Karščiausi Lietuvos vaikinai atsako į skaitytojų klausimus!(III DALIS + DAINA!)

Karščiausi Panele.lt patarėjai vaikinų grupė "Kvinta" ir toliau atsakinėja į skaitytojų klausimus! Trečioji jų atsakymų serija - ypatinga, vaikinai sudainavo jūsų, mūsų mielosios skaitytojos, išrinktą dainą.

TAI PAT SKAITYK:gėdingiausios panele.lt istorijos. Kokie košmarai nutiko panele.lt skaitytojoms?

Su kokia mergina draugautų Tautvydas, ar Audrius slapčia susitikinėja su paslaptingąja Rugile, kodėl Vainius toks nedrąsus ir ką vaikinai veiks ateityje? Tai pat sužinosi, kaip jie nustebintų merginą gimtadienio proga bei ko jų klausia vaikinai, kurie skaito panele.lt

Visi atsakymai ir ilgai laukta bei labai populiari vasariška daina - video reportaže. Jei nori užduoti klausimą "Kvintai", užpildyk apačioje esančią formą. Būk išradinga, vaikinai laukia ne tik suktų klausimų, bet ir linksmų užduočių, kurias jie privalės įvykdyti! Mes jau ruošiam jiems išbandymą, o tu?


Kitą savaitę jūsų vėl laukia "Kvintos" staigmena. Komentaruose parašyk, kokią dainą turėtų sudainuoti grupės "Kvinta" vaikinai. Daugiausia "like" (žalių nykščių po komentaru) surinkusią dainą jie pažadėjo padainuoti kitos savaitės video reportaže! Būtinai nurodyk atlikėją ir dainos pavadinimą!

ANTRĄ
ATSAKYMŲ SERIJĄ RASI ČIA
PIRMĄ ATSAKYMŲ SERIJĄ RASI ČIA


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis