Kaip tapti interneto sensacija per 6 sekundes? Susipažinkit, Jerome Jarre ir jo "mirtini" juokeliai (PAMATYK)

Geriausios idėjos gimsta netikėtai ir per akimirką pakeičia tavo gyvenimą. Būtent taip ir atsitiko geros internetinės nuotaikos skleidėjui prancūzui Jerome Jarre (23).

TAI PAT SKAITYK: N-18! Justin Timberlake pristatė nuogybių pilną klipą (PAMATYK)

Vaikinas buvo uolus verslo studentas, kol vieną dieną sugalvojo, kad tai - ne jo pašaukimas ir išvyko į JAV laimės ieškoti. O tą laimę jis surado programėlėje "Vine". Tiems, kurie dar nežino, "Vine" leidžia dalintis trumpais (apie 6 sekundes trunkančiais) filmukais. Tai - lyg judanti "Instagram" su garsu. Būtent čia Jerome ir atrado savo pašaukimą.

Jo klipų "vinis" - į filmavimą įtraukti praeiviai. Jerome nugalėjo savo baimes ir dabar jam nieko nereiškia vidury Niujorko apkabinti benamį ar paspausti ranką nieko nenutuokiančiam autobuso keleiviui. Jis sugeba sukurti kasdieniškas, bet "mirtinai" juokingas situacijas, dėl kurių internautai jį ir dievina. Vaikinas spinduliuoja pozityvumą, meilę žmonėms, sveiką humorą ir tiesiog tą mums kasdien reikalingą nuoširdumo dozę.

Jūsų dėmesiui - geriausi Jerome Jarre juokeliai:

O čia - panele.lt favoritas:

Mėgsti dalintis savo gyvenimo akimirkomis? Pasidalink ir su mumis, pridėk prie savo "Instagram" nuotraukų tag'ą #panelelt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis