Dailininkė Agnė konstruos lūpdažį - milžiną


Dailininkė Agnė konstruos lūpdažį - milžiną%
Panele.lt, nuotrauka Vytenio Kriščiūno

Savo kūryboje mergaitiško gyvenimo akimirkas subtiliai vaizduojanti Agnė Kišonaitė sugalvojo pastatyti paminklą visų kosmetinių gyventojui -  lūpdažiui. Ji ruošiasi sukurti 2,5m. aukščio meno objektą iš daugiau nei 6000 lūpdažių. Kaip jai tai pavyks? O gi su jūsų pagalba!

Su Agne susitikome jos jaukiuose namuose - studijoje Užupyje, kur mergina kuria ir gyvena jau trejus metus. Kaip jai pavyksta atsiriboti nuo virtuvės ir televizoriaus bei pasinerti į kūrybą? "Man tai visiškai natūralu. Atsikeliu ryte, pasidarau kavos ir einu tapyti. Esu disciplinuota, nelaukiu mūzų antplūdžio, mano darbai kruopščiai suplanuoti" - pasakojo menininkė.

Tapyba ji užsiima trejus metus, nors ir prieš tai buvo arti meno, baigė grafinio dizaino ir interjero studijas. Ryškūs Agnės paveikslai puošia ne tik sienas, bet ir rūbus! Menininkė pati sukuria suknelių ir palaidinių dizainą, juos pasiuva siuvėja, o tada ant drabužių atsiranda Agnės paveikslų fragmentai. 

Sukurti meno objektą iš lūpdažių Agnė norėjo jau seniai, kai ruošėsi pirmajai savo parodai, tačiau ilgai užtruko rėmėjų paieškos. Kosmetikos firma "AVON" sutiko pagelbėti, skyrė 1000 naujų lūpdažių ir organizuoja lūpdažių mainus, kuriuose galite dalyvauti ir jūs! Kaip tai padaryti galite sužinoti 

Prisidėk prie smagios mergaitiškos iniciatyvos ir nepamiršk visada su savimi turėti lūpdažio. Juk vos juo pasidažius, pasijusi tikra dama, kuriai viskas įmanoma!

Agnės paveikslus ir drabužius rasite agneart.com Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis