Įžeidė: pristatyti dar vieni Taylor Swift meilės reikalus pašiepiantys marškinėliai (PAMATYK)

Taylor Swift vis nepalieka "heiterių" skandalai. Vos tik aprimo aistros dėl "Abercrombie & Fitch" sukurtų marškinėlių (apie kuriuos rašėme ČIA), dainininkė sulaukė dar vieno jos asmeninį gyvenimą pašiepiančio kūrinio.

TAI PAT SKAITYK: Vaikinų siaubas - mėnesinės. Kodėl jie taip bijo mūsų "pusseserės iš Raudondvario"? (APKLAUSA)

Drabužių kompanija "Bad Kids Clothing" pristatė marškinėlius su buvusių Taylor vaikinų sąrašu. Nuo Joe Jonas iki Harry Styles, kūrėjai nepamiršo nė vienos Taylor Swift meilės objekto. Tačiau po netikėtos serialo "Glee" aktoriaus Cory Monteith mirties marškinėlių autoriai, gerbdami jo atminimą, Monteith pavardę panaikino nuo skandalingųjų marškinėlių.

Ištikimieji Taylor fanai ir šį kartą stojo į kovą. "Bad Kids Clothing" pagamino vos keletą tokių marškinėlių, nes tiesiog norėjo pajuokauti ir padovanoti juos į Taylor Swift koncertą vykstantiems draugams, bet kai jų kūrinys susilaukė tokio populiarumo, buvo nuspręsta gamybą tęsti.

"Bad Kids Clothing" tikina, kad marškinėliais norėjo įkvėpti tuos, iš kurių nuolat šaipomasi. "Taylor Swift fanai siuntė mums grasinančias ir įžeidžiančias žinutes. Nusprendėm įrodyti, kad mums jų komentarai nerūpi ir toliau tęsime linksmųjų marškinėlių gamybą."

Pati Taylor Swift šio incidento nekomentavo, tačiau fanai tikrai nepasiduos: "Jei tokį gigantą, kaip "Abercrombie & Fitch" privertėme sustabdyti gamybą vos per 3 valandas, tokios nežinomos kompanijos kaip "Bad Kids Clothing" mums nieko nereiškia!" - sakė ištikima Taylor Swift fanė.

Marškinėlių kaina - apie 50 lt, kaip manot, ar juos greitai išpirks?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis