Išsiblaivė: Jennifer Anniston kirpėjas pripažino, kad garsiąją jos šukuoseną sukūrė apsirūkęs (PAMATYK)

Serialo "Draugai" gerbėjai tikriausiai prisimena pirmuosius serialo sezonus, kur aktoriai demonstravo dabar juokinga 90-ųjų stiliuką.

Jennifer Anniston - ne išimtis. Aktorė visą gyvenimą garsėjo tobulomis šukuosenomis, o vaidindama seriale net sugebėjo pakeisti plaukų kirpimų madas. Šukuosena, kurią Jennifer rinkosi filmavimams ilgainiui įgavo "The Rachel" pavadinimą, pagal herojės, kurią seriale įkūnijo Anniston. Merginos visame pasaulyje savo kirpėjų reikalavo apkirpti lygiai taip, kaip matė garsiajame seriale.

Tačiau tikroji šios šukuosenos atsiradimo istorija kiek komiška. Beveik 20 metų su Jennifer Anniston dirbantis plaukų stilistas Chris McMillan prisipažino, kad garsųjį kirpimą sukurė parūkęs "žolytės". "Jau 14 metų esu blaivininkas, todėl manau, kad galiu pripažinti, jog tai, dėl ko moterys visame pasaulyje ėjo iš proto, atsirado man būnant neblaiviam." Pati Jennifer Anniston ne kartą pripažino, kad garsiojo kirpimo nemėgo, bet jam tapus kirpyklų sensacija privalėjo kurį laiką jį demonstruoti ir ekrane.


instagram.com nuotrauka

Nepaisant nepavykusio neblaivaus šedevro, aktorė stilisto neatleido ir jiedu sėkmingai bendradarbiauja iki šiol. Kaip jums garsusis "The Rachel"? Ar išdrįstumėt taip pasipuošti?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis