Zvonkų „globotinis“ Mažvydas per plauką pateko į „Lietuvos talentų“ pusfinalį

Prieš porą metų televizijos ekranuose mirgėjo muzikinis projektas „Talentų medžioklė“, kuriame Lietuvos muzikos prodiuseriai važinėjo po Lietuvą ir ieškojo talentų. Natalija ir Deividas Zvonkai „atrado“ jauną vaikinuką Mažvydą Gadliauską, kuris „Talentų medžioklėje“ užėmė antrą vietą.

Zvonkai teigė, jog taps Mažvydo prodiuseriais ir pristatys Lietuvos muzikos padangei naują žvaigždę, tačiau taip neatsitiko.

Su Mažvydu vėl susitikome kitame televizijos projekte „Lietuvos talentai“. Griežtosios komisijos narės Rūtos Ščiogolevaitės ištartas „taip“ vaikinui sugrąžino pasitikėjimą savo jėgomis. 

DELFI gatvė čiupo Mažvydui už skverno ir paklausė daug mums ramybės neduodančių klausimų. Kodėl Natalija Zvonkų nepasirūpino jo karjera? Tai buvo tik dar vienas reklaminis triukas? Ką jautė atlikėjas tuomet, kai Rūta Ščiogolevaitė nulėmė jo ateitį „Lietuvos talentuose“? Kodėl jis nori tapti dainininku?

DELFI gatvė: kodėl sudalyvavai televizijos projekte „Talentų medžioklė“?

Mažvydas: norėjau save išbandyti televizijoje. Troškau pasirodyti televizijos ekranuose, nes kuo daugiau žmonių mane mato, tuo daugiau reikalauju iš savęs. Man tikrai reikėjo dėmesio, bet jis man svarbesnis, kai esu scenoje, o ne realiame gyvenime. Taip pat viliojo mintis, kad televizijos ekranai suteiks man naujų galimybių būti pastebėtam ir daugiau šansų, siekiant savojo tikslo. 

DELFI gatvė: šiame projekte tavo prodiuseriai buvo Natalija ir Deividas Zvonkai, kurie žadėjo, jog tavimi rūpinsis ir po projekto. Kas nutiko vėliau?

Mažvydas: tada prasidėjo sunkmetis Lietuvoje, jis palietė ir pramogų pasaulį. Ne tik tai lėmė, kodėl jie toliau manęs „neglobojo“, man labai rūpėjo išsilavinimas, reikėjo ruoštis egzaminams, o ir koncertų man netrūko tiek viešuose renginiuose, tiek uždaruose vakarėliuose. Ir aš dar buvau nepasirengęs lipti į didžiąją sceną, man dar reikėjo atrasti ir išlavinti daug duomenų savyje, ir dabar reikia, ir visada reikės, tokia jau ta muzika (šypsosi).

DELFI gatvė: o gal jų pažadas buvo triukas?

Mažvydas: tai nebuvo Zvonkų triukas, jų idėja toliau mane globoti niekur nedingo, ji bet kada gali būti realizuota, aišku, jei pirmesni nebus kiti prodiuseriai (juokiasi).

DELFI gatvė: kokį įspūdį paliko bendravimas su Zvonkais?

Mažvydas: paliko tikrai įsimintiną įspūdį. Labai džiaugiuosi, kad su jais susipažinau, nes jie - šilti ir nuoširdūs žmonės, kokių reta. Nes kai kasdien žmogų matai televizijos ekrane, sunku nuspėti, koks jis yra realiame gyvenime, savo šeimoje. Todėl prieš susipažįstant labai jaudinausi. Malonu, kad ir dabar atsiranda progų su jais pabendrauti .

DELFI gatvė: o kodėl nusprendei dalyvauti televizijos projekte „Lietuvos talentai“?

Mažvydas: šis projektas mane suviliojo savo atgarsiu visame pasaulyje. Jis labai spalvingas, nes jame dalyvauja ne tik šokėjai ir dainininkai, bet kitų talentų turintys žmonės. Jaučiu, kad tai - puiki proga parodyti ką sugebu ir ko esu iki šiol išmokęs. Atsižvelgiau ir į tai, kad šiame šou dalyvauja ir kompetentinga komisija, kurios pastebėjimai man labai svarbūs, nes čia atėjau ir su viltimi, kad daug ko išmoksiu.

DELFI gatvė: ko galima išmokti šiame projekte?

Mažvydas: galima sužinoti daug spragų tiek dainavime, tiek bendraujant su publika. O juk komisija pirmiausia pasiruošusi pasakyti minusus, o tik po to pliusus (šypsosi). Po kiekvieno pasirodymo yra galimybė peržiūrėti savo pasirodymą ir analizuoti save iš šalies. Tada ir mokausi iš savo klaidų ir kaip jų nebekartoti.

DELFI gatvė: komisijos narė Rūta Ščiogoliovaitė ilgai abejojo, ar tau pasakyti „taip“. Ką tą akimirką jautei?

Mažvydas: tą akimirką, mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Neslėpsiu, tą vakarą patyriau fiasko. Buvau nusivylęs savo pasirodymu, bet dėl to kaltinau tik save. Tada maniau, kad širdis iššoks iš krūtinės. Net sunku žodžiais apsakyti, ką jaučiau, tik žinau, kad tos akimirkos niekada nepamiršiu, tas žodelis jau tada galėjo padėti tašką mano karjerai.

DELFI gatvė: komisijai prižadėjai, jog kitą kartą sudainuosi tokią dainą, kurioje atskleisi savo balso galimybes. Ar jau repetuoji?

Mažvydas: po ilgų apmąstymų pagaliau išsirinkau dainą, kurią atliksiu. Jau pradėjau labai aktyviai tam ruoštis. Visgi pažadėjau ne tik komisijai, bet ir žmonėms, kurie yra viso to liudininkai.

DELFI gatvė: kokią dainą dainuosi?

Mažvydas: jeigu pasakyčiau, tai būtų tas pats, kaip lošiant kortomis jas atversti (šypsosi). Dainuosiu tai, kas man labai patinka. Abejoti savo sprendimu jau nebegalima, taigi, tikiu, kad ir žiūrovams mano pasirodymas patiks.

DELFI gatvė: ko tikiesi iš televizijos projekto „Lietuvos talentai“?

Mažvydas: tikiuosi, jog bus suteiktos geros galimybės pasirodyti Lietuvai, kad žmonės mane atsimins, jog nuveikiau kažką gražaus ir prasmingo. Tikiuosi, kad būsiu pastebėtas žmonių, kurie galbūt norės su manimi dirbti, kurie manyje įžvelgs talentą, kurį galėčiau išnaudoti scenoje, džiuginant žmones.

DELFI gatvė: kodėl taip nori tapti dainininku?

Mažvydas: visi žino tokį posakį: „Jei gali nedainuoti, nedainuok“. Buvo toks sunkus momentas, kai bandžiau tai padaryti, bet tai truko labai trumpai. Aš negaliu nedainuoti, tai tokia mano sielos išraiška ir jos niekas negali užgesinti.

Scena - toks pasaulis, kuriame aš jaučiuosi neapsakomai laimingas ir ta laime galiu pasidalinti su kitais. Jeigu nejausčiau publikos palaikymo, tikrai nedainuočiau, o tai juk pats didžiausias stimulas.

DELFI gatvė: ar sutiktum būti prodiuserių „lėle“, kurie valdytų tavo gyvenimą?

Mažvydas: ne, nesutikčiau. Aš juk esu žmogus ir labai tvirtas. Be galo daug galima padaryti dėl savo svajonės, bet, jeigu tai darys kas nors už mane, siekdamas tik sau naudos, tada tai būtų kalėjimas, kuriame būčiau nelaimingas ir netikras.

DELFI gatvė: kokių turi savybių, kurios tau praverčia pramogų pasaulyje?

Mažvydas: tai, kad scenoje atsiduodu kūnu ir siela. Nes publika, tai – aš, o aš - tai publika. Žmonės sako, kad manyje tvyro charizma, manau, kad ji man labai praverčia. Man daug padeda improvizavimas, nes tai, ką padarai netikėtai, gali nustebinti, o nustebinti reikia visada. Tikiu, kad mano pasitikėjimas savimi yra viena didžiausių vertybių, nes: „Ką darai gerai, daryk gerai“. Tuo vadovaujuosi visada, kad man ir kitiem būtų gera.

DELFI gatvė: kaip įsivaizduoji save scenoje tarp dabartinių atlikėjų?

Mažvydas: kaip ir visose srityse yra profesionalų ir neprofesionalų, tarp mūsų atlikėjų - taip pat. Tarp jų yra žmonių, su kuriais dar tikrai negalėčiau lygiuotis, bet yra tokių, kuriems niekuo nenusileisčiau ir net lenkčiau. Manau, kad Lietuvos scenoje man vietos dar yra, juk visada reikia kažko naujo, o aš tikrai galiu tai pademonstruoti.

DELFI gatvė: kuris lietuvių atlikėjas tau – idealas?

Mažvydas: Lietuvoje yra nemažai puikių atlikėjų, kurie man patinka, bet labiausiai žaviuosi Steponu Januška, jį laikau džiazo virtuozu. Taip pat labai vertinu Sasha Son(g) , Rūtą Ščiogolevaitę, Vytautą Juozapaitį.

Jie visi turi tikram dainininkui reikalingų savybių, galiu iš jų daug ko pasimokyti. O idealo neturiu, jeigu turėčiau tai labai kenktų man, nes neieškočiau savyje kažko naujo, nes kopija niekada nepralenks originalo. Noriu visada išlikti Mažvydu, tokiu vieninteliu.

DELFI gatvė: po projektų sulaukei daug dėmesio iš merginų?

Mažvydas: niekada nesiskundžiau merginų dėmesiu, o žinote, jog vaikinai, pasirodę televizijoje, ypač jo sulaukia. Nelabai apie tai galvoju, nors jo ir sulaukiu, visada tikiuosi, kad jis dėl mano gerų pasirodymų.

DELFI gatvė: kur mokaisi?

Mažvydas: studijuoju Mykolo Romerio universitete teisę ir valdymą. 

DELFI gatvė: kokius dar turi pomėgis be dainavimo?

Mažvydas: be dainavimo, kai tik turiu laisvo laiko, mėgstu pažaisti krepšinį ir futbolą. Labai mėgstu keliauti, esu aplankęs daug Europos šalių, gaila, kad tam laiko jau nebeliko. Visai neseniai pradėjau lankyti chorą, taip pat groju orkestre.

DELFI gatvė: kaip leidi laisvalaikį?

Mažvydas: laisvalaikį mėgstu leisti su draugais. Nesu žmogus, kuriam visada reikia didelės kompanijos žmonių, man patinka su artimiausiais žmonėmis eiti pasivaikščioti, o kartais ir į kokį klubą užsukti (šypsosi). Darbo dienomis su draugais, kur nors išeiti laiko neturiu, tai galiu padaryti tik savaitgaliais, bet ir per juos dažnai renkuosi vakarus, per kuriuos galiu dainuoti, groti.

DELFI gatvė: ar turi merginą?

Mažvydas: taip, turiu merginą. Draugaujame jau ilgai.

DELFI gatvė: kokią dabar turi svajonę?

Mažvydas: turiu daug svajonių, tačiau šiuo metu labiausiai trokštu gerai pasirodyti „Lietuvos talentų“ pusfinalyje, kad manimi didžiuotųsi tėvai, draugai, giminaičiai ir visi žmonės, kuriems patinka tai, ką darau. Nes viską, ką darau, darau ne tik dėl savęs, bet ir dėl jų visų.

DELFI gatvė: kaip susidomėjai muzika?

Mažvydas: muzika domiuosi ir ja gyvenu nuo pat mažens. Pradinėse klasėse dainavau chore, kol mama nenuvedė į menų mokyklą, ten susižavėjau trimito garsais ir pradėjau mokytis juo groti.

Baigiau menų mokyklą, gerai mokėdamas groti ir trimitu, ir akordeonu. Pabaigęs menų mokyklą netvėriau savyje norėdamas, kuo nors dar užsiimti, pradėjau lankyti teatrą, o neilgai trukus, pasirodžius antrajam „LNK“ projektui „Kelias į žvaigždes”, nusprendžiau išbandyti save ten.

Tame projekte mane „užvedė“ nuskambėjusi daina „Žmonės viską gali”. Nusprendžiau pasirodyti talentų vakare, kuris vyko mano mokykloje. Buvau tvirtai įsitikinęs, kad viską nuspręs ten susirinkusi publika, ar man dainuoti toliau ar ne.

Tą vakarą publikos ovacijos tiesiog griaudėjo, kai atlikau savo pasirinktą kūrinį. Viską puikiai atsimenu, dainą kartojau tris kartus (šypsosi).


DELFI gatvė: o pats nebandei pildyti anketos į realybės šou „Kelias į žvaigždes 3“?

Mažvydas: buvo kilusi tokia mintis, tačiau tuo metu aš buvau vienuoliktoje klasėje, man buvo septyniolika metų, o šio šou taisyklės leido dalyvauti tik nuo aštuoniolikos. Todėl nusprendžiau palaukti kitų projektų, žinojau, kad jų bus dar ne vienas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis