Interviu su Carrie Underwood (video) (foto)

„American Idol“ ketvirtajame sezone laimėjusi dainininkė Carrie Underwood pelnė keturis „Grammy“ apdovanojimus ir buvo tituluota 2009 m. Kantri muzikos akademijos (ACM) Metų atlikėja. Šiemet ji pripažinta Kantri muzikos asociacijos (CMA) bei ACM Geriausia metų dainininke.

Lapkričio mėnesį pasirodė naujas C. Underwood albumas „Play On“. Jos dainos patinka visiems: ir country muzikos gerbėjams ir pop baladžių mėgėjams.

Muzikos naujienų portalas „TeenMusic“ kalbėjosi su C. Underwood ne tik apie jos muziką ir Šv. Kalėdų šventimo tradicijas, bet ir įžymius draugus, dainininkės pomėgius…

Taip pat klausėme patarimo būsimiems realybės šou dalyviams, besistengiantiems sekti jos pėdomis.

- Carrie, prieš tavo karjerai įgaunant pagreitį, kokios būdavo tavo Šv. Kalėdos, kai augai, ir kokią vietą užėmė muzika?

C. Underwood: kol augau, mes šeimoje neturėjome daug tradicijų, bet Šv. Kalėdų vakarą mes visada švęsdavome. Žinoma, Šv. Kalėdų rytą ateidavo Kalėdų senis.

Mes turėjome kalėdinių muzikos įrašų, bet jie nebuvo kažkurio vieno konkretaus atlikėjo. Man tiesiog patinka choras arba kažkas panašaus.

Mes turėjome senų muzikos įrašų, kurių aš visada klausydavausi per Šv. Kalėdas. Aš ir dabar juos turiu. Ačiū Dievui, mano mama jų neišmetė. Man vis dar patinka jų klausytis. Tai man primena Šv. Kalėdas.

- Bradas Paisley yra super patrauklus. Kaip tau sekėsi kartu su juo vesti Kantri muzikos asociacijos (CMA) apdovanojimų ceremoniją? Kiek suprantu, jis pasirodys ir tavo kalėdiniame koncerte. Atrodo, kad judu puikiai sutariat, tiesa?

C. Underwood: Bradą ir mane sieja šiokia tokia istorija. Ne per seniausiai man teko kartu su juo dalyvauti koncertiniame ture, jis yra tiesiog nuostabus vaikinas. Man pasisekė, kad turėjau galimybę per pastaruosius kelerius metus pažinti jį ir praėjusiais metais man teko vesti kartu su juo renginį.

Aš jaučiuosi taip, kad kuo daugiau mes esame šalia vienas kito, tuo mums jaukiau vienas kito draugijoje ir reikalai vis gerėja ir gerėja. Jis nuostabus vaikinas.

Buvo smagu kartu vesti Kantri muzikos asociacijos (CMA) apdovanojimų ceremoniją. Man atrodo, mes gerai pasirodėme. Aš didžiavausi mumis abiem, kad sugebėjom nepridaryti klaidų.

Tai buvo labai smagu ir, taip, jis pasirodys kalėdiniame koncerte. Mes atliksime vieną dainą kartu ir jis padainuos vieną savo dainą.

- Ar tu vis dar žiūri „Amerikos dievaitį“?

C. Underwood: taip, žinoma. Kaip dalyvė ir kaip gerbėja aš visada dievinsiu „Amerikos dievaitį“. Dabar man taip keista jį žiūrėti ir galvoti: „O, Dieve, aš dalyvavau šiame šou“. Bet man patinka ten dalyvaujantys žmonės. Man patinka jį kuriantys žmonės. Aš norėčiau sugrįžti ir pasikalbėti su dalyviais. Aš, kaip ir visi kiti, balsuoju, taigi, puikiai viską suprantu, kaip gerbėja ir kaip dalyvė. Aš žinau abi puses.

- Laimėjai „American Idol“. Ką patartum dabartiniams „American Idol“ dalyviams?

C. Underwood: aš manau, kad bet kuris dalyvis, kuris yra iš „Amerikos dievaičio“ šou ir gerai pasirodo per „Amerikos dievaitį“, turi išlikti ištikimas tam, už ką žmonės balsavo.

Man teko matyti, kai žmonės yra vienokie šou, o, kai nebedalyvauja šou, bando daryti kažką kito. Žmonės balsuodami pasako, kad jiems patinka tas žmogus toks, koks yra.

Taigi, aš manau, labai svarbu atminti, kodėl žmonės balsavo už tave ir, žinoma, sukryžiuoti pirštus, sukalbėti trumpą maldelę ir tikėtis, kad žmonės įvertins tai, ką tu darai.

- Kokie atlikėjai yra tavo kompaktinių diskų kolekcijoje arba tavo „iPod“ grotuve, kas nustebintų žmones, kad tu to klausaisi?

C. Underwood: nuoširdžiai, aš klausausi visko. Aš esu „Amerikos dievaičio“ gerbėja, taigi, aš turiu daug šio šou dalyvių dainų savo „iPod“ grotuve. Man patinka klasikiniai kūriniai. Man patinka „Rolling Stones“ ir kitos grupės, su kuriomis mane supažindino tėvai, „Creedence Clearwater Revival“.

Man patinka Ne-Yo... Mano „iPod“ grotuve tiesiog didelė netvarka. Niekada nežinai, ko klausysi, kai paspausi mygtuką „Play“. Visgi, aš manau tai yra gerai. Man tiesiog patinka pati muzika.

- Ar kada nors galvojai pati įrašyti kalėdinę dainą?

C. Underwood: man labai pasisekė, praėjusiais metais aš įrašiau kelias dainas. Praėjusiais metais aš buvau labai užsiėmusi, tiesiog neturėjau laiko įrašyti visą albumą, bet man patiktų tai padaryti.

Man patinka klasikinės Šv. Kalėdų dainos. Jos jau seniai gyvuoja ir visi jas žino ir, kalbant apie Šv. Kalėdų dainas, man patinka jas atlikti tradiciškai. Aš manau, kad yra daug dalykų, kurie yra tobuli, būdami tokie, kokie yra.

- Ar turi mėgstamiausią Šv. Kalėdų dainą?

C. Underwood: man patinka tokios dainos, kaip „O, Šventa naktie“ („O Holy Night“). Manau, tai turbūt mano mėgstamiausia daina, dar „Mažas būgnininkas“ („Little Drummer Boy“) ir panašios dainos. Aš turiu jas savo senuose įrašuose. Tai tiesiog dainos, kurios priverčia mane pajausti kalėdinę nuotaiką.

- Kokia buvo geriausia tavo per Šv. Kalėdas gauta dovana?

C. Underwood: o, nežinau. Prisimenu, kai buvau maža, labai norėjau televizoriaus. Po egle neradau pakankamai didelės dėžės, į kurią tilptų televizorius. Taigi, nuliūdau. O mano mama suvyniojo nuotolinio valdymo pultelį...

- Ką šiais metais veiksi per Šv. Kalėdas?

C. Underwood: aš praleisiu jas su savo šeima. Šeimoje mes neturime daug tradicijų ir tai - pati svarbiausia šventė. Mes prisivalgome, bet, žinoma, bandome prisiminti ir tikrąją Šv. Kalėdų reikšmę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis