MTV berniukas Jonas Bačelis: „Net neįsivaizduoju, kaip atrodo Atlanta, Zvonkė, Nilka ar Sabutytė“

Ar taip gali būti, jog muzikinio kanalo MTV laidų vedėjas Jonas Bačelis nepažįsta garsiausių Lietuvos pop atlikėjų? Jos kas savaitę puošia žurnalų puslapius, apie asmeninį gyvenimą pasakoja dienraščių ir interneto portalų žurnalistams, jų dainos grojamos populiariausiose radijo stotyse, merginos nuolat švysčioja televizijos ekrane…

Beveik kiekvienas lietuvis galėtų papasakoti kelias naujienas iš šių žvaigždžių gyvenimo. O jei dar dirbai MTV… Tačiau buvęs MTV berniukas Jonas Bačelis tik pakraipė galvą – jis nieko negali pakomentuoti apie Lietuvos žvaigždes… Jam jos neegzistuoja.
Ką gi – DELFI gatvė nenusiminė. Interviu su Jonu pasisuko visai netikėta linkme…

DELFI gatvė: kuri Lietuvos atlikėja yra tau seksualiausia?
Jonas: niekada patiekalų nevertinsiu pagal kainą, automobilių pagal skonį, kino filmų pagal spalvą, o lietuviškų atlikėjų - pagal seksualumą.

DELFI gatvė: o kuri yra moteriškiausia?

Jonas: nesu įsigilinęs į leksikologines subtilybes: kuo „seksuali" skiriasi nuo „moteriška"? Moteriškumas man labiau asocijuojasi su motinomis, seksualumas - su merginomis. Matyt, todėl pirma į galvą šovusi pavardė, kuri man siejasi su moteriškumu - Rosita Čivilytė, kuri, regis, motiniškai moko Donatą Montvydą dainuoti.

DELFI gatvė: kuri Lietuvos garsenybė dirbtiniausia?

Jonas: dirbtinų garsenybių neatskirčiau vienos nuo kitos, net susitikęs akis į akį. Net neįsivaizduoju, kaip atrodo Atlanta, Zvonkė, Nilka ar Sabutytė. Man jos neįdomios.

Mane žavi žmonės su dideliais talentais, o ne su dideliais papais ar dideliu televizijos eterio abonementu. Kiek suprantu iš aplink mane sklandančios informacijos, mano minėtos merginos niekuo neypatingosm, išskyrus kokybišką fenotipą.

Nei viena neišlaikytų dainavimo egzamino. Pagal grožį galima vertinti pateles. Pagal talentą - asmenybes. Man nedirbtinos asmenybės yra tos, kurios garsios savo talentu, dirbtinos tos - kurios garsios išvaizda, kurią joms davė tėvai arba chirurgai.

DELFI gatvė: su kuria garsenybe nedraugautum? Kodėl?

Jonas: nesu kategoriškas snobas, spjaudantis į veidą žmonėms, kurių nepažįsta. Visi žmonės yra įdomūs ir verti dėmesio. Iš kiekvieno galima pasimokyti.

Jei ne iš jo kūrybingumo, tai iš jo klaidų. Jei turėčiau rinktis gyvenimo meilę iš dviejų visiškai vienodų variantų, o skirtumas būtų tik toks, kad A gamina maistą restorane o B yra Lietuvos žvaigždė - nedvejodamas pasirinkčiau (šypsosi).

DELFI gatvė: kurią žinomą merginą laikai tikrąja Lietuvos žvaigžde?

Jonas: tikros žvaigždės yra tos, kurios susilaukia pripažinimo už dalykus, kuriuos sukūrė pačios. Chirurgo „išskaptuotos“ krūtinės nesiskaito. Stilisto suraitytos šukuosenos taip pat ne. Mamos akys ir tėčio nosis - nėra tavo nuopelnas. Tikros Lietuvos žvaigždės yra - Jazzu, Giedrė ir t.t.

DELFI gatvė: o kuri mergina nėra verta vadintis žvaigžde?

Jonas: ta, kuri talentinga, bet kurios nemyli publika. Arba ta, kurią myli publika, bet ne už jos talentą.

DELFI gatvė: ar pramogų pasaulyje jauti konkurenciją?

Jonas: nejaučiu konkurencijos. Esu per daug unikalus, kad kas nors galėtų su manimi konkuruoti. Suraskit kitą žinių vedėją, kurio profesija - biochemija, hobis - muzika, o svajonės – kinas ir aš kaip reikiant išsigąsiu. O kol kas - nebijau.

DELFI gatvė: kuris žinomas vyras galėtų suvilioti, bet kurią merginą?

Jonas: esu girdėjęs, kad vien Marijono portretas gali nokautuoti, bet kurią merginą. Vienoms patinka vyresni kaip Mamontovas, kitoms pavojingi kaip Tomas Sinickis, trečioms švelnūs kaip Stano...

Jei atvirai, tai manau, kad mergina, kuri leidžiasi suviliojama vaikino yra niekam tikusi. Vilioti turi merginos, o ne vaikinai. Tai merginų prigimtis. Jei egzistuotų vyras, kuris galėtų suvilioti bet kurią merginą, žiauriai nusivilčiau moteriška lytimi (šypsosi).

DELFI gatvė: kuri žvaigždžių pora yra pati idealiausia?

Jonas: protingos „žvaigždės" savo asmeninį gyvenimą laiko uždariusios miegamajame. Niekada netikiu tuo, ką apie poras sako, rašo žurnalai. Tikra pora tokių dalykų niekuomet niekam neatskleis. Idealią porą, matyt, galima pažinti tik pagal buvimo kartu laiką.

DELFI gatvė: tavo nuomone, kuri žinoma mergina yra „barakuda“?

Jonas: tikrai neturiu nuomonės apie tai. Nenoriu sugadinti vargšei mergaitei nuotaikos, pavadindamas ją tokia ir remdamasis vien spėjimais. Galų gale - čia jos reikalas. Gal po šimto metų būti „barakuda" mokys muzikos akademijoje.

DELFI gatvė: kuriai žinomai merginai labiausiai tinka „stringai“?

Jonas: šią akimirką mažiausiai noriu, ką nors pamatyti su „stringais“. Nežiūriu į žinomas merginas, kurios rodo šlaunis: viena vertus, nenoriu būti pigių reklaminių triukų auka, kita vertus, tai tas pats, kas sakyti: „Perskaičiau tokią šaunią knygą! Merkesas! sveria 320 gramų!"...

DELFI gatvė: o kuri mergina žvaigždė galėtų dėl reklamos permiegoti su vyresnio amžiaus vyru?

Jonas: neįvardindamas konkrečiai galėčiau spėti, kad taip padaryti galėtų bet kuri pseudo „žvaigždė", kuri neturi talento, bet trokšta dėmesio.

Nenoriu vadovautis stereotipais ir vėl įkišti pop trejybės: Neli, Natalija Zvonkė ir kas ten dar trečia? Nepažįstu jų, tad nespręsiu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis