TALENTAI: naujai merginų grupei žadama "One Direction" sėkmė (PAMATYK)

Realybės šou "X Factor" - tikra talentų kalvė. Ten sužibėjusios žvaigždutės netrunka tapti tikromis žvaigždėmis ir padaryti stulbinančias karjeras.

TAI PAT SKAITYK: Smagiausi filmai lietingai vasaros dienai. Išsirink! (ATNAUJINTA)

Vienas sėkmingiausių šio šou pavyzdžių - vaikinų grupė "One Direction". Į atrankas jie ėjo kaip solo atlikėjai, tačiau gudrūs prodiuseriai iškart suprato, kad iš išvaizdžių vaikinų galima greitai "sulipdyti" sėkmingą muzikinį produktą. Ir, kaip matote, prodiuseriai buvo teisūs, žavųjį penketuką žino visame pasaulyje.

O kažin ar ir merginos sugebėtų lygiai taip staigiai išgarsėti? Amerikietiškojo "X Factor" dalyvės merginų grupė "Fifth Harmony", kaip ir "One Direction" netapo šou nugalėtojomis. Tačiau visi, su kuo dirbti nusprendžia jų prodiuseris Simon Cowell dažniausiai tampa super žvaigždėmis. Juk jis - ir "One Direction" prodiuseris, būtent jo dėka ir darbu garsieji britai tapo super žvaigždėmis.

Nors "Fifth Harmony" merginos dar labai jaunos (16-20 metų), tačiau jos jau spėjo įrodyti, kad gali profesionaliai dainuoti "gyvai" didžiausiose pasaulio scenose ir sparčiai tobulėti. Talentingosioms merginoms žadama "One Direction" sėkmė!

Kodėl? Šiais, solo atlikėjų laikais, merginų grupė - retenybė. Todėl apsukrusis Simon Cowell ir nusprendė investuoti į šias merginas ir paversti jas super žvaigždėmis. Ar jam pavyks? Spręskite pačios:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis