DELFI gatvės rinkimai: išrink geriausią naują 2009 metų žvaigždę (balsavimas)

Per šiuos metus pramogų pasaulyje pasirodė ne viena nauja žvaigždė. Vieni išgarsėjo savo talentu, kiti - skandalais, treti - savo charizma, dar kiti - nuoširdumu.

Gal tikrai pats laikas susirūpinti pramogų pasaulio senbuviams: naujos žvaigždės vos per metus spėjo užkariauti ne tik televizijos prodiuserių malonę, bet ir žiūrovų palankumą.

Per šiuos metus pramogų pasaulyje pasirodė ne viena nauja žvaigždė. Vieni išgarsėjo savo talentu, kiti - skandalais, treti - savo charizma, dar kiti - nuoširdumu. Gal tikrai jau pats laikas pramogų pasaulio senbuviams susirūpinti: naujos žvaigždės vos per metus spėjo užsitarnauti ne tik televizijos prodiuserių malonę, bet ir žiūrovų palankumą.

Besibaigiant 2009 metams, DELFI gatvė siūlo savo skaitytojams išrinkti geriausią naująją žvaigždę.

O rinktis yra iš ko, geriausia, nauja žvaigžde pretenduoja tapti: gruzinė televizijos projektų dalyvė Šorena, televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius, blondinė atlikėja Greta Petrauskaitė, naujoji Lietuvos „misė“ Vaida Petraškaitė, visame pasaulyje pagarsėjusios dvi lietuvaitės Vaida ir Rosita, žinomos kaip „kniaukiančios katės“, architektas Jurgis Jurevičius, projekto „Muzikos akademija 2“ lyderiai: Eglė ir Kafka, reklamos agentūros vadovas Edmundas Štengeris – Mundis.

Gruzinė Šorena Džaniašvili, kiek daugiau nei prieš metus, atvyko į Lietuvą. Vilniuje vedė televizijos laidą, kurią galėjo matyti ir Gruzijos gyventojai. Per taikos Gruzijoje palaikymo akciją, ją, giedančią savo šalies himną, pastebėjo LNK projekto „Muzikos akademija” organizatoriai ir pakvietė į šou.

Šiame šou Šorena buvo vienintelė neprofesionalė, bet žiūrovai ją labai palaikė. Šorena šio projekto nelaimėjo, bet šių metų žiemą ji su Stano laimėjo 3 –ąją vietą projekte „Žvaigždžių duetai”.

„Žvaigždžių duetuose“ Šorena laimėjo ne tik bronzinį mikrofoną, bet ir susipažino su kitu projekto dalyviu, aktoriumi Audriumi Bružu, kuris tapo širdies draugu.

Vėl rudenį, naujame televizijos sezone gražuolę Šoreną išvydome šokių projekte „Šok su manimi”, kur ji šoka su profesionaliu šokėju Deividu Meškausku. Pora – viena iš lyderių. Taip pat Šorena šmėžuoja televizijos laidoje „Dar pažiūrėsim”.

Justinas Jankevičius kaip Seimo nario Roko Žilinsko antrininkas sužibėjo televizijos humoro laidoje „Humoro klubas”. Šiame projekte neprofesionalus humoristas taip pralinksmino žiūrovus, jog televizijos prodiuseriai susigriebė už galvų: „Atsirado nauja televizijos žvaigždė”.

Taip, jį jau galime laikyti žvaigžde. Jis buvo pakviestas vesti prestižinį televizijos projektą „Auksiniai Svogūnai 2009”, rudenį tapo naujos televizijos laidos „TV Antis“ vedėju, taip pat sėkmingai dalyvavo televizijos projekte „Šok su manimi”.

Visi prisimena atlikėjo Soliario ir grupės „SEL” lyderio Egidijaus Dragūno dainą „Noriu žinot“. Daina atlikta su paaugle Greta Petrauskaite. Maža to, kad daina užkariavo radijo stočių topus, šią trijulę dažnai buvo galima išvysti televizijos laidose.

Gretai teko pajusti, ką reiškia būti žvaigžde: laidų filmavimai, pirmieji gandai, jog žavioji blondinė užmezgė romaną su Soliariu, o kur dar straipsniai žurnaluose, liaupsinantys jauną dainininkę, žvaigždžių vakarėliai. Rudenį, atlikėja pasirodė televizijos projekte „Muzikos akademija”, bet ji greitai paliko projektą. Reikia, tikėtis, jog šios dainininkės populiarumas – ne laikinas.

Tapti žvaigžde galima, ir laimėjus grožio konkursą „Mis Lietuva2009”. Juk buvusios „misės”: Jurgita Jurkutė – buvusi serialo „Moterys meluoja geriau” aktorė, dabar projekto „Šok su manimi” vedėja, Gabrielė Martirosianaitė išbandė jėgas seriale „Moterų alėja”, dabar – dažna viešnia žvaigždžių vakarėliuose.

Taigi, šiais metais grožio konkursą „Mis Lietuva 2009” nugalėjo kaunietė Vaida Petraškaitė. Pavasarį grožio konkurse „Mis Laikinoji sostinė 2009” ji taip pat iškovojo karūną. Dabar Vaida Pietų Afrikoje ruošiasi grožio konkursui „Mis Pasaulis 2009”. Po šio konkurso, Vaida neatsisakytų išbandyti savo jėgas televizijoje.

Dvi lietuvaitės, Vaida ir Rosita Londone dalyvavo realybės šou „X Factor" atrankoje, po kurios pagarsėjo kaip „kniaukiančios katės". Taip jas pavadino realybės šou komisijos narys Simonas Cowelas.

Merginos pasivadino „Dreamgirls" pseudonimu. Jos įveikė keturis atrankos etapus, bet penktajame etape joms nepavyko gerai atlikti Robbie Williamso dainos „Angels". Po šio pasirodymo iš merginų juokėsi ne tik komisijos nariai, bet ir žiūrovai.

Merginos buvo drąsios ir sudalyvavo LNK pokalbių šou „Valanda su Rūta", kurioje dainavo. Nors merginoms padėjo pasiruošti Stano, jos pasirodė tragiškai. Dar prieš šią laidą buvo kalbama, jog merginomis domisi televizijos projektų „Muzikos akademija“ bei „Lietuvos talentai“ prodiuseriai, bet jų dalyvauti šou niekas taip ir nepakvietė. Vaida ir Rosita toliau dirba modeliais Londone.

TV3 projekte „Šok su manimi" vienintelis niekam nežinomas dalyvis Jurgis Jurevičius įveikė atranką ir, surinkęs daugiausiai DELFI skaitytojų balsų, pateko į šį projektą. Dauguma skeptikų abejojo, ar architektas ilgai išsilaikys projekte, bet jam ir jo partnerei Viktorijai Kunauskaitei sekasi gerai.

Komisija šiai porai negaili liaupsių, žiūrovai taip pat aktyviai balsuoja už pasirodymus. Kas žino, galbūt gražuolis Jurgis Jurevičius, paragavęs populiarumo, ir toliau šmėkščios televizijos ekrane. Juk sakoma: „Kartą paragavęs televizijos eterio, negali sustoti".

Edgaras Kapočius – Kafka sužibo televizijos projekte „Muzikos akademija 2“. Tiesa, jis šiame projekte patyrė pralaimėjimo kartėlį, bet jį projekto komisija sugrąžino į projektą. Jis – pirmasis projekto dalyvis, kuris kovodamas dėl išlikimo surinko daugiausiai žiūrovų balsų, tiesiog magišką skaičių 4444. Jo daina „Neįtikėtina“ radijo stoties „Lietus“ Top 20 - pirmojoje vietoje jau keletą savaičių.

Kita projekto „Muzikos akademija 2“ lyderė – Eglė Jakštytė. Dar prieš projektą, ji buvo apibūdinama kaip „sienų griovėja“. Mergina gyvena Utenos rajone, lanko mokyklą, šiais metais – abiturientė.

Dar prieš projektą atlikėja jaudinosi, kad tik neatšaltų santykiai tarp jos ir vaikino, draugaujant per atstumą. Įpusėjus projektui, Eglė išsiskyrė su vaikinu. Galbūt santykių pabaigą nulėmė didėjantis merginos populiarumas.

Ji sužavėjo ne tik projekto žiūrovus, bet ir komisijos narius: atlikėjus Rositą Čivilytę, Kastytį Kerbedį. Dauguma žmonių mano, jog Eglė laimės projektą. Ar taip atsitiks? Pamatysime, netrukus...

Verslininkas Edmundas Štengeris – žinomas, kaip Mundis dalyvavo televizijos projekte „Žvaigždžių duetai“, kuriame dainavo su atlikėja Rūta Ščiogolevaite. Pora laimėjo antrąją vietą. Mundis yra ragavęs dainininko duonos prieš daugiau nei dešimt metų, bet išvyko į Rygą, kur įkūrė reklamos agentūrą.

Kaip tikras reklamos specialistas, jis sensacijomis viliojo žurnalistus ir tapo žinomu šou veikėju. Atlikėjas prieš porą mėnesių pristatė savo dainą „Meilė neklysta“. Dabar jis dalyvauja televizijos laidoje „Rožių kerai“, kur savo aštria kritika vertina žaviausias Lietuvos moteris.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis