Transseksualų meilė: mergina tapo vaikinu, vaikinas - mergina (FOTO IR VIDEO)

Jauni, gražūs ir pirmąja meile besidžiaugiantys paaugliai - įprastas vaizdelis. Amerikiečiai Arin Andrews(17) ir Katie Hill(19) iš pažiūros atrodo it paprasta laimingų paauglių porelė. Tačiau šie jaunuoliai - ne tokie, kaip visi, jie abu pasikeitė lytį.

TAI PAT SKAITYK: "One Direction" narys naujausiame klipe virto mergina (PAMATYK)

Pora pradėjo draugauti prieš dvejus metus, kai nė vienam iš jų nebuvo atlikta lyties keitimo operacija. Tačiau nepaisant to jų meilė ištvėrė viską: Katie buvo atlikta lyties keitimo operacija, o Arin vos prieš 2 mėnesius buvo pašalintos krūtys.

"Pagaliau jaučiuosi savimi. Nekenčiau tų krūtų, juk visuomet jaučiau, kad esu vaikinas. Negalėjau ramiai sportuoti ar eiti į baseiną. O dabar žmonės nebe varsto manęs žvilgsniais, esu paprasčiausias vaikinas." - pasakojo krūtų pašalinimą išgyvenęs Arin.

Jo mergina Katie sako, kad vaikystėje jai teko kęsti aplinkinių pašaipas. "Jau 15-ojo gimtadienio proga Katie paprašė lyties keitimo operacijos. Negalėjau žiūrėti, kaip mano vaikas kenčia, nesvarbu, kokios lyties jis yra, todėl sutikau su jos sprendimu" - pasakojo Katie mama.

Dabar porelė nebe įsivaizduoja gyvenimo vienas be kito. "Tai, kad abu esame transseksualai mūsų santykiams suteikia stiprybės, abu vienas kitą puikiai suprantam, juk matėm, ką kiekvienam teko išgyventi, kad pagaliau galėtume gyventi visavertį gyvenimą" - interviu pasakojo paauglių transseksualų pora.

Porelės nuotraukas galite pamatyti ČIA ir ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis