Visi nuščiuvę: aktorius R. Pattinsonas paliko mylimąją FKA Twigs dėl buvusių jausmų? (FOTO)

Aktorius Robertas Pattinsonas ir dainininkė FKA Twigs pasuko skirtingais keliais. Ši žinia prieš kelias dienas lyg iš giedro dangaus sudrebino pramogų pasaulį ir privertė spėlioti: kodėl ir kas kaltas?

Panašu, kad šiuo metu asmeniniame britų aktoriaus gyvenime – tikra sumaištis. Priešingai nei karjeros srityje, kuri pasak kritikų, po filmo „Geras laikas“ („Good Time“), kuris pradėtas rodyti ir Lietuvoje, pakilo į naujas aukštumas.

Pramogų pasaulį pasiekusi naujiena, jog trejus metus draugavusi, o dar liepą apie sužadėtuves prakalbusi pora skiriasi, aktoriaus gerbėjus privertė gūžčioti pečiais, o bulvarinę spaudą įnirtingai ieškoti tikrosios tiesos.

Robertas Pattinsonas ir FKA Twigs
Robertas Pattinsonas ir FKA Twigs
Vida Press

Vieni teigia, kad čia nagus bus prikišusi dainininkė Kate Perry, su kuria dar rugpjūčio mėnesį R. Pattinsonas, pasak portalo HollywoodLife.com, „meiliai vakarieniavo“. Dar kiti – pavyzdžiui, amerikiečių žurnalas „Life & Style“ – spėja, kad čia bus įsipainiojusi aktorė Kristen Stewart, su kuria R. Pattinsonas draugavo ketverius metus ir, rodos, šiltus jausmus merginai puoselėja iki šiol.

Tame pačiame leidinyje rašoma, kad FKA Twigs jau kuris laikas buvo nepatenkinta, jog mylimasis atgaivino nutrūkusią draugystę su K. Stewart ir retkarčiais paskambindavo jai „karjeros klausimais“.

Ar tik nebus „saldusis vampyras“ iš tikrųjų paklausęs buvusios merginos ir didelio biudžeto Holivudo filmus iškeitęs į įdomų nepriklausomą kiną? Štai šių metų Kanų kino festivalyje buvo pristatytas dinamiškas talentingų niujorkiečių brolių Joshua ir Beno Safdie filmas „Geras laikas“, kuriame R. Pattinsonas atliko vaidmenį, kuris, kaip teigia kritikai, „nepanašus į nieką, ką aktorius darė iki šiol“.

Įtemptoje ir elektroninės muzikos prisodrintame filme aktorius vaidina Konį, kuris po nesėkmingo banko apiplėšimo bando iš kalėjimo išlaisvinti jaunėlį brolį.

Dėl vaidmens nusidažė plaukus

Ruošdamasis vaidmeniui „Gerame laike“ R. Pattinsonas turėjo ne tik numesti svorio, prasiverti ausis, bet ir nusidažyti plaukus šviesa spalva. Dėl to aktorius ekrane vos atpažįstamas.

„Jie tiek daug kartų peroksidu dažė mano plaukus, jog dalis jų net nuslinko“, – pasiruošimą filmavimams prisimena aktorius. Kad dar geriau įsijaustų į Konio vaidmenį R. Pattinsonas vaikščiodavo po Niujorką vilkėdamas aptrintus drabužius ir bandydamas atrodyti kaip „vaikinas iš gatvės“.

Robertas Pattinsonas
Robertas Pattinsonas
Vida Press

„Praeiviai mane vos atpažindavo“, – juokiasi britų aktorius. Tačiau netikėta išvaizda – dar ne viskas, kam aktorius ryžosi ruošdamasis „Geram laikui“. Norėdamas suprasti herojaus psichiką ir elgesį, aktorius užsidarydavo kambaryje ir neleisdavo jo niekam lankyti.

„Valgydavau tik tuną iš skardinių. Neleidau niekam manęs lankyti, neišnešdavau šiukšlių, todėl mano kambarys tiesiog smirdėdavo pūvančia žuvimi“, – šypsosi R. Pattinsonas. Pastangos nenuėjo veltui. Dalis kritikų aktoriaus vaidybą jau lygina su legendiniais Robertu De Niro ir Al Pacino, o „Gerą laiką“ – su ankstyvaisiais kito niujorkiečio Martino Scorsese’s filmais.

Filmas „Geras laikas“ rodomas Lietuvos kino teatruose.

Filmo anonsas:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis