Viešą lesbiečių Lucy ir Kaelyn meilę apmoka fanai. Tyri jausmai ar prabangi reklama? (PAMATYK)

Meilė per atstumą- didelis išbandymas kiekvienai porai. Kuo daugiau kilometrų įsimylėjėlius skiria, tuo daugiau lėšų reikia jausmams palaikyti. Juk skrydžiai - prabangus malonumas!

TAI PAT SKAITYK: vaikino nuomonė: "Nepykit, bet storulės neturi šansų!"

Per atstumą draugauja ir Lucy su Kaelyn, porą skiria Atlanto vandenynas. Sakot, na ir kas, tokių porų - daugybė! Deja, mielosios, klystat. Pirmiausia - Lucy ir Kaelyn yra labai viešai draugaujančios lesbietės. Antra - jų meilę apmoka fanai. Painu? Skubam pasakoti.

instagram.com nuotrauka

Net ir šiais liberaliais laikais netradicinės orientacijos poros sulaukia daugiau dėmesio nei įprastos. Todėl nenuostabu, kad dvi jaunos merginos, viešindamos savo netradicinę meilę nuo pat pirmosios susitikimo akimirkos, sulauks vienokio ar kitokio populiarumo. Jų istorija prasidėjo 2010 metais, kai merginos susipažino homoseksualų forume. Pradėjusios bendrauti internetu jos suprato, kad turi labai daug bendro, ir kad po truputį gimsta tada dar virtualūs jausmai. Merginos nusprendė susitikti ir taip gimė jausmai iš pirmo ("gyvo") žvilgsnio. Tačiau sumažinti atstumo jos niekaip negali, Kaelyn gyvena ir studijuoja JAV, o Lucy - Didžiojoje Britanijoje.

Norėdamos pasauliui įrodyti, kad lesbiečių meilė niekuo nesiskiria nuo įprastinių porų santykių, jos nusprendė savo draugystę viešinti ir taip padrąsinti kitus homoseksualus neslėpti savo jausmų. Jų kuriamuose klipuose galima sekti visą poros gyvenimą: susitikimų džiaugsmą, bendras pramogas, keliones, bendravimą su draugais ir net intymias akimirkas!

instagram.com nuotrauka

Merginų klipai susilaukė neregėto populiarumo, jos turi beveik 80000 nuolatinių sekėjų. Kadangi skrydžiai ir pasimatymai nemenkai paplonina studenčių Lucy ir Kaelyn pinigines, jos nusprendė į savo bendrą blogą įdiegti aukojimo mygtuką. Taip fanai gali joms siųsti pinigus bilietams ir bendroms pramogoms. Ilgainiui merginos susikūrė nuolatinį fanų finansavimą, tokiu būdu jos gali viena kitą matyti žymiai dažniau. O fanai mainais gauna išskirtinius kadrus iš poros gyvenimo, asmeninius atsakymus į visus siunčiamus klausimus, specialius marškinėlius ir atvirukus kiekvienos šventės proga.

Merginos įkvepia per atstumą draugaujančias poras nepasiduoti, saugoti santykius, o homoseksualus - neslėpti savo orientacijos. Gerbėjai jas labai palaiko, puošiasi merginų kurtais marškinėliais ir aukoja jų pasimatymams. Tačiau pastaruoju metu jos vis dažniau sulaukia komentarų, kad savo meilę viešina tik dėl pinigų ir reklamos.

Kaip manai tu? Ar tai - tikra meilė, o galbūt tik gudrus būdas pasipelnyti?

Daugiau Lucy ir Kaelyn klipų rasit ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis