Grupė „Vaikaičiai“ įrašė dainą su Vaidu Baumila (video)

Linksma estrados grupė „Vaikaičiai“ susikūrė tik šių metų pavasarį, bet jau gali pasigirti ne tik savo autorinių dainų įrašais, bet ir vaizdo klipais, kuriuos lengvai galima rasti internete.

Šįkart senosios lietuviškos estrados kūrinius perdainuojanti grupė „Vaikaičiai“ savo gerbėjus nustebino, įrašę bendrą dainą su pop žvaigžde Vaidu Baumila. Bendru „Vaikaičių“ ir Vaido kūriniu tapo Antano Čepo daina „Tai todėl todėl“.

Grupės „Vaikaičiai“ nariai DELFI gatvei pristatė savo video klipą bei papasakojo apie jo filmavimo užkulisius.

Vaidas filmavosi klipe niekieno neverčiamas

Grupės „Vaikaičiai“ narių automobiliuose, kompiuteriuose, muzikos grotuvuose jau seniai skambėjo estrados dainininko Antano Čepo daina „Tai todėl todėl“.Vaikinai jau seniai mąstė ją perdainuoti ir taip pristatyti dainą tiems, kurie nėra girdėję šio kūrinio.

Žinomas atlikėjas Vaidas Baumila svečiavosi grupės „Vaikaičiai“ nario namuose, kaip tik tuo metu grupė įrašinėjo dainą. Vaidui labai patiko daina. „Tada pasiūlėme Vaidui įrašyti šią dainą kartu. Jis mielai sutiko,“ - pasakoja grupės narys Irmantas.

Pats Vaidas pasakojo, kad tai jam buvo linksma pramoga: „Taip, pats, niekieno neverčiamas atlikau šį kūrinį, o vėliau ir klipe filmavausi. Juk puiki daina, todėl ir sutikau ją sudainuoti. O klipo filmavimas – taip pat smagi atrakcija – juk nedaugelis atlikėjų šiais krizės laikais klipus filmuoja,” – šmaikštavo atlikėjas.

Vaizdo klipas geriausia reklama grupei

Linksma estrados grupė „Vaikaičiai“ susikūrė tik šių metų pavasarį, bet jau gali pasigirti ne tik savo autorinių dainų įrašais, bet ir vaizdo klipais, kuriuos lengvai galima rasti internete.

Vaikinams vaizdo klipo idėja kilo, vaikščiojant rudenį po parką, juos įkvėpė šnarantys medžių lapai. „Kai filmavome buvo labai šalta, bet visi linksmai praleidome laiką,“ - kalba grupės narys.

Grupės klipas patalpintas internete. Jį gali išvysti kiekvienas norintis. Taip pat visai neseniai klipas pasiekė ir „Sveikinimų koncerto“ laidą.

Niekas nedrįsta ginčytis, kad pastarąją laidą žiūri pusė Lietuvos, tad grupės nariai su Vaidu džiaugiasi puikia reklama.

Norėtų padainuoti su skandaliste Erika

Grupės nariai labai mėgsta žiūrėti ir aptarinėti kitų atlikėjų vaizdo klipus, dažniau juos žiūri ne per jaunimo muzikinį kanalą „MTV“, o per - „Sveikinimų koncertą“: „Tai, ką mes darome ir kuriame tikrai turime, kur parodyti.“

Paklausius „Vaikaičių“ apie jų mėgstamus klipus, jie prisipažino, jog tikrai gerų dar nematė. „Nors, atlikėjo Romo Dambrauskas dainai „Vėjas“ yra susukęs visai neblogą klipą. O kur dar Livetos ir Petro Kazlauskų klipai su „pradalgėm“ ir senom močiutėm. Kai pagalvoji, gal ir yra tų mėgiamų,”- kalba grupės narys Irmantas Karpis.

„Vaikaičiai“, įrašę daina su Vaidu Baumila, jau svajoja apie naują estradinę dainą, kurią norėtų atlikti su skandaliste Erika, kuri neseniai policijos nuovadoje išsirengė nuogai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis