Įsimintiniausios žvaigždžių Kalėdos

Šiandien, Kūčių dieną, visi rimsta po kelias savaites trukusios Kalėdinės dovanų pirkimo panikos: mamos, močiutės ima gaminti šv. Kūčių stalo valgius, vaikai sėda melstis prie stalo, visus aplanko rami Kalėdų stebuklo laukimo nuotaika.

Šią šventinę dieną DELFI gatvė pakvietė į pokalbį kelias garsias scenos žvaigždes, kad šios pasidalintų savo „žvaigždiškų“ Kalėdų nuotaikomis. Pasikalbėti sutiko romantiškoji Taja, grupės „BM“ narė Rasa, scenos debiutantė Giedrė bei grupės „Patrulis“ narys Gytis Balčiūnas. Šie nestokojo geros nuotaikos ir linksmų įsimintiniausių švenčių prisiminimų.

Kalėdas švenčia su artimiausiais žmonėmis

„Kalėdos man yra pačios gražiausios ir jaukiausios metų šventės. Visas gruodis man jau būna smagus ir nuotaikingas. Matyt, iš vaikystės likę šilti prisiminimai, kurie nepalieka ir dabar. Stengiuosi, kad ir mano vaikams Kalėdos būtų kuo smagesnės,“ – pasakoja atlikėja Taja.

Kūčių rytą, dainininkė su savo mama, sese ir močiute pasidalina, ką kuri gamins. Visada atlikėjos močiutė kepa kūčiukus ir aguonų pyragą, mama daro silkę bei kepa tortą, sesuo daro mišraines, o Taja gamina žuvį.

Blogiausia Kalėdų dovana buvo sportbačiai

Atlikėja vaikystėje rašydavo Kalėdų Seneliui laiškus. Bet ji niekada negaudavo dovanų to, ko norėdavo. Dainininkė net bandė spėlioti, kodėl Kalėdų Senelis neatsižvelgia į jos norus. Ji galvodavo, jog galbūt ne ten laišką išsiuntė, gal Kalėdų Senelis negavo jo, ar neužsuko į tą parduotuvę, kurioje – jos reikiama dovana.

„Kai buvau keturiolikos metų, kai kažkaip visiškai nebuvo nuotaikos, na, matyt, žinoma, dėl paauglystės hormonų, man Kalėdų Senelis padovanojo sportinį kostiumą ir sportinius batelius. Na, taip, aš tuomet sportavau, bet ši dovana man įsiminė, kaip pati blogiausia, kokia gali būti, tad savo vaikams niekuomet nedovanoju per Kalėdas ar gimtadienius drabužių,“ – šypsodama pasakoja dainininkė Taja.

Fejerverkus palydi autostradoje

Rasa iš grupės „Blogos mergaitės“ pastaruosius kelis metus į Naujametinį balių papuldavo tik po dvylikos, nes dažniausiai koncertuodavo.„ Fejerverkus palydžiu autostradoje. Todėl organizuoti šios šventės nesiimu, tai už mane padaro draugai, o man belieka prisijungti,“- juokdamasi pasakoja atlikėja.

Rasai geriausi Naujieji metai buvo 2008-ieji, tuomet ji šventė tris dienas Vilniuje su artimiausiais žmonėmis. Tokiame ilgame pobūvyje mergina dar nebuvo buvusi.

Per paskutinę Naujųjų metų šventę, Rasa vartėsi lovoje - grįžusi po dviejų koncertų, niekaip negalėjo prisiversti linksmintis.


Kitų metų tikslus susirašo į knygutę

Šiais metais mergina Naujuosius sutiks sodyboje, Kauno rajone, kurioje bus apie 30 žmonių. Šią šventę draugų kompanija organizuoja jau mėnesį. „Neįsivaizduoju šios šventės be fejerverkų ir šampano,“ - kalba atlikėja.

Artėjant Naujiesiems metams, dažnas žmogus susimąsto, kokie metai buvo, kokius tikslus reiktų pasiekti artėjančiais metais. Grupės „BM“ narė Rasa – ne išimtis. Ji susimąsto apie praėjusius metus, apie padarytus ir nepadarytus darbus, apie tai, kas pasikeitė ir kas naujo įvyko per tą laiką.

„Mintyse keliu sau tikslus ateinantiems metams, o paskutinę, gruodžio 31 dieną užsirašau juos į užrašų knygutę,“ - pasakoja Rasa.

Šaudydavo petardas

Naujasis grupės „Patruliai“ narys Gytis Balčiūnas žiemos švenčių neįsivaizduoja be šalčio, nuo kurio tvoros „pokši“, ir šypsenų, kai žmonės nuoširdžiai džiaugiasi. Pats paauglystėje Naujuosius metus sutikdavo kieme su bendraamžiais.

„Sprogdindavau petardas, eidavau prie eglutės, o tada sušalęs lėkdavau namo ir, žiūrėdamas į apgirtusius suaugusius, galvodavau: „Negi ir aš toks būsiu?“ Ir dabar jau galiu atsakyti į šį klausimą,“ - juokdamasis pasakoja atlikėjas.

Šiais metais per Naujuosius metus Gytis koncertuos Klaipėdoje. Jam šie metai buvo įkvepiantys, paskatinantys, dvasingi, sportiški, permainingi, muzikalūs.

Naujieji artistų apsuptyje

Šiais metais atlikėja Giedrė pradėjo savo muzikinę karjerą, todėl jai šie metai buvo ypatingi. O Naujųjų metų šventės – visada ypatingos. Jai labiausiai įsiminė, kad ji švęsdavo su tėvais, artistų apsuptyje, vyresnių draugų rate. O labiausiai įstrigo 2000 metų sutiktuvės, kai dainininkė laukėsi dukros, kuri gimė po kelių dienų.

Šiais metais dainininkė dar nežino, kur švęs Naujuosius metus. „Turiu kelis pasiūlymus, bet kol kas net laiko neturėjau apie tai pasvarstyti. Tai bus spontaniškas sprendimas. O gali taip atsitikti, jog per Naujuosius metus dirbsiu. Dar yra kelios dienos,“ - šypsodama pasakoja dainininkė.

Prasidės dar geresni metai!

Baigiantis metams Giedrė yra įsitikinusi, kad kiti metai bus dar geresni nei buvusieji.

Jai šie metai buvo emocingi, sunkūs, turtingi, bet ji nieko nekeistų, nes pradėjo savo solinę karjerą, apie kurią svajojo jau keletą metų. Ir jai puikiai sekasi. Kitais metais atlikėja dalyvaus televizijos projekte „Žvaigždžių duetai“, kuriame dainuos su Lietuvos garsiausiu „katinu“ Viliu Tarasovu.

„Kad būčiau tokia laiminga, kaip paskutinius šių metų mėnesius. Pasirodo, žmogui tikrai reikia nedaug, kad laimė būtų ne kažkur šalia, bet kartu su tavimi,“ - pasakoja atlikėja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis