Dėl apvalių kūno formų dar kartą sukritikuota Rihanna: „Neketinu tapti svorio verge“ (FOTO)

Atlikėja Rihanna - viena atviriausių ir nebijančių tiesos rėžti įžymybių Holivude. Santūresni jos prisibijo, o į gyvenimą aukštai pakelta galva žvelgiantys ją dievina.

Grožio kompanijos Sephora renginyje, kuriam dirigavo pati Rihanna, atlikėja kaip visuomet atrodė pasitikinti savimi ir iš tolo skleidė charizmą. Patrauklumą pabrėžiantį įvaizdį pasirinkusi atlikėja suspindėjo aukso bei odos motyvais. Deja, daugiau dėmesio sulaukė ne pats Rihannos dalyvavimas renginyje ar apranga, o kaip įprasta šiuo metu, jos pakitusios kūno formos.

Rihanna ir toliau rodosi priaugusi kilogramų, tačiau sveika ir harmoninga. Viename interviu prieš keletą savaičių Rihanna prisipažino, jog žino, kokią nuomonę apie ją šiuo metu yra susidarę aplinkiniai, tačiau jai ji nė motais, nes ji neketina tapti savo kūno formų verge bei mėgaujasi kiekviena gyvenimo jai suteikta akimirka.

Rihanna
Rihanna
Vida Press

Rihanna ne kartą žiniasklaidoje prisipažino, jog tiesiog negali nejudėti - tiek scenoje, tiek paprastame gyvenime. Šokius dievinanti atlikėja anksčiau ne tik praleisdavo valandų valandas repetuodama pasirodymams, bet taip pat užsukdavo į sporto salę, kurioje dailindavo kūno formas. Iš tiesų - prieš keletą metų Rihanna buvo tarsi podiumų deivės! Šiuo metu Rihanna kiek apvalesnė - matyti pagurklis, rankos bei kojos kur kas pilnesės nei anksčiau.

Rihanna
Rihanna
Vida Press

Na, priaugusi ar numetusi keletą kilogramų ar, Rihanna visuomet išliks scenos pricese, kuriai nėra lygių. O tariamas apvalumas ją net puošia!

Rihanna
Rihanna
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis