalonas (buvęs vaikinų grupės narys, atlikęs kelis vaidmenis filmuose). Jo aistringas veidas, seksualumas, jam bešokant, jo vaikiškas nekaltas veidas su giliomis mėlynomis akimis, spindinti šypsena tiesiog priverčia žmones jį garbinti.

Rihanna

Jos karamelės atspalvio oda, egzotiški veido bruožai bei šviesiai rudos akys, nepaisant jos balso, yra viena iš daugybės jos populiarumo priežasčių.

Tomas Wellingas

Jeigu tu netiki, kad Supermenas yra seksualus, vadinasi tu nesi amerikietė; jo raumeningi žandikauliai bei kiaurai skverbiančios didelės ir gilios akys - tiesiog nepakartojamos. Jis aukštas, tamsus, žavus ir, nepaisant to, jis sugeba gelbėti žmoniją nuo gręsiančių pavojų – jo žavumas tiek išorinis, tiek ir vidinis.

Carrie Underwood

Ji tiesiog pavergė pasaulio širdis per „American Idol“ šou.

Davidas Beckhamas

Galima teigti, jog visoms moterims šis futbolininkas yra gražus. Ir netgi nesvarbu, kaip jis žaidžia, kad yra trijų vaikų tėvas – jis tiesiog nepakartojamas!

Hayden Panettiere

Atvirai, Panettiere niekuomet nebuvo pakliuvusi į Top 20, iki „Herous“ televizijos šou, o dabar nė negalėtume įsivaizduoti, kaip mes be jos. Jos moteriškas saldumas, jaunatviškumas, jos išvaizda - tiesiog be trūkumų. Esame įsitikinę, jog savo grožiu ji netgi sugebėtų sustabdyti eismą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis