Iš pilkos kasdienybės - į ryškius modelius! "Panelės" skaitytojos ir jų stebuklinga paroda(PAPILDYTA)

Sėkmingų modelių pasaulis pirmiausiai asocijuojasi su amžinomis dietomis, varginančiais kastingais, fotosesijomis ir trumpomis šlovės akimirkomis žingsniuojant podiumu. Tačiau kartais drabužių kūrėjai ieško paprastų "tikrų" merginų, kurios savo natūralumu suteiktų kolekcijai savito žavesio.

Maždaug prieš mėnesį panele.lt labai mylima menininkė Agnė Kišonaitė, "Lūpdažio - milžino" autorė, skelbė modelių atranką savo parodai "Grožio papildai". Bendrame modelių projekte su panele.lt Agnė aiškiai išdėstė savo viziją: "Nenoriu manekenių! Man reikia tikrų merginų, turinčių savitą stilių ir nebijančių parodyti savo tikrųjų spalvų. Išmatavimai - nesvarbu, noriu, kad panelės gerai jaustųsi "savo kailyje" ir sugebėtų atskleisti mano drabužių moteriškumą". Užduotis buvo tikrai nelengva: kaip surasti tas savitumą išsaugojusias merginas, kurios nebijotų vienai dienai tapti modeliais? Paskelbėme konkursą ir sulaukėme pirmųjų dalyvių.

Mano baimes nurungė skaitytojų aktyvumas. Dalyvavo daugiau nei 200 merginų, ryte atsidariusi savo elektroninį paštą matydavau mirgančius neperskaitytų laiškų skaičiukus. "Sveiki, esu tikrai įdomi asmenybė, manau, kad tikčiau dalyvauti Agnės parodoje" - taip prasidėdavo maždaug kas antras laiškas. Tačiau iš tokios gausybės griežtus Agnės reikalavimus atitiko vos 10. Tai kaip gi atrinkome tą saujelę laimingųjų, kurias pusę dienos gražino stilistai, o kitą pusę fotografavo garsiausi fotografai? Agnė atskleidžia, pagal kokius kriterijus rinkosi merginas ir pataria, kaip sužibėti nuotraukų konkursuose.

AGNĖS KIŠONAITĖS PATARIMAI DALYVAUJANČIOMS FOTO KONKURSUOSE:

1. Nuotrauka. "Labai daug merginų siuntė prastos kokybės nuotraukas, kuriose net veido bruožų gerai nesimato. Merginos, jei jau dalyvaujat foto konkurse, siųskit geros kokybės nuotraukas, mažiausiai - dvi, vieną portretinę, o kitą - visu ūgiu. Pastebėjau, kad geriausiai atrodo dienos šviesoje nusifotografavusios merginos, venkit buitinio apšvietimo".

2. Stilius. "Atminkit, kad nuotraukų konkursuose "pasitinka pagal rūbą", todėl pasistenkint, kad jūsų apranga būtų įdomi. Nereikia puoštis kaip papūgai, tiesiog atminkit, kad rūbai - tai puiki terpė parodyti

savo unikalumą".

3. Savitumas. "Kodėl tu ypatinga? Gal turi kerinčias akis arba ilgus prižiūrėtus plaukus? Žinok savo stipriąsias puses, būtent jos turi geriausiai matytis nuotraukose. Visos mano atrinktos merginos savo nuotraukose parodė išradingumą. Štai viena atsiuntė savo nuotaikų koliažą, kuriame matyti, kaip puikiai ji pozuoja prieš kamerą. Įdomu, iškart patraukė akį!"

Agnė - tikra menininkė, todėl jai merginas reikėjo pamatyti "gyvai", įsitikinti, kad jos - ne tik gražūs paveiksliukai nuotraukose. Todėl ji surengė testinį demonstravimą, kur kiekvienai merginai pritaikė rūbus ir šukuoseną. Parodai merginas šukavo plaukų meistrė Rūta Morozovienė iš salono "Salon Plius Ozas". "Visos šukuosenos - iš Agnės paveikslų. Rėmiausi ten vaizduojamais motyvais, norėjom, kad merginos taptų lyg paveikslų tęsiniai" - pasakojo stilistė.

Parodoje kalbintos merginos neslėpė džiaugsmo. "Negaliu patikėti, kad mane atrinko, tai laimingiausia mano gyvenimo diena" - pasakojo viena iš modelių. Kita džiaugėsi, kad nereikia avėti aukštakulnių - žudikų ir su jais laviruoti podiumu. "Mes - tokios "pusiau" manekenės, todėl jaudulio nėra, o kad išpuošė taip - labai faina" - pasakojo įspūdingą šukuoseną demonstruojanti parodos manekenė. Nors ir ne profesionalios manekenės, tačiau parodoje merginos šypsojosi kaip supermodeliai reklamose ir šiltai sveikinosi su visais, norinčiais apžiūrėti jų dėvimas sukneles. Agnė džiaugėsi, kad Lietuvoje yra tokių aktyvių ir šaunių merginų. "Jokių modeliams būdingų kaprizų ar ginčų, viskas praėjo lengvai ir sklandžiai. O ir salotų lapų nereikėjo joks graužti - pietums išsikėlėm picų puotą, kad merginos parodos gyvos sulauktų" - juokavo Agnė.

Agnės paroda dar visą mėnesį lauks jūsų apsilankymo. Jeigu norite pamatyti jos darbus ir dailininkės darbo aplinką - užsukite į Gedimino prospekte 35 esančius "Pirklių namus", kur galėsite apžiūrėti Agnės garsųjį "Lūpdažį - milžiną", paveikslus bei sukneles.

O VIENETINĘ AGNĖS PALAIDINĘ LAIMĖJO GRETA MACIJAUSKAITĖ!

"Laimėtoją iš laimėtojų išrinkau Gretą Macijauskaitę - jos progresas buvo didžiausias, ji iš panelės virto tikra manekene! Be to, kas labai svarbu, geriausiai atskleidė nuotaiką, puikiai pozavo. Ji gauna papildomą prizą - mano kurtą palaidinę" - sakė dailininkė Agnė.

Sveikiname nugalėtoją! O kaip jums Gretos pokyčiai?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis